Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2004 |
Przynależność klubowa: | UKS Radunia Tąpadła |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1990 |
Przynależność klubowa: | UKS Radunia Tąpadła |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 ⇨ 2023-09-15 18:30 3. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ślęża Wiry 10:1 |
|||||||
5 | A | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W | KRASUCKI Artur PAŁCZYŃSKI Ryszard |
3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:4) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 6. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Radunia Tąpadła 3:10 |
|||||||
5 | A | KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
2:3 (13:11, 4:11, 11:13, 11:8, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 9. UKS Radunia Tąpadła - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7 |
|||||||
5 | A | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W | MAKOWSKI Tomasz PUSZ Mariusz |
2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 11:13, 14:16) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:00 14. LZS Płomień Makowice 2 - UKS Radunia Tąpadła 10:2 |
|||||||
5 | A | OKRZESIK Krzysztof MALISZ Rafał |
W | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 19:00 23. UKS Radunia Tąpadła - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
5 | A | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W | BYSTRZYCKI Tomasz MACHELA Maciej |
3:1 (11:7, 11:7, 13:15, 11:9) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 27. ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Radunia Tąpadła 8:10 |
|||||||
5 | A | PASTERNAK Jacek KUPCZAK Jacek |
W | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 2:11, 11:13) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:30 30. UKS Radunia Tąpadła - UKS Ludwikowice 2 10:4 |
|||||||
5 | A | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W | CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
3:2 (12:14, 7:11, 11:3, 11:8, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 35. AKS Strzegom - UKS Radunia Tąpadła 0:10 |
|||||||
5 | A | DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
W | BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 9:11) |