Robert Sempryk
Numer zawodnika: 777
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: ULKS Ślęża Wiry
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 43348
Numer licencji okres.: 11860
Data wydania: 13.11.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
21. BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry 10:4
3   C MEISSNER Karol Y SEMPRYK Robert 3:2 (13:11, 20:22, 11:9, 9:11, 11:9) ⇓
5   A PUSZ Mariusz
WOJTASZEK Grzegorz
W CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
3:1 (11:8, 11:6, 8:11, 11:4) ⇓
9   D WOJTASZEK Grzegorz Y SEMPRYK Robert 2:3 (9:11, 7:11, 11:4, 11:6, 8:11) ⇑
11   A KRUPA Albert Y SEMPRYK Robert 3:2 (11:5, 5:11, 11:2, 8:11, 11:9) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
26. ULKS Ślęża Wiry - LZS Płomień Makowice 2 3:10
1   A SEMPRYK Robert W MALISZ Rafał 0:3 (7:11, 3:11, 5:11) ⇓
5   A DZIOBEK Krzysztof
SEMPRYK Robert
W OKRZESIK Krzysztof
MALISZ Rafał
0:3 (6:11, 6:11, 5:11) ⇓
7   A SEMPRYK Robert X STODOLNY Sławomir 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
11   A SEMPRYK Robert Y KELLER Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 6:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 11:30
32. ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry 7:10
3   C PAŁĘGA Mirosław Y SEMPRYK Robert 1:3 (13:15, 11:8, 5:11, 4:11) ⇑
6   B PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
X CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:7, 8:11) ⇑
9   D PASTERNAK Jacek Y SEMPRYK Robert 1:3 (11:3, 7:11, 5:11, 6:11) ⇑
11   A KWAŚNIK Tomasz Y SEMPRYK Robert 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) ⇓
17   B KUPCZAK Jacek Y SEMPRYK Robert 2:3 (6:11, 12:10, 7:11, 11:7, 5:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
36. ULKS Ślęża Wiry - KS Lechia Ołdrzychowice 6:10
2   B SEMPRYK Robert X GRZEBIENIOWSKI Bartosz 3:1 (11:6, 11:8, 10:12, 11:4) ⇑
5   A CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
W GRZEBIENIOWSKI Bartosz
URBAN Przemysław
1:3 (5:11, 12:14, 11:4, 6:11) ⇓
8   B SEMPRYK Robert W GALUK Sebastian 2:3 (11:8, 11:13, 1:11, 11:7, 10:12) ⇓
13   B SEMPRYK Robert Z BIELECKA Ewelina 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
39. ULKS Ślęża Wiry - UKS Radunia Tąpadła 9:9
2   B SEMPRYK Robert X BOREK Arkadiusz 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇓
5   A CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
W DROZD Michał
ZWIERZYŃSKI Jan
3:1 (11:4, 6:11, 11:2, 11:6) ⇑
8   B SEMPRYK Robert W DROZD Michał 3:1 (11:5, 11:9, 6:11, 11:4) ⇑
13   B SEMPRYK Robert Z ZWIERZYŃSKI Jan 2:3 (11:6, 7:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
17   B SEMPRYK Robert Y PĘCZAR Rafał 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 8:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00
52. ULKS Ślęża Wiry - UKS Ludwikowice 2 10:0
6   B DZIOBEK Krzysztof
SEMPRYK Robert
X KOLEŚNIK Gracjan
RUDY Ksawery
3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑
8   B SEMPRYK Robert W DYL Małgorzata 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 15:00
55. DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry 9:9
2   B ZAWADA Radosław X SEMPRYK Robert 3:0 (11:3, 11:5, 11:6) ⇓
6   B ŁYŻWA Szymon
KOŚCIAK Maciej
X CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
1:3 (11:6, 3:11, 7:11, 9:11) ⇑
7   A KORNECKI Arkadiusz X SEMPRYK Robert 3:1 (14:12, 11:9, 4:11, 11:8) ⇓
14   D KOPROWSKI Miłosz X SEMPRYK Robert 1:3 (8:11, 12:10, 5:11, 9:11) ⇑
18   C KOŚCIAK Maciej X SEMPRYK Robert 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 12:00
57. ULKS Ślęża Wiry - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
3   C SEMPRYK Robert Y MEISSNER Karol 1:3 (10:12, 9:11, 12:10, 10:12) ⇓
5   A DZIOBEK Krzysztof
SEMPRYK Robert
W MAKOWSKI Tomasz
PUSZ Mariusz
0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
10   C SEMPRYK Robert Z PUSZ Mariusz 3:2 (11:9, 9:11, 12:10, 8:11, 11:9) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 12:00
