Numer zawodnika: | 1503 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2013 |
Przynależność klubowa: | UKS Radunia Tąpadła |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 61059 |
Numer licencji okres.: | 4773 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 19:00 3. UKS Radunia Tąpadła 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 4:10 |
|||||||
2 | B | DROZD Dawid | X | WOLAŃSKI Robert | 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
KARWAŁA Łukasz KARWAŁA Amelia |
3:0 (11:6, 11:8, 11:5) | ||
8 | B | DROZD Dawid | W | SZEWCZYK Justyna | 3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 8:11, 11:7) | ||
13 | B | DROZD Dawid | Z | KRZYWY Aleksander | 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 6:10 |
|||||||
4 | D | ZAŁUŻNY Mateusz | Z | DROZD Dawid | 2:3 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 9:11) | ||
5 | A |
ZAŁUŻNY Mateusz ANTONIUK Tomasz |
W |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
2:3 (7:11, 11:7, 11:9, 7:11, 10:12) | ||
10 | C | SHARAPOV Tymofii | Z | DROZD Dawid | 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
13 | B | ANTONIUK Tomasz | Z | DROZD Dawid | 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
15 | A | WANTOCH-REKOWSKI Jakub | Z | DROZD Dawid | 3:1 (11:9, 11:4, 9:11, 11:9) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 14:00 ⇨ 2023-10-20 18:30 11. UKS Radunia Tąpadła 2 - MKS Nysa Kłodzko 0:10 |
|||||||
3 | C | DROZD Dawid | Y | BEDNARSKI Damian | 2:3 (11:7, 6:11, 12:10, 7:11, 5:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
MOTYKA Jerzy BEDNARSKI Sławomir |
1:3 (9:11, 11:5, 6:11, 6:11) | ||
10 | C | DROZD Dawid | Z | BEDNARSKI Sławomir | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:00 17. LZS Płomień Makowice 3 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:2 |
|||||||
1 | A | GOŁĄBEK Andrzej | W | DROZD Dawid | 3:0 (11:2, 11:3, 11:3) | ||
6 | B |
KACZMARCZYK Mieczysław DRATWA Kacper |
X |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
3:1 (9:11, 11:9, 12:10, 11:9) | ||
8 | B | WIECZOREK Daniel | W | DROZD Dawid | 3:0 (12:10, 16:14, 11:6) | ||
12 | C | KACZMARCZYK Mieczysław | W | DROZD Dawid | 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 23. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:1 |
|||||||
3 | C | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad | Y | DROZD Dawid | 3:1 (11:9, 11:4, 12:14, 11:8) | ||
5 | A |
KWIATKOWSKI Wojciech BEDNAREK Krzysztof |
W |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
3:0 (11:9, 11:9, 11:1) | ||
9 | D | BEDNAREK Krzysztof | Y | DROZD Dawid | 1:3 (10:12, 11:5, 7:11, 3:11) | ||
11 | A | KWIATKOWSKI Wojciech | Y | DROZD Dawid | 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 6:11, 14:12) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 28. UKS Radunia Tąpadła 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | DROZD Dawid | X | PILNY Józef | 1:3 (1:11, 11:7, 10:12, 11:13) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
KLEŃK Sławomir PILNY Józef |
0:3 (9:11, 8:11, 4:11) | ||
8 | B | DROZD Dawid | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (7:11, 8:11, 14:12, 7:11) | ||
13 | B | DROZD Dawid | Z | CZUCZWARA Krystian | 3:2 (11:8, 4:11, 6:11, 11:9, 13:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 33. MLKS Sudety Międzylesie 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 4:10 |
|||||||
1 | A | SUŁAWA Katarzyna | W | DROZD Dawid | 3:0 (11:9, 11:2, 11:6) | ||
