Numer zawodnika: | 1368 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1988 |
Przynależność klubowa: | ULKS Ślęża Wiry |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 20969 |
Numer licencji okres.: | 9838 |
Data wydania: | 15.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 19:00 3. UKS Radunia Tąpadła 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 4:10 |
|||||||
3 | C | LUDKOWSKI Stanisław | Y | PACHOLEC Marcin | 1:3 (8:11, 5:11, 11:9, 2:11) | ||
9 | D | SZUSTKA Wojciech | Y | PACHOLEC Marcin | 0:3 (7:11, 3:11, 2:11) | ||
11 | A | LISIEWICZ Teodor | Y | PACHOLEC Marcin | 1:3 (4:11, 8:11, 11:5, 4:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 10. ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Impuls Kłodzko 2 10:0 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | BEDNAREK Krzysztof | 3:0 (11:5, 11:2, 11:9) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad BEDNAREK Krzysztof |
3:2 (6:11, 2:11, 11:8, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | STAŃCZYK-BIERNACKI Konrad | 3:2 (10:12, 11:5, 12:10, 9:11, 11:7) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 ⇨ 2023-10-12 17:00 15. ULKS Ślęża Wiry 2 - Dabro-Bau Opoczka 10:4 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | WIERZBICKI Sławomir | 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
WIERZBICKI Sławomir PAWŁOWSKI Mateusz |
3:1 (11:5, 11:8, 4:11, 11:7) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | PAWŁOWSKI Mateusz | 2:3 (8:11, 11:7, 12:14, 12:10, 7:11) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | SMOK Mariusz | 3:2 (4:11, 7:11, 13:11, 11:4, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 19. UKS Ludwikowice 3 - ULKS Ślęża Wiry 2 10:4 |
|||||||
1 | A | BRODACKI Łukasz | W | PACHOLEC Marcin | 3:2 (5:11, 4:11, 11:8, 11:8, 11:6) | ||
5 | A |
MIŚKIEWICZ Krzysztof TYRKA Andrzej |
W |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
3:1 (11:8, 10:12, 11:7, 11:9) | ||
8 | B | MIŚKIEWICZ Krzysztof | W | PACHOLEC Marcin | 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 4:11, 6:11) | ||
12 | C | KACZUGA Tomasz | W | PACHOLEC Marcin | 1:3 (7:11, 11:8, 7:11, 7:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 24. ULKS Ślęża Wiry 2 - DKTS Topspin Dzierżoniów 2 10:3 |
|||||||
3 | C | PACHOLEC Marcin | Y | SHARAPOV Tymofii | 3:0 (11:2, 11:1, 11:1) | ||
10 | C | PACHOLEC Marcin | Z | ANTONIUK Tomasz | 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) | ||
12 | C | PACHOLEC Marcin | W | KOCHMAN Adrian | 3:2 (11:3, 5:11, 11:8, 4:11, 11:8) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 15:30 26. MKS Nysa Kłodzko - ULKS Ślęża Wiry 2 10:5 |
|||||||
1 | A | MOTYKA Jerzy | W | PACHOLEC Marcin | 2:3 (9:11, 11:8, 11:6, 9:11, 5:11) | ||
5 | A |
MOTYKA Jerzy BEDNARSKI Sławomir |
W |
GENDERA Artur PACHOLEC Marcin |
0:3 (5:11, 9:11, 9:11) | ||
8 | B | FURTAK Paweł | W | PACHOLEC Marcin | 3:2 (11:3, 11:6, 9:11, 7:11, 11:5) | ||
12 | C | BARGIEL Sebastian | W | PACHOLEC Marcin | 2:3 (11:8, 11:8, 10:12, 10:12, 6:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-28 17:00 32. ULKS Ślęża Wiry 2 - LZS Płomień Makowice 3 10:2 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | GOŁĄBEK Andrzej | 3:2 (11:9, 15:13, 11:13, 9:11, 11:7) | ||
5 | A |
WOJEWÓDKA Małgorzata PACHOLEC Marcin |
W |
STUDNICKI Michał STUDNICKI Dominik |
3:2 (4:11, 3:11, 11:7, 11:9, 11:6) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | STUDNICKI Michał | 3:2 (11:4, 11:9, 8:11, 10:12, 11:2) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | STUDNICKI Dominik | 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-11 16:00 40. MLKS Sudety Międzylesie 2 - ULKS Ślęża Wiry 2 2:10 |
|||||||
1 | A | BZOWY Grzegorz | W | PACHOLEC Marcin | 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) | ||
