Wojciech Kwiatkowski
Numer zawodnika: 291
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: UKS Impuls Kłodzko
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 45547
Numer licencji okres.: 4518
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-18 18:00
12. UKS Impuls Kłodzko 2 - LZS Płomień Makowice 3 10:6
3   C KWIATKOWSKI Wojciech Y STUDNICKI Michał 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
KOZŁOWSKI Krzysztof
W WIECZOREK Daniel
GOŁĄBEK Andrzej
3:0 (11:2, 11:9, 14:12) ⇑
10   C KWIATKOWSKI Wojciech Z WIECZOREK Daniel 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:4) ⇑
12   C KWIATKOWSKI Wojciech W GOŁĄBEK Andrzej 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 13:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
23. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:1
1   A KWIATKOWSKI Wojciech W LISIEWICZ Teodor 3:2 (6:11, 11:7, 15:17, 11:8, 11:6) ⇑
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
BEDNAREK Krzysztof
W DROZD Dawid
LUDKOWSKI Stanisław
3:0 (11:9, 11:9, 11:1) ⇑
7   A KWIATKOWSKI Wojciech X SZUSTKA Wojciech 3:1 (8:11, 11:3, 12:10, 11:7) ⇑
11   A KWIATKOWSKI Wojciech Y DROZD Dawid 3:2 (11:8, 11:5, 9:11, 6:11, 14:12) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
40. UKS Impuls Kłodzko - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 6:10
2   B KWIATKOWSKI Wojciech X PRZYBOROWSKI Piotr 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
BOCHOWICZ Oliwier
W YAREMENKO Stanislaw
BORKOWSKA Dorota
0:3 (3:11, 3:11, 4:11) ⇓
8   B KWIATKOWSKI Wojciech W YAREMENKO Stanislaw 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
13   B KWIATKOWSKI Wojciech Z BORKOWSKA Dorota 0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:30
36. MKS Nysa Kłodzko - UKS Impuls Kłodzko 2 10:6
3   C BARGIEL Sebastian Y KWIATKOWSKI Wojciech 1:3 (3:11, 11:8, 5:11, 6:11) ⇑
6   B BARGIEL Sebastian
FURTAK Paweł
X KWIATKOWSKI Wojciech
KOZŁOWSKI Krzysztof
3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
9   D MOTYKA Jerzy Y KWIATKOWSKI Wojciech 2:3 (9:11, 11:5, 5:11, 12:10, 10:12) ⇑
11   A BEDNARSKI Sławomir Y KWIATKOWSKI Wojciech 3:1 (11:9, 9:11, 12:10, 15:13) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
45. UKS Impuls Kłodzko 2 - MLKS Sudety Międzylesie 2 7:10
2   B KWIATKOWSKI Wojciech X JURASZEK Patrycja 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) ⇑
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
KOZŁOWSKI Krzysztof
W BZOWY Grzegorz
JURASZEK Patrycja
3:0 (11:1, 12:10, 11:4) ⇑
8   B KWIATKOWSKI Wojciech W BZOWY Grzegorz 1:3 (8:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
13   B KWIATKOWSKI Wojciech Z DYC Sławomir 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 10:12) ⇓
17   B KWIATKOWSKI Wojciech Y SUŁAWA Katarzyna 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 10:12) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
50. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 2:10
2   B ANTONIUK Tomasz X KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A KOCHMAN Adrian
SHARAPOV Tymofii
W KWIATKOWSKI Wojciech
TUREK Tomasz
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
7   A ZAŁUŻNY Mateusz X KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00
55. UKS Impuls Kłodzko 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 3:10
1   A KWIATKOWSKI Wojciech W STAWOWCZYK Adam 3:1 (11:6, 11:8, 4:11, 11:4) ⇑
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
TUREK Tomasz
W DZIOBEK Michał
STAWOWCZYK Adam
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 7:11) ⇓
7   A KWIATKOWSKI Wojciech X DZIOBEK Michał 3:0 (11:7, 18:16, 11:8) ⇑
11   A KWIATKOWSKI Wojciech Y WOLAŃSKI Robert 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 8:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00
57. LZS Płomień Makowice 3 - UKS Impuls Kłodzko 2 10:3
1   A STUDNICKI Dominik W KWIATKOWSKI Wojciech 3:0 (11:5, 13:11, 11:8) ⇓
5   A GOŁĄBEK Andrzej
STUDNICKI Dominik
W KWIATKOWSKI Wojciech
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