5 | A |
JURASZEK Patrycja ŁYSIAK Aleksandra |
W |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
0:3 (7:11, 7:11, 6:11) | ||
8 | B | JURASZEK Patrycja | W | DROZD Dawid | 1:3 (12:10, 7:11, 9:11, 8:11) | ||
12 | C | SZKUDLAREK Natalia | W | DROZD Dawid | 0:3 (9:11, 5:11, 12:14) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-12-02 10:00 38. UKS Radunia Tąpadła 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10 |
|||||||
1 | A | DROZD Dawid | W | TYRKA Andrzej | 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
MIŚKIEWICZ Krzysztof TYRKA Andrzej |
0:3 (7:11, 5:11, 2:11) | ||
7 | A | DROZD Dawid | X | MIŚKIEWICZ Krzysztof | 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 4:11) | ||
11 | A | DROZD Dawid | Y | KACZUGA Tomasz | 0:3 (11:13, 6:11, 4:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 ⇨ 2023-12-11 17:00 43. Dabro-Bau Opoczka - UKS Radunia Tąpadła 2 10:3 |
|||||||
1 | A | DĄBROWSKI Piotr | W | DROZD Dawid | 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
WIERZBICKI Sławomir KNAPIK Jakub |
X |
DROZD Tomasz DROZD Dawid |
2:3 (10:12, 8:11, 11:4, 11:9, 9:11) | ||
8 | B | WIERZBICKI Sławomir | W | DROZD Dawid | 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) | ||
12 | C | PĄCZEK Daniel | W | DROZD Dawid | 0:3 (7:11, 6:11, 12:14) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 ⇨ 2024-02-01 18:30 48. ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:1 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | DROZD Dawid | 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:4, 11:3) | ||
6 | B |
PAWŁOWSKI Wiesław KRASOŃ Rafał |
X |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
2:3 (11:3, 11:9, 8:11, 5:11, 10:12) | ||
8 | B | PAWŁOWSKI Wiesław | W | DROZD Dawid | 3:1 (13:15, 11:7, 11:6, 11:3) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 52. UKS Radunia Tąpadła 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 3:10 |
|||||||
1 | A | DROZD Dawid | W | KOCHMAN Adrian | 2:3 (11:9, 6:11, 9:11, 11:5, 8:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
KOCHMAN Adrian SHARAPOV Tymofii |
3:2 (6:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:8) | ||
7 | A | DROZD Dawid | X | ANTONIUK Tomasz | 2:3 (14:12, 6:11, 11:7, 10:12, 9:11) | ||
11 | A | DROZD Dawid | Y | SHARAPOV Tymofii | 2:3 (6:11, 11:9, 11:9, 7:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-02-29 18:00 62. UKS Radunia Tąpadła 2 - LZS Płomień Makowice 3 1:10 |
|||||||
1 | A | DROZD Dawid | W | WIECZOREK Daniel | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
WIECZOREK Daniel GOŁĄBEK Andrzej |
1:3 (11:8, 10:12, 5:11, 7:11) | ||
7 | A | DROZD Dawid | X | DRATWA Kacper | 3:2 (11:6, 11:8, 9:11, 6:11, 11:6) | ||
11 | A | DROZD Dawid | Y | GOŁĄBEK Andrzej | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 68. UKS Radunia Tąpadła 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 6:10 |
|||||||
1 | A | DROZD Dawid | W | KWIATKOWSKI Wojciech | 2:3 (5:11, 11:7, 10:12, 11:6, 6:11) | ||
5 | A |
DROZD Dawid LUDKOWSKI Stanisław |
W |
KWIATKOWSKI Wojciech STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad |
2:3 (11:9, 12:10, 4:11, 8:11, 7:11) | ||
7 | A | DROZD Dawid | X | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad | 0:3 (14:16, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | DROZD Dawid | Y | TUREK Tomasz | 1:3 (10:12, 12:14, 11:6, 6:11) | ||
15 | A | DROZD Dawid | Z | SAWICKI Marek | 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) |