Daniel Kwaszyński
Numer zawodnika: 863
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1997
Przynależność klubowa: UKS Ludwikowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 28931
Numer licencji okres.: 9994
Data wydania: 18.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 ⇨ 2023-09-21 19:00
5. UKS Ludwikowice - LKTS Zenit Międzybórz 10:1
2   B KWASZYŃSKI Daniel X KLIMEK Angelika 3:0 (11:8, 11:9, 11:9) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
X GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
3:1 (7:11, 11:6, 13:11, 11:5) ⇑
8   B KWASZYŃSKI Daniel W GÓRECKI Leszek 2:3 (11:7, 8:11, 11:6, 9:11, 12:14) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-10-05 19:00
11. UKS Ludwikowice - UKS Impuls Kłodzko 10:7
3   C KWASZYŃSKI Daniel Y KULAK Ryszard 3:1 (11:7, 8:11, 11:6, 11:8) ⇑
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 4:11) ⇓
10   C KWASZYŃSKI Daniel Z DUBIK Mateusz 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) ⇓
12   C KWASZYŃSKI Daniel W PODYMA Karolina 0:3 (4:11, 8:11, 5:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-19 18:30
17. LZS Płomień Makowice - UKS Ludwikowice 10:4
2   B ZAJĄCZKOWSKI Rafał X KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (6:11, 14:12, 8:11, 7:11) ⇑
5   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał
STODOLICA Mirosław
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:5) ⇓
7   A STODOLICA Mirosław X KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (11:2, 7:11, 11:9, 11:7) ⇓
14   D KUC Roman X KWASZYŃSKI Daniel 3:0 (11:7, 11:7, 11:1) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-31 19:00 ⇨ 2023-10-26 19:30
23. ULKS Ciechów 2 - UKS Ludwikowice 9:9
2   B BŁASZKIEWICZ Jacek X KWASZYŃSKI Daniel 3:2 (8:11, 11:5, 10:12, 12:10, 11:6) ⇓
5   A GRZEŚKOWIAK Marek
KUROWSKI Mariusz
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 6:11) ⇑
7   A KUROWSKI Mariusz X KWASZYŃSKI Daniel 2:3 (11:7, 9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
14   D GRZEŚKOWIAK Marek X KWASZYŃSKI Daniel 3:0 (11:7, 12:10, 16:14) ⇓
18   C BOROWIAK Daniel X KWASZYŃSKI Daniel 3:0 (11:6, 14:12, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-03 19:00
28. UKS Ludwikowice - KS AZS AWF Wrocław 9:9
4   D KWASZYŃSKI Daniel Z DWORAKOWSKI Rafał 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 4:11) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W DWORAKOWSKI Rafał
URBAŃSKI Tomasz
2:3 (11:9, 6:11, 11:9, 7:11, 3:11) ⇓
9   D KWASZYŃSKI Daniel Y MELNYKOVA Liliia 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
14   D KWASZYŃSKI Daniel X ŻYŻA Natalia 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) ⇑
16   D KWASZYŃSKI Daniel W URBAŃSKI Tomasz 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-20 18:30
33. UKS Ludwikowice - LZS Orion Branda Szewce 4:10
4   D KWASZYŃSKI Daniel Z SARNIK Grzegorz 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 6:11) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W ŚLIWIŃSKI Maciej
ŚWIDER Paweł
3:0 (11:5, 11:4, 12:10) ⇑
9   D KWASZYŃSKI Daniel Y ŚWIDER Paweł 1:3 (10:12, 8:11, 11:2, 7:11) ⇓
14   D KWASZYŃSKI Daniel X ŚLIWIŃSKI Maciej 0:3 (15:17, 8:11, 9:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00
38. UKS Ludwikowice - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 10:5
3   C KWASZYŃSKI Daniel Y MYŚLIWIEC Dariusz 2:3 (10:12, 12:10, 9:11, 11:9, 5:11) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W SMOLIŃSKI Mateusz
MYŚLIWIEC Dariusz
3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:3, 11:5) ⇑
10   C KWASZYŃSKI Daniel Z PIÓRKOWSKI Marcin 3:1 (5:11, 11:3, 11:7, 11:8) ⇑
12   C KWASZYŃSKI Daniel W ZASADZIŃSKI Ewaryst 0:3 (12:14, 7:11, 6:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 ⇨ 2023-12-03 12:00
43. TKS Granit Strzelin - UKS Ludwikowice 10:5
4   D JASKULSKI Grzegorz Z KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (6:11, 11:9, 11:8, 11:6) ⇓
5   A PUDLIS Cezary
SOBKÓW Zbigniew
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
2:3 (7:11, 11:4, 4:11, 11:7, 5:11) ⇑
