Andrzej Gołąbek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: LZS Płomień Makowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
5. DKTS Topspin Dzierżoniów II - LZS Płomień Makowice II 10:7
4   D DOJNIKOWSKI Roman Z GOŁĄBEK Andrzej 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 4:11) ⇑
5   A SZUMIEŁ Damian
WALCZAK Dominik
W GOŁĄBEK Andrzej
DRATWA Kacper
3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 12:10) ⇓
10   C KURZYP Krzysztof Z GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:2, 11:6, 11:2) ⇓
13   B WALCZAK Dominik Z GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:2, 11:4, 11:2) ⇓
15   A SZUMIEŁ Damian Z GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
11. LZS Płomień Makowice II - MKS Nysa Kłodzko 0:10
1   A GOŁĄBEK Andrzej W SOBOTA Jan 2:3 (6:11, 11:6, 8:11, 11:5, 8:11) ⇓
5   A WIECZOREK Daniel
GOŁĄBEK Andrzej
W BARGIEL Sebastian
SOBOTA Jan
2:3 (11:8, 8:11, 11:9, 8:11, 9:11) ⇓
7   A GOŁĄBEK Andrzej X BARGIEL Sebastian 1:3 (11:4, 4:11, 11:13, 5:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00 ⇨ 2021-11-11 12:00
7. LZS Płomień Makowice II - KS Lechia Ołdrzychowice 1:10
1   A GOŁĄBEK Andrzej W GRZEBIENIOWSKI Bartosz 1:3 (6:11, 11:7, 2:11, 1:11) ⇓
6   B KACZMARCZYK Mieczysław
GOŁĄBEK Andrzej
X GRZEBIENIOWSKI Bartosz
URBAN Przemysław
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇓
7   A GOŁĄBEK Andrzej X KLEŃK Sławomir 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 8:11) ⇓
11   A GOŁĄBEK Andrzej Y WNUK Grzegorz 2:3 (11:6, 6:11, 13:11, 8:11, 6:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-12-04 12:00 ⇨ 2021-12-07 18:00
18. LZS Płomień Makowice II - UKS Impuls Kłodzko II 6:10
1   A GOŁĄBEK Andrzej W MOTYKA Jerzy 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇓
5   A KELLER Łukasz
GOŁĄBEK Andrzej
W MOTYKA Jerzy
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad
3:0 (12:10, 11:7, 11:5) ⇑
7   A GOŁĄBEK Andrzej X MOTYKA Julian 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
11   A GOŁĄBEK Andrzej Y MINKINIA Jacek 1:3 (11:8, 8:11, 3:11, 4:11) ⇓
15   A GOŁĄBEK Andrzej Z STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad 0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇓
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-11 12:00 ⇨ 2021-12-17 18:30
21. UKS Impuls Kłodzko III - LZS Płomień Makowice II 10:5
1   A KWIATKOWSKI Wojciech W GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
5   A KWIATKOWSKI Wojciech
BOCHOWICZ Oliwier
W GOŁĄBEK Andrzej
DRATWA Kacper
3:2 (11:6, 11:9, 8:11, 9:11, 11:5) ⇓
8   B MACHELA Maciej W GOŁĄBEK Andrzej 1:3 (6:11, 14:12, 7:11, 10:12) ⇑
12   C BYSTRZYCKI Tomasz W GOŁĄBEK Andrzej 3:2 (5:11, 11:9, 4:11, 12:10, 11:7) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-01-15 12:00
23. MLKS Sudety Międzylesie II - LZS Płomień Makowice II 10:4
4   D SUŁAWA Katarzyna Z GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇓
6   B BZOWY Grzegorz
SERAFINOWICZ Jakub
X KACZMARCZYK Mieczysław
GOŁĄBEK Andrzej
0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇑
10   C SERAFINOWICZ Jakub Z GOŁĄBEK Andrzej 0:3 (0:11, 1:11, 5:11) ⇑
13   B BZOWY Grzegorz Z GOŁĄBEK Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 3:11, 11:7) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-01-26 18:00
26. LZS Płomień Makowice II - DKTS Topspin Dzierżoniów II 10:4
3   C GOŁĄBEK Andrzej Y DOJNIKOWSKI Roman 3:1 (11:4, 11:2, 12:14, 11:4) ⇑
6   B KACZMARCZYK Mieczysław
GOŁĄBEK Andrzej
X DOJNIKOWSKI Roman
ULIASZ Przemysław
3:1 (10:12, 11:2, 11:9, 11:7) ⇑
10   C GOŁĄBEK Andrzej Z KUBACKI Łukasz 3:2 (11:5, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
12   C GOŁĄBEK Andrzej W SZUMIEŁ Damian 3:0 (12:10, 14:12, 12:10) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-19 15:00
28. KS Lechia Ołdrzychowice - LZS Płomień Makowice II 10:1
2   B GRZEBIENIOWSKI Bartosz X GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇓
6   B BAC Łukasz
WNUK Grzegorz
X GOŁĄBEK Andrzej
DRATWA Kacper
3:0 (11:8, 12:10, 11:6) ⇓
7   A KLEŃK Sławomir X GOŁĄBEK Andrzej 3:1 (8:11, 11:7, 11:5, 11:4) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-12 12:00
32. MKS Nysa Kłodzko - LZS Płomień Makowice II 10:0
4   D BEDNARSKI Sławomir Z GOŁĄBEK Andrzej 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇓
6   B BEDNARSKI Sławomir
DĄBROWSKI Roman
X KACZMARCZYK Mieczysław
GOŁĄBEK Andrzej
3:1 (10:12, 11:1, 11:5, 11:8) ⇓
10   C BARGIEL Sebastian Z GOŁĄBEK Andrzej 3:2 (11:9, 11:8, 10:12, 8:11, 11:5) ⇓
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-23 12:00 ⇨ 2022-04-20 18:30
39. UKS Impuls Kłodzko II - LZS Płomień Makowice II 10:5
1   A MINKINIA Jacek W GOŁĄBEK Andrzej 3:2 (11:9, 9:11, 11:5, 9:11, 17:15) ⇓
5   A MINKINIA Jacek
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad
W GOŁĄBEK Andrzej
DRATWA Kacper
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
8   B TUREK Tomasz W GOŁĄBEK Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C SAWICKI Marek W GOŁĄBEK Andrzej 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-05-14 12:00 ⇨ 2022-05-11 18:30
42. LZS Płomień Makowice II - UKS Impuls Kłodzko III 4:10
2   B GOŁĄBEK Andrzej X MACHELA Maciej 2:3 (11:9, 8:11, 10:12, 11:9, 7:11) ⇓
6   B GOŁĄBEK Andrzej
DRATWA Kacper
X BYSTRZYCKI Tomasz
MACHELA Maciej
3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:7, 11:8) ⇑
8   B GOŁĄBEK Andrzej W KWIATKOWSKI Wojciech 2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
13   B GOŁĄBEK Andrzej Z BYSTRZYCKI Tomasz 3:2 (11:8, 7:11, 11:2, 9:11, 11:9) ⇑