LZS Płomień Makowice 3 (M)
Klub: LZS Płomień Makowice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Makowice 5
Sprzęt: Tibhar Smash 28 x 2, Andro 3s
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Daniel Wieczorek (e-mail danielwie9@wp.pl, tel. 503 855 918)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DEPTA Andrzej 1970 M 8795 08.09.2023 762 27.03.2024
2 DRATWA Kacper 2002 M 8796 08.09.2023 1284 01.10.2023
3 GOŁĄBEK Andrzej 1969 M 8797 08.09.2023 1288 01.10.2023
4 KACZMARCZYK Mieczysław 1962 M 8798 08.09.2023 1283 01.10.2023
5 MALISZ Robert 1989 M 8802 08.09.2023 1281 01.10.2023
6 OKARMUS Piotr 1991 M 11015 10.10.2023 2017 13.10.2023
7 STUDNICKI Dominik 2007 M 8807 08.09.2023 1326 01.10.2023
8 STUDNICKI Michał 1987 M 8805 08.09.2023 1282 01.10.2023
9 WIECZOREK Daniel 1989 M 8806 08.09.2023 1287 01.10.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5WB 1/1 2023-09-28 18:30 LZS Płomień Makowice 3 - Dabro-Bau Opoczka 10:8 🏓 ⇑
2 5WB 1/2 2023-10-07 15:30 MKS Nysa Kłodzko - LZS Płomień Makowice 3 10:0 WO 💬 ⇓
3 5WB 1/3 2023-10-18 18:00 UKS Impuls Kłodzko 2 - LZS Płomień Makowice 3 10:6 🏓 ⇓
4 5WB 1/4 2023-10-27 18:00 LZS Płomień Makowice 3 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:2 🏓 ⇑
5 5WB 1/5 2023-11-04 12:00 KS Lechia Ołdrzychowice 2 - LZS Płomień Makowice 3 3:10 🏓 ⇑
6 5WB 1/6 2023-11-18 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - MLKS Sudety Międzylesie 2 10:5 🏓 ⇑
7 5WB 1/7 2023-11-28 17:00 ULKS Ślęża Wiry 2 - LZS Płomień Makowice 3 10:2 🏓 ⇓
8 5WB 1/8 2023-12-13 18:00 DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - LZS Płomień Makowice 3 1:10 🏓 ⇑
9 5WB 1/9 2023-12-16 10:00 UKS Ludwikowice 3 - LZS Płomień Makowice 3 10:4 🏓 ⇓
10 5WB 2/10 2024-02-03 10:00 Dabro-Bau Opoczka - LZS Płomień Makowice 3 10:6 🏓 ⇓
11 5WB 2/11 2024-02-10 15:00 LZS Płomień Makowice 3 - MKS Nysa Kłodzko 10:8 🏓 ⇑
12 5WB 2/12 2024-02-24 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - UKS Impuls Kłodzko 2 10:3 🏓 ⇑
13 5WB 2/13 2024-02-29 18:00 UKS Radunia Tąpadła 2 - LZS Płomień Makowice 3 1:10 🏓 ⇑
14 5WB 2/14 2024-03-16 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 9:9 🏓 ⇔
15 5WB 2/15 2024-04-06 10:00 MLKS Sudety Międzylesie 2 - LZS Płomień Makowice 3 3:10 🏓 ⇑
16 5WB 2/16 2024-04-13 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - ULKS Ślęża Wiry 2 2:10 🏓 ⇓
17 5WB 2/17 2024-04-27 12:00 DKTS Topspin Dzierżoniów 2 - LZS Płomień Makowice 3 4:10 🏓 ⇑
18 5WB 2/18 2024-05-11 10:00 LZS Płomień Makowice 3 - UKS Ludwikowice 3 0:10 🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DK
2
GA
3
KM
4
MR
5
OP
6
SD
7
SM
8
WD
1 (D) Dabro-Bau Opoczka 0,0 1,0   4,5   3,5   1,0 10
2 (W) MKS Nysa Kłodzko                 0
3 (W) UKS Impuls Kłodzko 2   1,0     1,5   1,5 2,0 6
4 (D) UKS Radunia Tąpadła 2 1,5 2,5 2,5       1,0 2,5 10
5 (W) KS Lechia Ołdrzychowice 2   3,5     1,0 3,5   2,0 10
6 (D) MLKS Sudety Międzylesie 2   3,5     1,0   2,5 3,0 10
7 (W) ULKS Ślęża Wiry 2   0,0     0,0 2,0 0,0 0,0 2
8 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów 2   2,5 1,5   3,5   2,5   10
9 (W) UKS Ludwikowice 3   1,0       2,0 0,0 1,0 4
10 (W) Dabro-Bau Opoczka   0,0       3,5 1,5 1,0 6
11 (D) MKS Nysa Kłodzko   2,0       4,5 2,5 1,0 10
12 (D) UKS Impuls Kłodzko 2   1,5       3,5 2,5 2,5 10
13 (W) UKS Radunia Tąpadła 2 1,5 3,5       2,5   2,5 10
14 (D) KS Lechia Ołdrzychowice 2 2,0 1,5     3,0     2,5 9
15 (W) MLKS Sudety Międzylesie 2 3,0 2,5     2,5     2,0 10
16 (D) ULKS Ślęża Wiry 2 0,0 0,5     0,0     1,5 2
17 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów 2 3,0 3,5 0,0         3,5 10
18 (D) UKS Ludwikowice 3 0,0 0,0     0,0     0,0 0
Razem 11,0 30,0 4,0 4,5 12,5 25,0 14,0 28,0 129
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DRATWA Kacper 2002 M 8796 08.09.2023 1284
2 GOŁĄBEK Andrzej 1969 M 8797 08.09.2023 1288
3 KACZMARCZYK Mieczysław 1962 M 8798 08.09.2023 1283
4 MALISZ Robert 1989 M 8802 08.09.2023 1281
5 OKARMUS Piotr 1991 M 11015 10.10.2023 2017
6 STUDNICKI Dominik 2007 M 8807 08.09.2023 1326
7 STUDNICKI Michał 1987 M 8805 08.09.2023 1282
8 WIECZOREK Daniel 1989 M 8806 08.09.2023 1287