Numer zawodnika: | 824 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1982 |
Przynależność klubowa: | KS Lechia Ołdrzychowice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 51563 |
Numer licencji okres.: | 9144 |
Data wydania: | 11.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 15:00 4. KS Lechia Ołdrzychowice - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:8 |
|||||||
2 | B | BAC Łukasz | X | PAŁĘGA Mirosław | 1:3 (8:11, 11:9, 10:12, 9:11) | ||
5 | A |
BAC Łukasz BIELECKA Ewelina |
W |
JANKE Andrzej KWAŚNIK Tomasz |
1:3 (4:11, 8:11, 17:15, 9:11) | ||
8 | B | BAC Łukasz | W | KWAŚNIK Tomasz | 1:3 (9:11, 6:11, 11:9, 8:11) | ||
13 | B | BAC Łukasz | Z | PASTERNAK Jacek | 3:2 (11:8, 11:13, 7:11, 11:6, 14:12) | ||
17 | B | BAC Łukasz | Y | KUPCZAK Jacek | 1:3 (11:7, 6:11, 5:11, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00 7. UKS Ludwikowice 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 10:4 |
|||||||
1 | A | CZARNECKI Leszek | W | BAC Łukasz | 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) | ||
8 | B | BRODACKI Sławomir | W | BAC Łukasz | 3:1 (11:5, 6:11, 11:3, 11:7) | ||
12 | C | ŁABA Kazimierz | W | BAC Łukasz | 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 10. KS Lechia Ołdrzychowice - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:8 |
|||||||
1 | A | BAC Łukasz | W | KORNECKI Arkadiusz | 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) | ||
7 | A | BAC Łukasz | X | KOPROWSKI Miłosz | 2:3 (11:7, 5:11, 11:8, 5:11, 5:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 15:00 31. KS Lechia Ołdrzychowice - AKS Strzegom 10:4 |
|||||||
2 | B | BAC Łukasz | X | DYMURA Alicja | 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00 40. ZTS Ząbkowice Śląskie - KS Lechia Ołdrzychowice 7:10 |
|||||||
2 | B | CHUCHRA Radosław | X | BAC Łukasz | 2:3 (6:11, 11:4, 7:11, 13:11, 9:11) | ||
5 | A |
CHUCHRA Radosław KWAŚNIK Tomasz |
W |
BAC Łukasz GRZEBIENIOWSKI Bartosz |
3:1 (10:12, 11:5, 15:13, 19:17) | ||
7 | A | KWAŚNIK Tomasz | X | BAC Łukasz | 3:1 (11:6, 8:11, 11:5, 11:6) | ||
14 | D | KUPCZAK Jacek | X | BAC Łukasz | 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 15:00 47. DKTS Topspin Dzierżoniów - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | BAC Łukasz | 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
6 | B |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
X |
BAC Łukasz GRZEBIENIOWSKI Bartosz |
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | ZAWADA Radosław | W | BAC Łukasz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) |
Nr DOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
302 | BEDNARSKI Sławomir | 1962 |
303 | BŁESZNOWSKI Mirosław | 1959 |
289 | BOCHOWICZ Paweł | 1981 |
857 | BRODACKI Sławomir | 1991 |
341 | BZOWY Grzegorz | 1971 |
1777 | CAL Radosław | 1996 |
943 | CHUCHRA Radosław | 1975 |
858 | CZARNECKI Leszek | 1957 |
1005 | DROZD Michał | 1990 |
344 | DYC Sławomir | 1982 |
700 | DYMURA Alicja | 1987 |
774 | DZIOBEK Krzysztof | 1966 |
305 | GARBOWSKI Robert | 1971 |
345 | JURKIEWICZ Bartosz | 1996 |
404 | KOPROWSKI Miłosz | 2009 |
405 | KORNECKI Arkadiusz | 2007 |
1617 | KOŚCIAK Maciej | 1997 |
1174 | KRASUCKI Artur | 1963 |
266 | KRUPA Albert | 1971 |
398 | KUBACKI Łukasz | 1988 |
947 | KUPCZAK Jacek | 1982 |
948 | KWAŚNIK Tomasz | 1987 |
864 | ŁABA Kazimierz | 1962 |
407 | ŁYŻWA Szymon | 2004 |
292 | MACHELA Maciej | 1982 |
269 | MEISSNER Karol | 1983 |
353 | NETER Oliwia | 2004 |
950 | PAŁĘGA Mirosław | 1986 |
942 | PASTERNAK Jacek | 1987 |
1181 | PETRYKÓW Stanisław | 1960 |
1011 | PĘCZAR Rafał | 1985 |
1183 | STAWOWCZYK Adam | 1968 |
358 | SUŁAWA Katarzyna | 2005 |
400 | SZUMIEŁ Damian | 1977 |
307 | WENC Adam | 1977 |
347 | ZADOROŻNY Bogusław | 1950 |
412 | ZAWADA Radosław | 2005 |