Andrzej Tyrka
Numer zawodnika: 867
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: UKS Ludwikowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 38257
Numer licencji okres.: 9999
Data wydania: 18.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00
1. UKS Ludwikowice 2 - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10
4   D TYRKA Andrzej Z WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (9:11, 3:11, 6:11) ⇓
6   B BRODACKI Łukasz
TYRKA Andrzej
X KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
0:3 (7:11, 4:11, 10:12) ⇓
9   D TYRKA Andrzej Y MAKOWSKI Tomasz 1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
8. UKS Ludwikowice 3 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5
1   A TYRKA Andrzej W KLEŃK Sławomir 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 7:11, 6:11) ⇓
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
X KLEŃK Sławomir
WNUK Grzegorz
3:1 (15:17, 11:7, 11:6, 11:5) ⇑
7   A TYRKA Andrzej X CZUCZWARA Rafał 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
11   A TYRKA Andrzej Y GABRYŚ Kacper 3:2 (11:9, 12:10, 9:11, 8:11, 12:10) ⇑
15   A TYRKA Andrzej Z WNUK Grzegorz 3:1 (11:8, 12:10, 9:11, 11:5) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00
14. MLKS Sudety Międzylesie 2 - UKS Ludwikowice 3 0:10
4   D ŁYSIAK Aleksandra Z TYRKA Andrzej 0:3 (4:11, 10:12, 9:11) ⇑
5   A JURASZEK Patrycja
ŁYSIAK Aleksandra
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇑
10   C CZUBALA Kaja Z TYRKA Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 1:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
19. UKS Ludwikowice 3 - ULKS Ślęża Wiry 2 10:4
4   D TYRKA Andrzej Z WOJEWÓDKA Małgorzata 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:2, 9:11) ⇓
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
W DZIOBEK Michał
PACHOLEC Marcin
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) ⇑
9   D TYRKA Andrzej Y WOLAŃSKI Robert 2:3 (9:11, 11:8, 11:5, 8:11, 11:13) ⇓
14   D TYRKA Andrzej X PAWŁOWSKI Wiesław 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00
25. Dabro-Bau Opoczka - UKS Ludwikowice 3 9:9
2   B SMOK Mariusz X TYRKA Andrzej 3:2 (7:11, 11:6, 11:6, 9:11, 11:7) ⇓
6   B PAWŁOWSKI Mateusz
SMOK Mariusz
X ROZUMKIEWICZ Leopold
TYRKA Andrzej
3:1 (13:11, 6:11, 11:7, 13:11) ⇓
7   A WIERZBICKI Sławomir X TYRKA Andrzej 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
14   D NOWAKOWSKA Sylwia X TYRKA Andrzej 0:3 (9:11, 6:11, 10:12) ⇑
18   C PAWŁOWSKI Mateusz X TYRKA Andrzej 3:1 (8:11, 11:7, 11:7, 11:5) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
30. UKS Ludwikowice 3 - UKS Impuls Kłodzko 2 10:7
3   C TYRKA Andrzej Y BEDNAREK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
X STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad
BEDNAREK Krzysztof
3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00
35. UKS Ludwikowice 3 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:0
1   A TYRKA Andrzej W ŻÓŁTAŃSKI Jakub 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇑
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
W ANTONIUK Tomasz
OPIŁKA Maria
3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
7   A TYRKA Andrzej X OPIŁKA Maria 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 ⇨ 2023-12-02 10:00
38. UKS Radunia Tąpadła 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10
1   A DROZD Dawid W TYRKA Andrzej 1:3 (9:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
5   A DROZD Dawid
LUDKOWSKI Stanisław
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇑
8   B KOŁODZIEJ Łucja W TYRKA Andrzej 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
12   C LUDKOWSKI Stanisław W TYRKA Andrzej 0:3 (2:11, 5:11, 6:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00
42. UKS Ludwikowice 3 - LZS Płomień Makowice 3 10:4
3   C TYRKA Andrzej Y STUDNICKI Michał 3:0 (11:3, 11:9, 11:5) ⇑
5   A MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
W WIECZOREK Daniel
GOŁĄBEK Andrzej
3:0 (14:12, 11:7, 11:7) ⇑
10   C TYRKA Andrzej Z STUDNICKI Dominik 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) ⇓
12   C TYRKA Andrzej W WIECZOREK Daniel 3:0 (14:12, 11:5, 11:3) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-02 17:30
46. UKS Ludwikowice 3 - MKS Nysa Kłodzko 9:9
4   D TYRKA Andrzej Z FURTAK Paweł 1:3 (2:11, 8:11, 11:9, 6:11) ⇓
5   A KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
W BARGIEL Sebastian
FURTAK Paweł
2:3 (12:10, 11:9, 7:11, 5:11, 9:11) ⇓
9   D TYRKA Andrzej Y BEDNARSKI Sławomir 3:2 (11:9, 3:11, 8:11, 11:4, 12:10) ⇑
14   D TYRKA Andrzej X BARGIEL Sebastian 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 8:11) ⇓