10   C HUMELT Krzysztof Z KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
13   B SOBKÓW Zbigniew Z KWASZYŃSKI Daniel 3:2 (7:11, 11:3, 5:11, 11:6, 11:6) ⇓
15   A PUDLIS Cezary Z KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:6) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 ⇨ 2024-01-02 19:00
51. UKS Ludwikowice - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 10:1
4   D KWASZYŃSKI Daniel Z TOBOREK Wiesław 3:2 (11:9, 9:11, 11:8, 7:11, 11:5) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
X KUCHARZYSZYN Mariusz
ŻYGADŁO Marcin
3:2 (11:7, 6:11, 7:11, 11:8, 11:8) ⇑
9   D KWASZYŃSKI Daniel Y KUCHARZYSZYN Mariusz 3:1 (9:11, 11:4, 11:6, 11:8) ⇑
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 ⇨ 2024-01-28 11:00
64. UKS Ludwikowice - MLKS Sudety Międzylesie 10:2
2   B KWASZYŃSKI Daniel X SUŁAWA Katarzyna 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇑
6   B JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
X KWAŚNIK Artur
SUŁAWA Katarzyna
3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:7) ⇑
8   B KWASZYŃSKI Daniel W BIELAK Sławomir 2:3 (11:13, 11:9, 8:11, 11:8, 8:11) ⇓
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-06 18:15 ⇨ 2024-01-30 18:15
58. LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Ludwikowice 3:10
1   A MATUSIEWICZ Kamil W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 2:11) ⇑
6   B BIERNACKI Paweł
NIEMIEC Aleksandra
X JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇑
8   B NIEMIEC Aleksandra W KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (6:11, 9:11, 12:14) ⇑
12   C DUKOWSKA Karolina W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (6:11, 13:11, 9:11, 8:11) ⇑
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00
79. MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice 6:10
1   A BIELAK Sławomir W KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W BRODACKI Łukasz
KWASZYŃSKI Daniel
3:0 (11:5, 11:8, 11:9) ⇓
8   B KWAŚNIK Artur W KWASZYŃSKI Daniel 2:3 (8:11, 8:11, 11:8, 12:10, 2:11) ⇑
12   C JURKIEWICZ Bartosz W KWASZYŃSKI Daniel 3:2 (11:7, 13:15, 11:7, 10:12, 11:9) ⇓
16   D DYC Bolesław W KWASZYŃSKI Daniel 0:3 (12:14, 7:11, 10:12) ⇑
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-01 18:00
83. LKTS Zenit Międzybórz - UKS Ludwikowice 1:10
2   B KLIMEK Damian X KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 5:11) ⇑
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
1:3 (12:14, 7:11, 14:12, 5:11) ⇑
7   A GÓRECKI Leszek X KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (11:8, 10:12, 4:11, 9:11) ⇑
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-13 18:00 ⇨ 2024-04-25 18:00
95. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - UKS Ludwikowice 9:9
4   D PAWLAK Zbigniew Z KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (11:13, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑
5   A PAWLAK Zbigniew
YAREMENKO Stanislaw
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
2:3 (11:8, 12:10, 6:11, 12:14, 8:11) ⇑
10   C TOBOREK Wiesław Z KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇑
13   B ŻYGADŁO Marcin Z KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 12:10) ⇓
15   A YAREMENKO Stanislaw Z KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (11:7, 12:10, 6:11, 11:8) ⇓
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 16:00
99. LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - UKS Ludwikowice 9:9
4   D SZPITALNY Tomasz Z KWASZYŃSKI Daniel 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 8:11) ⇑
5   A BORYCKA Dawid
SZPITALNY Tomasz
W JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
10   C MYŚLIWIEC Dariusz Z KWASZYŃSKI Daniel 3:2 (8:11, 8:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇓
13   B PIÓRKOWSKI Marcin Z KWASZYŃSKI Daniel 3:1 (11:8, 7:11, 11:7, 11:8) ⇓
15   A BORYCKA Dawid Z KWASZYŃSKI Daniel 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇓
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-11 16:00 ⇨ 2024-05-09 19:30
103. UKS Ludwikowice - ULKS Ciechów 2 6:10
4   D KWASZYŃSKI Daniel Z BