Numer zawodnika: | 828 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | KS Lechia Ołdrzychowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 46927 |
Numer licencji okres.: | 9151 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 5:10 |
|||||||
4 | D | WNUK Grzegorz | Z | DYC Sławomir | 1:3 (11:9, 4:11, 10:12, 5:11) | ||
6 | B |
WNUK Grzegorz CZUCZWARA Rafał |
X |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
0:3 (3:11, 4:11, 9:11) | ||
9 | D | WNUK Grzegorz | Y | BZOWY Grzegorz | 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 7:11) | ||
14 | D | WNUK Grzegorz | X | JURASZEK Patrycja | 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 8. UKS Ludwikowice 3 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5 |
|||||||
4 | D | MIŚKIEWICZ Krzysztof | Z | WNUK Grzegorz | 1:3 (11:8, 3:11, 6:11, 2:11) | ||
6 | B |
MIŚKIEWICZ Krzysztof TYRKA Andrzej |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:1 (15:17, 11:7, 11:6, 11:5) | ||
10 | C | ROZUMKIEWICZ Leopold | Z | WNUK Grzegorz | 3:2 (7:11, 11:6, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
13 | B | GRZEBIENIAK Grzegorz | Z | WNUK Grzegorz | 0:3 (6:11, 7:11, 0:11) | ||
15 | A | TYRKA Andrzej | Z | WNUK Grzegorz | 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:5) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 15:30 16. MKS Nysa Kłodzko - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:1 |
|||||||
1 | A | BEDNARSKI Sławomir | W | WNUK Grzegorz | 3:1 (14:12, 11:7, 8:11, 11:8) | ||
6 | B |
BEDNARSKI Damian FURTAK Paweł |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:0 (11:9, 11:7, 12:10) | ||
8 | B | FURTAK Paweł | W | WNUK Grzegorz | 3:1 (12:14, 11:6, 11:6, 11:4) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 22. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - LZS Płomień Makowice 3 3:10 |
|||||||
1 | A | WNUK Grzegorz | W | WIECZOREK Daniel | 2:3 (11:9, 8:11, 9:11, 11:7, 9:11) | ||
6 | B |
WNUK Grzegorz CZUCZWARA Rafał |
X |
GOŁĄBEK Andrzej STUDNICKI Dominik |
1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11) | ||
7 | A | WNUK Grzegorz | X | OKARMUS Piotr | 3:1 (12:10, 11:9, 5:11, 11:7) | ||
11 | A | WNUK Grzegorz | Y | GOŁĄBEK Andrzej | 1:3 (11:9, 10:12, 4:11, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 19:00 23. UKS Radunia Tąpadła - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
3 | C | BOREK Arkadiusz | Y | WNUK Grzegorz | 3:0 (11:5, 11:6, 11:2) | ||
6 | B |
MAJEWSKI Kamil SZUSTKA Łukasz |
X |
GRZEBIENIOWSKI Bartosz WNUK Grzegorz |
3:2 (11:8, 9:11, 13:11, 8:11, 11:8) | ||
9 | D | SZUSTKA Łukasz | Y | WNUK Grzegorz | 3:0 (11:2, 11:8, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. UKS Impuls Kłodzko 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 7:10 |
|||||||
3 | C | BEDNAREK Krzysztof | Y | WNUK Grzegorz | 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:6, 7:11) | ||
5 | A |
TUREK Tomasz MAZURKIEWICZ Karol |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (1:11, 5:11, 7:11) | ||
9 | D | MAZURKIEWICZ Karol | Y | WNUK Grzegorz | 0:3 (2:11, 5:11, 2:11) | ||
11 | A | KOZŁOWSKI Krzysztof | Y | WNUK Grzegorz | 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) | ||
17 | B | TUREK Tomasz | Y | WNUK Grzegorz | 1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 39. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - Dabro-Bau Opoczka 2:10 |
|||||||
1 | A | WNUK Grzegorz | W | SMOK Mariusz | 2:3 (11:7, 11:9, 9:11, 5:11, 3:11) | ||
6 | B |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
X |
WIERZBICKI Sławomir KNAPIK Jakub |
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
7 | A | WNUK Grzegorz | X | PAWŁOWSKI Mateusz | 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
11 | A | WNUK Grzegorz | Y | WIERZBICKI Sławomir | 1:3 (11:9, 10:12, 4:11, 8:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 44. ULKS Ślęża Wiry 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5 |
|||||||
4 | D | PAWŁOWSKI Wiesław | Z | WNUK Grzegorz | 2:3 (11:7, 7:11, 11:6, 5:11, 9:11) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
10 | C | WOJEWÓDKA Małgorzata | Z | WNUK Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:7, 13:11) | ||
13 | B | DZIOBEK Michał | Z | WNUK Grzegorz | 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 12:10) | ||
15 | A | PACHOLEC Marcin | Z | WNUK Grzegorz | 3:1 (10:12, 14:12, 17:15, 14:12) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 49. MLKS Sudety Międzylesie 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:7 |
|||||||
1 | A | BZOWY Grzegorz | W | WNUK Grzegorz | 3:2 (7:11, 11:13, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
6 | B |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
X |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
3:0 (14:12, 11:6, 11:4) | ||
8 | B | SUŁAWA Katarzyna | W | WNUK Grzegorz | 2:3 (5:11, 7:11, 11:7, 11:1, 8:11) | ||
12 | C | JURASZEK Patrycja | W | WNUK Grzegorz | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
16 | D | DYC Sławomir | W | WNUK Grzegorz | 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 15:00 43. KS Lechia Ołdrzychowice - UKS Ludwikowice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | WNUK Grzegorz | X | ŁABA Kazimierz | 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) | ||
5 | A |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
W |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
1:3 (11:9, 5:11, 6:11, 6:11) | ||
8 | B | WNUK Grzegorz | W | SKRZYPIEC Wiesław | 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) | ||
13 | B | WNUK Grzegorz | Z | ZIELIŃSKI Daniel | 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 61. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - MKS Nysa Kłodzko 3:10 |
|||||||
1 | A | WNUK Grzegorz | W | MOTYKA Jerzy | 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) | ||
5 | A |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
W |
BARGIEL Sebastian FURTAK Paweł |
3:1 (6:11, 11:9, 14:12, 11:6) | ||
7 | A | WNUK Grzegorz | X | BARGIEL Sebastian | 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) | ||
11 | A | WNUK Grzegorz | Y | BEDNARSKI Sławomir | 0:3 (2:11, 7:11, 4:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00 73. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:0 |
|||||||
1 | A | WNUK Grzegorz | W | LISIEWICZ Teodor | 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) | ||
7 | A | WNUK Grzegorz | X | CIBOR Michał | 3:0 (11:3, 11:9, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00 79. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 9:9 |
|||||||
4 | D | WNUK Grzegorz | Z | TUREK Tomasz | 3:1 (11:3, 11:9, 3:11, 11:5) | ||
5 | A |
WNUK Grzegorz CZUCZWARA Krystian |
W |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad BEDNAREK Krzysztof |
0:3 (6:11, 3:11, 6:11) | ||
9 | D | WNUK Grzegorz | Y | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad | 0:3 (11:13, 4:11, 3:11) | ||
14 | D | WNUK Grzegorz | X | BEDNAREK Krzysztof | 3:1 (11:8, 7:11, 11:9, 11:6) | ||
16 | D | WNUK Grzegorz | W | KWIATKOWSKI Wojciech | 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) |