6 | B |
DYC Sławomir SUŁAWA Katarzyna |
X |
HAŁUSZKO Wiktoria PACHOLEC Marcin |
2:3 (11:4, 9:11, 11:1, 8:11, 9:11) | ||
8 | B | SUŁAWA Katarzyna | W | PACHOLEC Marcin | 2:3 (12:10, 5:11, 13:11, 1:11, 8:11) | ||
12 | C | JURASZEK Patrycja | W | PACHOLEC Marcin | 1:3 (8:11, 14:12, 6:11, 2:11) | ||
5WB | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 44. ULKS Ślęża Wiry 2 - KS Lechia Ołdrzychowice 2 10:5 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | KLEŃK Sławomir | 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 6:11) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
KLEŃK Sławomir WNUK Grzegorz |
0:3 (8:11, 9:11, 9:11) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | CZUCZWARA Krystian | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | GABRYŚ Kacper | 3:0 (11:4, 11:7, 11:2) | ||
15 | A | PACHOLEC Marcin | Z | WNUK Grzegorz | 3:1 (10:12, 14:12, 17:15, 14:12) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 ⇨ 2024-02-01 18:30 48. ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Radunia Tąpadła 2 10:1 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | DROZD Dawid | 3:2 (8:11, 9:11, 11:7, 11:4, 11:3) | ||
5 | A |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
W |
CZERNICKA Wiktoria KOŁODZIEJ Łucja |
3:0 (12:10, 11:5, 11:4) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | CZERNICKA Wiktoria | 3:0 (11:6, 11:7, 13:11) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | LUDKOWSKI Stanisław | 3:0 (11:9, 11:7, 11:3) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 60. Dabro-Bau Opoczka - ULKS Ślęża Wiry 2 8:10 |
|||||||
3 | C | PAWŁOWSKI Mateusz | Y | PACHOLEC Marcin | 2:3 (4:11, 11:9, 13:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
PAWŁOWSKI Mateusz SMOK Mariusz |
W |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
1:3 (11:5, 3:11, 3:11, 8:11) | ||
9 | D | WIERZBICKI Sławomir | Y | PACHOLEC Marcin | 3:1 (6:11, 12:10, 11:8, 11:5) | ||
11 | A | KOGUT Jacek | Y | PACHOLEC Marcin | 2:3 (4:11, 11:5, 7:11, 13:11, 8:11) | ||
17 | B | SMOK Mariusz | Y | PACHOLEC Marcin | 1:3 (9:11, 11:13, 11:4, 8:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 64. ULKS Ślęża Wiry 2 - UKS Ludwikowice 3 10:3 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | MIŚKIEWICZ Krzysztof | 3:2 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 11:9) | ||
6 | B |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
X |
KACZUGA Tomasz TYRKA Andrzej |
3:1 (11:8, 12:10, 10:12, 11:7) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | ROZUMKIEWICZ Leopold | 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:7) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | KACZUGA Tomasz | 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 15:00 71. ULKS Ślęża Wiry 2 - MKS Nysa Kłodzko 10:4 |
|||||||
1 | A | PACHOLEC Marcin | W | BŁESZNOWSKI Mirosław | 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
5 | A |
WOLAŃSKI Robert PACHOLEC Marcin |
W |
BŁESZNOWSKI Mirosław BEDNARSKI Damian |
0:3 (7:11, 10:12, 14:16) | ||
7 | A | PACHOLEC Marcin | X | BEDNARSKI Damian | 3:2 (11:6, 4:11, 4:11, 11:6, 11:8) | ||
11 | A | PACHOLEC Marcin | Y | BARGIEL Sebastian | 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:6) | ||
5WB | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 10:00 77. LZS Płomień Makowice 3 - ULKS Ślęża Wiry 2 2:10 |
|||||||
1 | A | GOŁĄBEK Andrzej | W | PACHOLEC Marcin | 2:3 (3:11, 11:9, 11:13, 11:9, 7:11) | ||
5 | A |
DRATWA Kacper OKARMUS Piotr |
W |
DZIOBEK Michał PACHOLEC Marcin |
0:3 (12:14, 10:12, 6:11) | ||
8 | B | DRATWA Kacper | W | PACHOLEC Marcin | 1:3 (4:11, 11:9, 4:11, 5:11) | ||
12 | C | WIECZOREK Daniel | W | PACHOLEC Marcin | 1:3 (7:11, 13:11, 7:11, 7:11) |