Leopold Rozumkiewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1951
Przynależność klubowa: UKS Ludwikowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
3. UKS Ludwikowice I - UKS Ludwikowice II 10:0
3   C KWASZYŃSKI Daniel Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇓
6   B JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
X ROZUMKIEWICZ Leopold
TYRKA Andrzej
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇓
9   D ŁABA Kazimierz Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 14:00
19. UKS Ludwikowice II - ULKS Ślęża Wiry II 3:10
1   A ROZUMKIEWICZ Leopold W PETRYKÓW Stanisław 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11) ⇓
5   A KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
W WOLAŃSKI Robert
KRZYWY Aleksander
3:2 (8:11, 11:5, 10:12, 11:8, 11:3) ⇑
7   A ROZUMKIEWICZ Leopold X KRAJEWSKI Krzysztof 2:3 (11:5, 9:11, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
11   A ROZUMKIEWICZ Leopold Y WOLAŃSKI Robert 2:3 (12:14, 14:12, 11:9, 9:11, 5:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 14:00
25. MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice II 10:7
3   C DZIOBEK Michał Y ROZUMKIEWICZ Leopold 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇑
5   A DZIOBEK Krzysztof
DZIOBEK Michał
W KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
9   D SEMPRYK Robert Y ROZUMKIEWICZ Leopold 2:3 (8:11, 11:7, 10:12, 11:6, 6:11) ⇑
11   A DUSZA Mirosław Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (12:10, 3:11, 11:8, 11:4) ⇓
17   B DZIOBEK Krzysztof Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (9:11, 11:3, 12:10, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 15:00
30. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice II 10:1
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇓
5   A BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
W KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇓
8   B ZAWADA Radosław W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:2, 12:10, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
35. UKS Ludwikowice II - UKS Impuls Kłodzko 0:10
2   B ROZUMKIEWICZ Leopold X PODYMA Karolina 0:3 (10:12, 5:11, 7:11) ⇓
6   B BRODACKI Sławomir
ROZUMKIEWICZ Leopold
X DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
0:3 (3:11, 9:11, 4:11) ⇓
8   B ROZUMKIEWICZ Leopold W DUBIK Mateusz 0:3 (3:11, 1:11, 4:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 14:00
36. BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice II 10:0
1   A MEISSNER Karol W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) ⇓
6   B MEISSNER Karol
PUSZ Mariusz
X MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:4) ⇓
8   B PUSZ Mariusz W ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 14:00
42. UKS Ludwikowice II - ZTS Ząbkowice Śląskie 0:10
3   C ROZUMKIEWICZ Leopold Y PASTERNAK Jacek 0:3 (8:11, 2:11, 7:11) ⇓
5   A KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
W CHUCHRA Radosław
JANKE Andrzej
0:3 (3:11, 10:12, 7:11) ⇓
10   C ROZUMKIEWICZ Leopold Z CHUCHRA Radosław 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
48. UKS Ludwikowice II - UKS Ludwikowice I 2:10
1   A ROZUMKIEWICZ Leopold W JABŁOŃSKI Daniel 0:3 (5:11, 3:11, 6:11) ⇓
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
X KWASZYŃSKI Daniel
ZIELIŃSKI Daniel
0:3 (5:11, 4:11, 7:11) ⇓
7   A ROZUMKIEWICZ Leopold X SKRZYPIEC Wiesław 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 16:00
53. MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice II 10:4
4   D JURKIEWICZ Bartosz Z ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇓
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W ROZUMKIEWICZ Leopold
TYRKA Andrzej
3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
10   C NETER Lilianna Z ROZUMKIEWICZ Leopold 0:3 (3:11, 1:11, 0:11) ⇑
13   B KWAŚNIK Artur Z ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 14:00
64. ULKS Ślęża Wiry II - UKS Ludwikowice II 9:9
6   B KRAJEWSKI Krystian
PETRYKÓW Stanisław
X ROZUMKIEWICZ Leopold
ROZUMKIEWICZ Paweł
3:0 (11:4, 11:6, 12:10) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
70. UKS Ludwikowice II - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5
5   A ROZUMKIEWICZ Leopold
ROZUMKIEWICZ Paweł
W DZIOBEK Krzysztof
DZIOBEK Michał
3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:8) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 14:00
75. UKS Ludwikowice II - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10
6   B KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
X KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
12   C ROZUMKIEWICZ Leopold W KORNECKI Arkadiusz 1:3 (8:11, 13:11, 4:11, 5:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 15:30
80. UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice II 10:0
2   B JAWORSKI Jakub X ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:3, 11:3, 11:6) ⇓
5   A DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇓
7   A PODYMA Karolina X ROZUMKIEWICZ Leopold 3:0 (11:2, 11:2, 11:3) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
81. UKS Ludwikowice II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 4:10
4   D ROZUMKIEWICZ Leopold Z KOTOWSKI Sławomir 3:2 (11:5, 11:7, 9:11, 8:11, 11:4) ⇑
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 10:12, 7:11) ⇓
9   D ROZUMKIEWICZ Leopold Y PUSZ Mariusz 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) ⇓
14   D ROZUMKIEWICZ Leopold X WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (3:11, 2:11, 7:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00
87. ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Ludwikowice II 10:0
4   D PASTERNAK Jacek Z ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (11:7, 11:8, 5:11, 11:9) ⇓
5   A CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
ROZUMKIEWICZ Leopold
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
10   C PAŁĘGA Mirosław Z ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (7:11, 11:7, 11:7, 13:11) ⇓