Michał Drozd
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1990
Przynależność klubowa: UKS Radunia Tąpadła
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 10:00
3. LZS Orion Branda Psary - UKS Radunia Tąpadła 10:0
3   C ŚWIDER Paweł Y DROZD Michał 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 16:14) ⇓
5   A ŚWIDER Paweł
WOŁK Jędrzej
W DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:2 (11:13, 11:8, 9:11, 11:8, 12:10) ⇓
9   D KACZMAREK Mariusz Y DROZD Michał 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
8. UKS Radunia Tąpadła - KU AZS UE Wrocław II 1:10
1   A DROZD Michał W JARECKA Malwina 1:3 (4:11, 6:11, 12:10, 5:11) ⇓
5   A DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
W JARECKA Malwina
PRZYBYŁ Liliana
0:3 (4:11, 7:11, 2:11) ⇓
7   A DROZD Michał X GRUBIAK Tymoteusz 1:3 (6:11, 11:6, 4:11, 2:11) ⇓
11   A DROZD Michał Y KRYSIŃSKA Paula 0:3 (4:11, 7:11, 4:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
19. UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 7:10
3   C DROZD Michał Y MALISZ Rafał 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
0:3 (4:11, 6:11, 8:11) ⇓
10   C DROZD Michał Z MALISZ Robert 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
12   C DROZD Michał W OKRZESIK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:30 ⇨ 2021-11-13 10:00
14. UKS Orzeł Prusice - UKS Radunia Tąpadła 10:2
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y DROZD Michał 2:3 (9:11, 11:8, 4:11, 12:10, 9:11) ⇑
6   B MATEJUNAS Krzysztof
PAŁASZEWSKI Marek
X BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
3:0 (11:6, 11:4, 11:8) ⇓
9   D PIÓRKOWSKI Marcin Y DROZD Michał 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
11   A KAŁWAK Mateusz Y DROZD Michał 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00
25. ULKS Ciechów II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
3   C TRAWICKI Daniel Y DROZD Michał 3:0 (11:9, 11:5, 11:4) ⇓
6   B BŁASZKIEWICZ Jacek
KUROWSKI Mariusz
X DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:0 (11:9, 13:11, 11:9) ⇓
9   D KUROWSKI Mariusz Y DROZD Michał 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
30. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - UKS Radunia Tąpadła 10:3
1   A BUCHTA Daniel W DROZD Michał 3:1 (11:8, 12:10, 6:11, 11:6) ⇓
5   A PAWLAK Zbigniew
YAREMENKO Stanislaw
W DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
3:0 (11:9, 12:10, 11:1) ⇓
8   B DĘBSKI Jerzy W DROZD Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
12   C PAWLAK Zbigniew W DROZD Michał 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-03 19:00
35. UKS Radunia Tąpadła - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 3:10
2   B DROZD Michał X SZPITALNY Tomasz 2:3 (11:5, 11:8, 1:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A DROZD Michał
KARASIŃSKI Michał
W SZPITALNY Tomasz
ZASADZIŃSKI Ewaryst
1:3 (7:11, 13:11, 6:11, 3:11) ⇓
8   B DROZD Michał W ZASADZIŃSKI Ewaryst 1:3 (6:11, 11:9, 8:11, 3:11) ⇓
13   B DROZD Michał Z CENTNER Mariusz 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-08 19:00
36. LKS Orzeł Lizawice - UKS Radunia Tąpadła 10:1
3   C KAZBERUK Elżbieta Y DROZD Michał 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
6   B GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
X DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
3:0 (11:2, 12:10, 11:6) ⇓
9   D GADZIŃSKI Jacek Y DROZD Michał 3:1 (11:6, 9:11, 11:6, 11:6) ⇓
11   A LEHR Mateusz Y DROZD Michał 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-17 19:00 ⇨ 2022-01-06 12:00
42. UKS Radunia Tąpadła - MKS Wolavia Wołów 0:10