16   D TYRKA Andrzej W MOTYKA Jerzy 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00
53. KS Lechia Ołdrzychowice 2 - UKS Ludwikowice 3 1:10
2   B PILNY Józef X TYRKA Andrzej 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
6   B GABRYŚ Kacper
CZUCZWARA Krystian
X MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
1:3 (5:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
7   A CZUCZWARA Krystian X TYRKA Andrzej 2:3 (11:3, 8:11, 11:8, 6:11, 9:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-23 17:30
59. UKS Ludwikowice 3 - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:1
4   D TYRKA Andrzej Z SUŁAWA Katarzyna 3:0 (14:12, 11:5, 11:9) ⇑
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
X ZADOROŻNY Bogusław
ŁYSIAK Aleksandra
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇑
9   D TYRKA Andrzej Y ŁYSIAK Aleksandra 3:0 (11:0, 11:4, 11:6) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
64. ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Ludwikowice 3 10:3
4   D STAWOWCZYK Adam Z TYRKA Andrzej 3:0 (14:12, 11:5, 11:7) ⇓
6   B DZIOBEK Michał
PACHOLEC Marcin
X KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 11:7) ⇓
10   C DZIOBEK Michał Z TYRKA Andrzej 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇓
13   B WOLAŃSKI Robert Z TYRKA Andrzej 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-15 17:30
70. UKS Ludwikowice 3 - Dabro-Bau Opoczka 6:10
4   D TYRKA Andrzej Z SMOK Mariusz 3:1 (12:10, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
6   B MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
X PAWŁOWSKI Mateusz
SMOK Mariusz
1:3 (10:12, 9:11, 11:9, 3:11) ⇓
9   D TYRKA Andrzej Y KOGUT Jacek 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
14   D TYRKA Andrzej X PAWŁOWSKI Mateusz 1:3 (5:11, 11:5, 7:11, 8:11) ⇓
16   D TYRKA Andrzej W WIERZBICKI Sławomir 1:3 (12:14, 13:11, 7:11, 11:13) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 ⇨ 2024-03-23 15:00
75. UKS Impuls Kłodzko 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10
3   C TUREK Tomasz Y TYRKA Andrzej 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
5   A BOCHOWICZ Paweł
KWIATKOWSKI Wojciech
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
0:3 (7:11, 11:13, 9:11) ⇑
9   D SAWICKI Marek Y TYRKA Andrzej 0:3 (2:11, 2:11, 3:11) ⇑
11   A KWIATKOWSKI Wojciech Y TYRKA Andrzej 3:0 (11:5, 11:7, 11:1) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00
80. DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - UKS Ludwikowice 3 2:10
3   C FILIPOVICH Yelisei Y TYRKA Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A KOCHMAN Adrian
SHARAPOV Tymofii
W MIŚKIEWICZ Krzysztof
TYRKA Andrzej
0:3 (9:11, 7:11, 7:11) ⇑
9   D KOCHMAN Adrian Y TYRKA Andrzej 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇑
11   A ZAŁUŻNY Mateusz Y TYRKA Andrzej 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
301 BARGIEL Sebastian 1971
1982 BEDNAREK Krzysztof 1977
302 BEDNARSKI Sławomir 1962
342 BIELAK Sławomir 1970
297 BOCHOWICZ Oliwier 2009
290 BYSTRZYCKI Tomasz 1984
858 CZARNECKI Leszek 1957
349 CZUBALA Kaja 2012
1978 CZUCZWARA Krystian 2009
1979 CZUCZWARA Rafał 2007
1284 DRATWA Kacper 2002
1503 DROZD Dawid 2013
343 DYC Bolesław 1979
344 DYC Sławomir 1982
774 DZIOBEK Krzysztof 1966
775 DZIOBEK Michał 1987
2070 FILIPOVICH Yelisei 2009
2046 FURTAK Paweł 1980
1977 GABRYŚ Kacper 2007
1288 GOŁĄBEK Andrzej 1969
776 GRABOWSKI Jarosław 1989
860 JABŁOŃSKI Daniel 1980
1147 JAWORSKI Jakub 1996
350 JURASZEK Patrycja 2009
1880 KALWARCZYK Dariusz 1970
826 KLEŃK Sławomir 1981
1727 KOCHMAN Adrian 2006
2085 KOGUT Jacek 1983
1894 KOŁODZIEJ Łucja 2013
265 KOTOWSKI Sławomir 1953
1192 KRAJEWSKI Krzysztof 2008
266 KRUPA Albert 1971
1193 KRZYWY Aleksander 2003
346 KWAŚNIK Artur 1980
291 KWIATKOWSKI Wojciech 1972
1527 LUDKOWSKI Stanisław 2013
351 ŁYSIAK Aleksandra 2010
268 MAKOWSKI Tomasz 1964
1279 MALISZ Rafał 1990
294 MOTYKA Jerzy 1961
352 NETER Lilianna 2010
2000 NOWAKOWSKA Sylwia 1984
1276 OKRZESIK Krzysztof 1984
1958 OPIŁKA Maria 2012
1368 PACHOLEC Marcin 1988
1999 PAWŁOWSKI Mateusz 1987
1180 PAWŁOWSKI Wiesław 1953
1181 PETRYKÓW Stanisław 1960
2057 PILNY Józef 1948
300 PODYMA Karolina 2005
1591 RUDNICKI Michał 2008
295 SAWICKI Marek 1955
432 SKRZYPIEC Wiesław 1962
2001 SMOK Mariusz 1973
1183 STAWOWCZYK Adam 1968
1326 STUDNICKI Dominik 2007
1282 STUDNICKI Michał 1987
358 SUŁAWA Katarzyna 2005
1088 TUREK Tomasz 1971
1287 WIECZOREK Daniel 1989
1693 WIERZBICKI Sławomir 1988
828 WNUK Grzegorz 1975
1187 WOJEWÓDKA Małgorzata 1965
273 WOJTASZEK Grzegorz 1979
1188 WOLAŃSKI Robert 1970
1369 ZAŁUŻNY Mateusz 2012
1955 ŻÓŁTAŃSKI Jakub 2013