Sławomir Stodolny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: ULKS Ślęża Wiry
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 14:00
5. ULKS Ślęża Wiry I - ULKS Ślęża Wiry II 10:8
2   B STODOLNY Sławomir X WOLAŃSKI Robert 3:1 (12:10, 11:6, 8:11, 11:9) ⇑
6   B PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
X KRAJEWSKI Krystian
HAŁUSZKO Wiktoria
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
8   B STODOLNY Sławomir W KRZYWY Aleksander 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:7) ⇑
13   B STODOLNY Sławomir Z KRAJEWSKI Krzysztof 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
17   B STODOLNY Sławomir Y HAŁUSZKO Wiktoria 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 14:00
9. MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
1   A GRABOWSKI Jarosław W STODOLNY Sławomir 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 9:11) ⇑
5   A DUSZA Mirosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
W PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 9:11, 11:3) ⇓
8   B DUSZA Mirosław W STODOLNY Sławomir 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
12   C DZIOBEK Michał W STODOLNY Sławomir 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 5:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
14. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice II 10:3
1   A STODOLNY Sławomir W BRODACKI Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:5) ⇑
5   A STAWOWCZYK Adam
STODOLNY Sławomir
W BRODACKI Łukasz
BRODACKI Sławomir
3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇑
7   A STODOLNY Sławomir X KACZUGA Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
11   A STODOLNY Sławomir Y BRODACKI Łukasz 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
18. UKS Impuls Kłodzko - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
3   C PODYMA Karolina Y STODOLNY Sławomir 3:2 (11:6, 11:13, 11:1, 10:12, 11:8) ⇓
9   D JAWORSKI Jakub Y STODOLNY Sławomir 3:2 (11:7, 7:11, 9:11, 14:12, 11:5) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
21. ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X MEISSNER Karol
PUSZ Mariusz
3:1 (7:11, 11:8, 14:12, 11:8) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 14:00
27. ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
1   A KWAŚNIK Tomasz W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇓
5   A CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
W STAWOWCZYK Adam
STODOLNY Sławomir
3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇓
8   B GĄSIOR Krzysztof W STODOLNY Sławomir 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) ⇑
12   C KUPCZAK Jacek W STODOLNY Sławomir 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 14:00
33. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice I 0:10
1   A STODOLNY Sławomir W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
5   A PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
7   A STODOLNY Sławomir X CZARNECKI Leszek 2:3 (12:10, 8:11, 9:11, 11:9, 7:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00
39. MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
1   A BIELAK Sławomir W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇓
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇓
8   B JURKIEWICZ Bartosz W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:4, 11:7, 11:6) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00
45. DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry I 9:9
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W STODOLNY Sławomir 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 8:11, 11:1) ⇓
6   B KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
X KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
8   B ZAWADA Radosław W STODOLNY Sławomir 0:3 (18:20, 7:11, 11:13) ⇑
12   C ŁYŻWA Szymon W STODOLNY Sławomir 0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇑
16   D BOREK Arkadiusz W STODOLNY Sławomir 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 14:00
50. ULKS Ślęża Wiry II - ULKS Ślęża Wiry I 8:10
4   D WOLAŃSKI Robert Z STODOLNY Sławomir 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) ⇑
6   B WOLAŃSKI Robert
KRAJEWSKI Krzysztof
X PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
2:3 (11:13, 12:10, 6:11, 12:10, 6:11) ⇑
10   C KRAJEWSKI Krzysztof Z STODOLNY Sławomir 0:3 (11:13, 6:11, 6:11) ⇑
13   B KRZYWY Aleksander Z STODOLNY Sławomir 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 4:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 14:00
54. ULKS Ślęża Wiry I - MKS Orzeł Wałbrzych 7:10
1   A STODOLNY Sławomir W GRABOWSKI Jarosław 3:2 (11:5, 11:13, 11:6, 10:12, 11:5) ⇑
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X SEMPRYK Robert
ZAGAJEWSKI Stanisław
3:2 (11:7, 7:11, 7:11, 11:7, 11:8) ⇑
7   A STODOLNY Sławomir X DUSZA Mirosław 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇑
11   A STODOLNY Sławomir Y SEMPRYK Robert 3:0 (11:9, 12:10, 11:5) ⇑
15   A STODOLNY Sławomir Z CHARCZUK Bogusław 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 14:00
63. ULKS Ślęża Wiry I - UKS Impuls Kłodzko 2:10
1   A STODOLNY Sławomir W PODYMA Karolina 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇓
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11) ⇓
7   A STODOLNY Sławomir X KWIATKOWSKI Konrad 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) ⇑
11   A STODOLNY Sławomir Y JAWORSKI Jakub 1:3 (8:11, 13:11, 12:14, 2:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 14:00
66. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
2   B MEISSNER Karol X STODOLNY Sławomir 3:1 (11:9, 14:12, 7:11, 11:9) ⇓
6   B KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
X STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
7   A KRUPA Albert X STODOLNY Sławomir 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-31 17:00
72. ULKS Ślęża Wiry I - ZTS Ząbkowice Śląskie 6:10
2   B STODOLNY Sławomir X PAŁĘGA Mirosław 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:7) ⇑
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X PASTERNAK Jacek
POLAK Tomasz
3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:6) ⇑
8   B STODOLNY Sławomir W PASTERNAK Jacek 3:1 (11:8, 11:8, 10:12, 11:8) ⇑
13   B STODOLNY Sławomir Z POLAK Tomasz 2:3 (11:8, 10:12, 12:10, 7:11, 11:13) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 14:00
78. UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry I 10:0
1   A JABŁOŃSKI Daniel W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W STODOLNY Sławomir
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
8   B KWASZYŃSKI Daniel W STODOLNY Sławomir 3:0 (11:9, 11:6, 11:8) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 14:00
84. ULKS Ślęża Wiry I - MLKS Sudety Międzylesie 9:9
1   A STODOLNY Sławomir W BIELAK Sławomir 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇓
5   A KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
W BIELAK Sławomir
SERAFINOWICZ Jakub
3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:9) ⇑
7   A STODOLNY Sławomir X KWAŚNIK Artur 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:9) ⇑
11   A STODOLNY Sławomir Y SERAFINOWICZ Jakub 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:8) ⇑
15   A STODOLNY Sławomir Z JURKIEWICZ Bartosz 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 14:00
90. ULKS Ślęża Wiry I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:7
2   B STODOLNY Sławomir X ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:9, 11:1, 12:10) ⇑
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X ŁYŻWA Szymon
WANTOCH-REKOWSKI Jakub
3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
8   B STODOLNY Sławomir W ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (6:11, 11:13, 11:9, 7:11) ⇓
13   B STODOLNY Sławomir Z KORNECKI Arkadiusz 3:1 (7:11, 11:3, 11:4, 11:6) ⇑
17   B STODOLNY Sławomir Y WANTOCH-REKOWSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