8   B WIECZOREK Daniel W KWIATKOWSKI Wojciech 2:3 (8:11, 11:8, 6:11, 11:9, 5:11) ⇑
12   C STUDNICKI Michał W KWIATKOWSKI Wojciech 1:3 (9:11, 5:11, 11:7, 7:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00
68. UKS Radunia Tąpadła 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 6:10
1   A DROZD Dawid W KWIATKOWSKI Wojciech 2:3 (5:11, 11:7, 10:12, 11:6, 6:11) ⇑
5   A DROZD Dawid
LUDKOWSKI Stanisław
W KWIATKOWSKI Wojciech
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad
2:3 (11:9, 12:10, 4:11, 8:11, 7:11) ⇑
8   B SZUSTKA Wojciech W KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇑
12   C KOŁODZIEJ Łucja W KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (1:11, 2:11, 4:11) ⇑
16   D LUDKOWSKI Stanisław W KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 ⇨ 2024-03-23 15:00
75. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10
1   A KWIATKOWSKI Wojciech W KACZUGA Tomasz 3:0 (12:10, 11:8, 14:12) ⇑
5   A BOCHOWICZ Paweł
KWIATKOWSKI Wojciech
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
0:3 (7:11, 11:13, 9:11) ⇓
7   A KWIATKOWSKI Wojciech X MIŚKIEWICZ Krzysztof 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
11   A KWIATKOWSKI Wojciech Y TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00
79. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 9:9
1   A KLEŃK Sławomir W KWIATKOWSKI Wojciech 3:2 (3:11, 8:11, 11:3, 11:7, 11:8) ⇓
6   B KLEŃK Sławomir
PILNY Józef
X KWIATKOWSKI Wojciech
TUREK Tomasz
3:0 (11:4, 11:9, 11:8) ⇓
8   B CZUCZWARA Krystian W KWIATKOWSKI Wojciech 2:3 (11:4, 5:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
12   C PILNY Józef W KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) ⇑
16   D WNUK Grzegorz W KWIATKOWSKI Wojciech 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 10:00
81. UKS Impuls Kłodzko 2 - MKS Nysa Kłodzko 6:10
3   C KWIATKOWSKI Wojciech Y BEDNARSKI Sławomir 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇑
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
KOZŁOWSKI Krzysztof
W BARGIEL Sebastian
BŁESZNOWSKI Mirosław
3:2 (5:11, 4:11, 11:5, 11:7, 11:9) ⇑
10   C KWIATKOWSKI Wojciech Z BŁESZNOWSKI Mirosław 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 7:11) ⇓
12   C KWIATKOWSKI Wojciech W MOTYKA Jerzy 0:3 (4:11, 14:16, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1867 ANTONIUK Tomasz 2012
301 BARGIEL Sebastian 1971
302 BEDNARSKI Sławomir 1962
303 BŁESZNOWSKI Mirosław 1959
1339 BORKOWSKA Dorota 1968
856 BRODACKI Łukasz 1992
341 BZOWY Grzegorz 1971
395 CHAWLUK Michał 1991
1978 CZUCZWARA Krystian 2009
304 DĄBROWSKI Roman 1951
396 DOJNIKOWSKI Roman 1966
1325 DRATWA Kacper 2000
1503 DROZD Dawid 2013
344 DYC Sławomir 1982
775 DZIOBEK Michał 1987
1288 GOŁĄBEK Andrzej 1969
350 JURASZEK Patrycja 2009
861 KACZUGA Tomasz 1987
826 KLEŃK Sławomir 1981
1894 KOŁODZIEJ Łucja 2013
1638 KRASOŃ Rafał 1994
1193 KRZYWY Aleksander 2003
398 KUBACKI Łukasz 1988
399 KURZYP Krzysztof 1990
346 KWAŚNIK Artur 1980
1488 LISIEWICZ Teodor 2011
1527 LUDKOWSKI Stanisław 2013
864 ŁABA Kazimierz 1962
351 ŁYSIAK Aleksandra 2010
1279 MALISZ Rafał 1990
293 MINKINIA Jacek 1964
865 MIŚKIEWICZ Krzysztof 1974
1692 MŁYŃCZYK Tomasz 1976
294 MOTYKA Jerzy 1961
299 MOTYKA Julian 2003
353 NETER Oliwia 2004
1276 OKRZESIK Krzysztof 1984
1368 PACHOLEC Marcin 1988
2057 PILNY Józef 1948
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
306 SOBOTA Jan 1982
296 STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad 1973
1183 STAWOWCZYK Adam 1968
1326 STUDNICKI Dominik 2007
1282 STUDNICKI Michał 1987
358 SUŁAWA Katarzyna 2005
400 SZUMIEŁ Damian 1977
1197 SZUSTKA Wojciech 2010
867 TYRKA Andrzej 1963
402 ULIASZ Przemysław 1980
827 URBAN Przemysław 1987
410 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007
307 WENC Adam 1977
1287 WIECZOREK Daniel 1989
828 WNUK Grzegorz 1975
1188 WOLAŃSKI Robert 1970
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
1369 ZAŁUŻNY Mateusz 2012
412 ZAWADA Radosław 2005
869 ZIELIŃSKI Daniel 1974