62. LZS Płomień Makowice 2 - ULKS Ślęża Wiry 9:9
2   B DEPTA Andrzej X SEMPRYK Robert 1:3 (5:11, 13:15, 14:12, 11:13) ⇑
6   B STUDNICKI Michał
STUDNICKI Dominik
X DZIOBEK Krzysztof
SEMPRYK Robert
2:3 (4:11, 14:12, 5:11, 11:5, 8:11) ⇑
7   A STUDNICKI Dominik X SEMPRYK Robert 3:0 (11:8, 11:4, 11:9) ⇓
14   D STODOLNY Sławomir X SEMPRYK Robert 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:8) ⇓
18   C KELLER Łukasz X SEMPRYK Robert 2:3 (11:9, 9:11, 12:10, 9:11, 8:11) ⇑
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
68. ULKS Ślęża Wiry - ZTS Ząbkowice Śląskie 9:9
2   B SEMPRYK Robert X JANKE Andrzej 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
5   A SEMPRYK Robert
MARCINISZYN Janusz
W JANKE Andrzej
KWAŚNIK Tomasz
1:3 (11:6, 10:12, 8:11, 10:12) ⇓
8   B SEMPRYK Robert W KWAŚNIK Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B SEMPRYK Robert Z KUPCZAK Jacek 3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇑
17   B SEMPRYK Robert Y PAŁĘGA Mirosław 0:3 (10:12, 10:12, 9:11) ⇓
4WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 12:00
72. KS Lechia Ołdrzychowice - ULKS Ślęża Wiry 7:10
2   B GRZEBIENIOWSKI Bartosz X SEMPRYK Robert 2:3 (11:1, 4:11, 9:11, 15:13, 9:11) ⇑
5   A GRZEBIENIOWSKI Bartosz
URBAN Przemysław
W CHARCZUK Bogusław
SEMPRYK Robert
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
7   A GALUK Sebastian X SEMPRYK Robert 3:2 (9:11, 11:7, 11:6, 8:11, 11:2) ⇓
14   D BIELECKA Ewelina X SEMPRYK Robert 2:3 (6:11, 6:11, 11:8, 11:6, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
110 BALD Andrzej 1960
342 BIELAK Sławomir 1970
1976 BIELECKA Ewelina 1988
741 BIERNACKI Paweł 1987
403 BOREK Arkadiusz 2004
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
112 BORSZOWSKI Paweł 1972
812 BORYCKA Dawid 1984
856 BRODACKI Łukasz 1992
113 BURGER Dariusz 1994
858 CZARNECKI Leszek 1957
762 DEPTA Andrzej 1970
1005 DROZD Michał 1990
288 DUBIK Mateusz 1992
343 DYC Bolesław 1979
2107 DYL Małgorzata 2008
1847 GALUK Sebastian 1992
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
126 GRUBIAK Tymoteusz 1992
825 GRZEBIENIOWSKI Bartosz 1982
114 HUMELT Krzysztof 1996
860 JABŁOŃSKI Daniel 1980
945 JANKE Andrzej 1981
946 JANKE Otto 1944
345 JURKIEWICZ Bartosz 1996
861 KACZUGA Tomasz 1987
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1280 KELLER Łukasz 1983
1172 KLIMKIEWICZ Zbigniew 1973
404 KOPROWSKI Miłosz 2009
405 KORNECKI Arkadiusz 2007
1617 KOŚCIAK Maciej 1997
1174 KRASUCKI Artur 1963
266 KRUPA Albert 1971
1193 KRZYWY Aleksander 2003
214 KULAK Ryszard 1965
947 KUPCZAK Jacek 1982
863 KWASZYŃSKI Daniel 1997
346 KWAŚNIK Artur 1980
948 KWAŚNIK Tomasz 1987
407 ŁYŻWA Szymon 2004
268 MAKOWSKI Tomasz 1964
146 MALARZ Dawid 2008
1279 MALISZ Rafał 1990
1439 MARCZUK Marek 1988
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
269 MEISSNER Karol 1983
865 MIŚKIEWICZ Krzysztof 1974
353 NETER Oliwia 2004
950 PAŁĘGA Mirosław 1986
942 PASTERNAK Jacek 1987
1180 PAWŁOWSKI Wiesław 1953
1011 PĘCZAR Rafał 1985
300 PODYMA Karolina 2005
951 POLAK Tomasz 1993
119 PUDLIS Cezary 1974
270 PUSZ Mariusz 1974
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
866 ROZUMKIEWICZ Leopold 1951
432 SKRZYPIEC Wiesław 1962
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
751 STEPUCH Dominik 1995
1278 STODOLICA Mirosław 1973
1184 STODOLNY Sławomir 1967
1326 STUDNICKI Dominik 2007
821 SZPITALNY Tomasz 1986
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
754 ŚWIDER Paweł 1994
1061 TOBOREK Wiesław 1957
755 WĄSICKI Jakub 1997
273 WOJTASZEK Grzegorz 1979
1188 WOLAŃSKI Robert 1970
756 WOŁK Jędrzej 1993
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
411 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005
953 ZAPAŁA Sławomir 1989
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
412 ZAWADA Radosław 2005
1476 ZWIERZYŃSKI Jan 1992