Numer zawodnika: | 405 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2007 |
Przynależność klubowa: | DKTS Topspin Dzierżoniów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 46766 |
Numer licencji okres.: | 3642 |
Data wydania: | 29.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 15:00 6. DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Radunia Tąpadła 3:10 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | DROZD Michał | 3:2 (4:11, 11:9, 11:6, 2:11, 11:4) | ||
5 | A |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W |
BOREK Arkadiusz DROZD Michał |
2:3 (13:11, 4:11, 11:13, 11:8, 8:11) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | ZWIERZYŃSKI Jan | 2:3 (11:7, 7:11, 11:13, 13:11, 4:11) | ||
11 | A | KORNECKI Arkadiusz | Y | BOREK Arkadiusz | 2:3 (11:5, 11:6, 3:11, 11:13, 9:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00 10. KS Lechia Ołdrzychowice - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:8 |
|||||||
1 | A | BAC Łukasz | W | KORNECKI Arkadiusz | 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
BYSTRZYCKI Tomasz GALUK Sebastian |
W |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
0:3 (6:11, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | GRZEBIENIOWSKI Bartosz | W | KORNECKI Arkadiusz | 3:1 (14:12, 11:6, 6:11, 11:9) | ||
12 | C | URBAN Przemysław | W | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (10:12, 5:11, 3:11) | ||
16 | D | BYSTRZYCKI Tomasz | W | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 15:00 15. DKTS Topspin Dzierżoniów - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | KWAŚNIK Tomasz | 2:3 (11:8, 12:14, 8:11, 12:10, 9:11) | ||
6 | B |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
X |
JANKE Andrzej KWAŚNIK Tomasz |
3:2 (11:8, 8:11, 11:9, 9:11, 11:9) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | JANKE Andrzej | 3:1 (4:11, 11:5, 11:7, 11:9) | ||
11 | A | KORNECKI Arkadiusz | Y | CHUCHRA Radosław | 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) | ||
15 | A | KORNECKI Arkadiusz | Z | PAŁĘGA Mirosław | 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 11:4) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 19. ULKS Ślęża Wiry - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10 |
|||||||
4 | D | PETRYKÓW Stanisław | Z | KORNECKI Arkadiusz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
MARCINISZYN Janusz PAŁCZYŃSKI Ryszard |
X |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | MARCINISZYN Janusz | Z | KORNECKI Arkadiusz | 2:3 (11:8, 8:11, 10:12, 11:8, 8:11) | ||
13 | B | PAŁCZYŃSKI Ryszard | Z | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
15 | A | KRASUCKI Artur | Z | KORNECKI Arkadiusz | 2:3 (7:11, 11:3, 8:11, 11:8, 8:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 13:00 24. DKTS Topspin Dzierżoniów - AKS Strzegom 10:3 |
|||||||
4 | D | KORNECKI Arkadiusz | Z | SZMULIK Bartosz | 3:0 (11:1, 11:4, 11:1) | ||
6 | B |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
X |
WOJTASZEK Zbigniew SZMULIK Bartosz |
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) | ||
9 | D | KORNECKI Arkadiusz | Y | WOJTASZEK Zbigniew | 3:1 (11:6, 8:11, 11:7, 11:8) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 28. UKS Ludwikowice 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10 |
|||||||
4 | D | ZIELIŃSKI Daniel | Z | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (6:11, 5:11, 11:13) | ||
6 | B |
SKRZYPIEC Wiesław ZIELIŃSKI Daniel |
X |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
2:3 (5:11, 12:10, 10:12, 11:9, 9:11) | ||
10 | C | SKRZYPIEC Wiesław | Z | KORNECKI Arkadiusz | 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) | ||
13 | B | CZARNECKI Leszek | Z | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (6:11, 7:11, 9:11) | ||
15 | A | ŁABA Kazimierz | Z | KORNECKI Arkadiusz | 2:3 (11:7, 7:11, 7:11, 11:9, 4:11) | ||
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 15:00 33. DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10 |
|||||||
2 | B | KORNECKI Arkadiusz | X | PUSZ Mariusz | 2:3 (11:6, 8:11, 13:11, 9:11, 9:11) | ||
5 | A |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W |
KRUPA Albert MEISSNER Karol |
3:2 (11:7, 0:11, 9:11, 11:4, 13:11) | ||
8 | B | KORNECKI Arkadiusz | W | KRUPA Albert | 2:3 (9:11, 9:11, 11:9, 11:9, 9:11) | ||
13 | B | KORNECKI Arkadiusz | Z | WOJTASZEK Grzegorz | 1:3 (9:11, 13:11, 8:11, 9:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 15:00 47. DKTS Topspin Dzierżoniów - KS Lechia Ołdrzychowice 10:0 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | BAC Łukasz | 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) | ||
6 | B |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
X |
BAC Łukasz GRZEBIENIOWSKI Bartosz |
3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:8) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | BYSTRZYCKI Tomasz | 3:0 (11:4, 11:6, 11:2) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 51. ZTS Ząbkowice Śląskie - DKTS Topspin Dzierżoniów 7:10 |
|||||||
2 | B | PASTERNAK Jacek | X | KORNECKI Arkadiusz | 0:3 (7:11, 6:11, 12:14) | ||
6 | B |
PASTERNAK Jacek KUPCZAK Jacek |
X |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) | ||
7 | A | KWAŚNIK Tomasz | X | KORNECKI Arkadiusz | 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) | ||
14 | D | KUPCZAK Jacek | X | KORNECKI Arkadiusz | 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 5:11) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 15:00 55. DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry 9:9 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | KRASUCKI Artur | 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) | ||
5 | A |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W |
KRASUCKI Artur PETRYKÓW Stanisław |
3:1 (11:7, 11:6, 4:11, 11:8) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | SEMPRYK Robert | 3:1 (14:12, 11:9, 4:11, 11:8) | ||
11 | A | KORNECKI Arkadiusz | Y | DZIOBEK Krzysztof | 3:0 (11:7, 11:7, 11:6) | ||
15 | A | KORNECKI Arkadiusz | Z | CHARCZUK Bogusław | 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:6) | ||
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 15:00 ⇨ 2024-03-23 15:00 65. DKTS Topspin Dzierżoniów - LZS Płomień Makowice 2 10:6 |
|||||||
1 | A | KORNECKI Arkadiusz | W | MALISZ Rafał | 3:2 (6:11, 11:8, 11:9, 7:11, 11:8) | ||
5 | A |
KORNECKI Arkadiusz ZAWADA Radosław |
W |
KELLER Łukasz STUDNICKI Dominik |
3:1 (11:6, 5:11, 12:10, 13:11) | ||
7 | A | KORNECKI Arkadiusz | X | STUDNICKI Dominik | 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) | ||
11 | A | KORNECKI Arkadiusz | Y | KELLER Łukasz | 3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 11:8) | ||
15 | A | KORNECKI Arkadiusz | Z | OKRZESIK Krzysztof | 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) |