Numer zawodnika: | 1005 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1990 |
Przynależność klubowa: | UKS Radunia Tąpadła |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 29001 |
Numer licencji okres.: | 4785 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 14:00 ⇨ 2023-09-15 18:30 3. UKS Radunia Tąpadła - ULKS Ślęża Wiry 10:1 |
|||||||
1 | A | DROZD Michał | W | PAŁCZYŃSKI Ryszard | 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:7) | ||
5 | A |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W |
KRASUCKI Artur PAŁCZYŃSKI Ryszard |
3:2 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 11:4) | ||
7 | A | DROZD Michał | X | DZIOBEK Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) | ||
11 | A | DROZD Michał | Y | HAŁUSZKO Wiktoria | 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 6. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Radunia Tąpadła 3:10 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | DROZD Michał | 3:2 (4:11, 11:9, 11:6, 2:11, 11:4) | ||
5 | A |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
2:3 (13:11, 4:11, 11:13, 11:8, 8:11) | ||
8 | B | ŁYŻWA Szymon | W | DROZD Michał | 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) | ||
12 | C | KOPROWSKI Miłosz | W | DROZD Michał | 1:3 (14:16, 11:7, 8:11, 9:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 9. UKS Radunia Tąpadła - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7 |
|||||||
1 | A | DROZD Michał | W | KRUPA Albert | 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) | ||
5 | A |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W |
MAKOWSKI Tomasz PUSZ Mariusz |
2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 11:13, 14:16) | ||
7 | A | DROZD Michał | X | MAKOWSKI Tomasz | 3:1 (5:11, 11:6, 11:9, 12:10) | ||
11 | A | DROZD Michał | Y | PUSZ Mariusz | 3:2 (11:6, 9:11, 9:11, 11:6, 11:4) | ||
15 | A | DROZD Michał | Z | MEISSNER Karol | 3:2 (11:9, 5:11, 11:7, 9:11, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:00 14. LZS Płomień Makowice 2 - UKS Radunia Tąpadła 10:2 |
|||||||
1 | A | MALISZ Rafał | W | DROZD Michał | 3:2 (11:4, 5:11, 11:9, 7:11, 11:4) | ||
5 | A |
OKRZESIK Krzysztof MALISZ Rafał |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) | ||
8 | B | DEPTA Andrzej | W | DROZD Michał | 1:3 (11:7, 11:13, 7:11, 6:11) | ||
12 | C | MALISZ Robert | W | DROZD Michał | 3:1 (11:5, 11:4, 6:11, 12:10) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-17 19:00 23. UKS Radunia Tąpadła - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
1 | A | DROZD Michał | W | BYSTRZYCKI Tomasz | 3:2 (7:11, 12:10, 11:7, 9:11, 11:5) | ||
5 | A |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W |
BYSTRZYCKI Tomasz MACHELA Maciej |
3:1 (11:7, 11:7, 13:15, 11:9) | ||
7 | A | DROZD Michał | X | GRZEBIENIOWSKI Bartosz | 3:1 (10:12, 11:5, 11:5, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 27. ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Radunia Tąpadła 8:10 |
|||||||
1 | A | KWAŚNIK Tomasz | W | DROZD Michał | 0:3 (9:11, 11:13, 3:11) | ||
5 | A |
PASTERNAK Jacek KUPCZAK Jacek |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 2:11, 11:13) | ||
8 | B | PAŁĘGA Mirosław | W | DROZD Michał | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
12 | C | CHUCHRA Radosław | W | DROZD Michał | 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
16 | D | PASTERNAK Jacek | W | DROZD Michał | 0:3 (13:15, 5:11, 3:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:30 30. UKS Radunia Tąpadła - UKS Ludwikowice 2 10:4 |
|||||||
1 | A | DROZD Michał | W | CZARNECKI Leszek | 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
W |
CZARNECKI Leszek ŁABA Kazimierz |
3:2 (12:14, 7:11, 11:3, 11:8, 11:6) | ||
7 | A | DROZD Michał | X | JAŚKIEWICZ Czesław | 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) | ||
11 | A | DROZD Michał | Y | ŁABA Kazimierz | 3:0 (11:3, 11:6, 13:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 35. AKS Strzegom - UKS Radunia Tąpadła 0:10 |
|||||||
1 | A | KASPRZAK Stanisław | W | DROZD Michał | 0:3 (6:11, 6:11, 11:13) | ||
5 | A |
DYMURA Alicja WOJTASZEK Zbigniew |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
1:3 (6:11, 11:8, 7:11, 9:11) | ||
8 | B | DYMURA Alicja | W | DROZD Michał | 1:3 (9:11, 11:9, 7:11, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 18:30 ⇨ 2024-01-29 18:30 50. UKS Radunia Tąpadła - LZS Płomień Makowice 2 10:6 |
|||||||
1 | A | DROZD Michał | W | MALISZ Rafał | 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
5 | A |
DROZD Michał ZWIERZYŃSKI Jan |
W |
OKRZESIK Krzysztof MALISZ Rafał |
3:1 (8:11, 12:10, 11:5, 16:14) | ||
7 | A | DROZD Michał | X | KELLER Łukasz | 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 9:11) | ||
11 | A | DROZD Michał | Y | STODOLNY Sławomir | 3:1 (11:5, 8:11, 13:11, 11:9) | ||
15 | A | DROZD Michał | Z | OKRZESIK Krzysztof | 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 39. ULKS Ślęża Wiry - UKS Radunia Tąpadła 9:9 |
|||||||
1 | A | KRASUCKI Artur | W | DROZD Michał | 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) | ||
5 | A |
CHARCZUK Bogusław SEMPRYK Robert |
W |
DROZD Michał ZWIERZYŃSKI Jan |
3:1 (11:4, 6:11, 11:2, 11:6) | ||
8 | B | SEMPRYK Robert | W | DROZD Michał | 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:4) | ||
12 | C | MARCINISZYN Janusz | W | DROZD Michał | 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 11:13, 11:7) | ||
16 | D | CHARCZUK Bogusław | W | DROZD Michał | 3:2 (11:8, 11:9, 10:12, 10:12, 11:6) |