1   A DROZD Michał W ŹRÓDŁO Damian 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W HOŁODNIUK Paulina
ŹRÓDŁO Damian
0:3 (3:11, 3:11, 13:15) ⇓
7   A DROZD Michał X WALENCKI Michał 0:3 (1:11, 2:11, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKS Radunia Tąpadła - LZS Orion Branda Psary 1:10
4   D DROZD Michał Z ŚWIDER Paweł 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 6:11, 11:7) ⇑
5   A DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
W KACZMAREK Mariusz
MATUSIEWICZ Kamil
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
9   D DROZD Michał Y MATUSIEWICZ Kamil 0:3 (5:11, 5:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
53. KU AZS UE Wrocław II - UKS Radunia Tąpadła 10:0
2   B CIESIELSKI Roch X DROZD Michał 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) ⇓
7   A GRUBIAK Tymoteusz X DROZD Michał 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 13:11, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
59. UKS Radunia Tąpadła - UKS Orzeł Prusice 2:10
1   A DROZD Michał W KAŁWAK Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 3:11) ⇓
6   B BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
X HRYCAK Zbigniew
KICIŃSKI Maciej
3:1 (14:12, 7:11, 13:11, 11:7) ⇑
7   A DROZD Michał X HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇑
11   A DROZD Michał Y KICIŃSKI Maciej 1:3 (5:11, 5:11, 12:10, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-01 17:30
64. LZS Płomień Makowice - UKS Radunia Tąpadła 10:3
4   D KELLER Łukasz Z DROZD Michał 2:3 (11:5, 9:11, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
6   B STODOLICA Mirosław
KELLER Łukasz
X DROZD Michał
MAJEWSKI Kamil
1:3 (11:5, 3:11, 10:12, 10:12) ⇑
10   C MALISZ Robert Z DROZD Michał 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:4) ⇓
13   B STODOLICA Mirosław Z DROZD Michał 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 13:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-11 18:00
70. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ciechów II 0:10
4   D DROZD Michał Z KUROWSKI Mariusz 1:3 (3:11, 13:11, 4:11, 5:11) ⇓
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇓
9   D DROZD Michał Y BŁASZKIEWICZ Jacek 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
75. UKS Radunia Tąpadła - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II 1:10
3   C DROZD Michał Y BUCHTA Daniel 3:2 (11:8, 11:9, 10:12, 8:11, 11:9) ⇑
5   A DROZD Michał
LISIEWICZ Teodor
W BUCHTA Daniel
YAREMENKO Stanislaw
0:3 (2:11, 3:11, 2:11) ⇓
10   C DROZD Michał Z TOBOREK Wiesław 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 16:00
80. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Radunia Tąpadła 10:1
3   C STOPYRA Krzysztof Y DROZD Michał 0:3 (5:11, 6:11, 4:11) ⇑
6   B STOPYRA Krzysztof
ZASADZIŃSKI Ewaryst
X DROZD Michał
DROZD Tomasz
3:1 (9:11, 11:6, 11:7, 11:4) ⇓
9   D ZASADZIŃSKI Ewaryst Y DROZD Michał 3:0 (11:8, 11:6, 12:10) ⇓
11   A BORYCKA Dawid Y DROZD Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 17:00
81. UKS Radunia Tąpadła - LKS Orzeł Lizawice 1:10
2   B DROZD Michał X LISTWAN Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5   A BARTCZYSZYN Paweł
DROZD Michał
W GADZIŃSKI Jacek
LEHR Mateusz
0:3 (4:11, 5:11, 8:11) ⇓
8   B DROZD Michał W GADZIŃSKI Jacek 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 16:00
87. MKS Wolavia Wołów - UKS Radunia Tąpadła 10:1
1   A WALENCKA Anita W DROZD Michał 3:0 (11:9, 11:3, 15:13) ⇓
5   A WALENCKA Anita
WALENCKI Michał
W DROZD Michał
PĘCZAR Rafał
3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:2) ⇓
8   B WŁODARCZYK Kacper W DROZD Michał 3:0 (11:5, 11:8, 15:13) ⇓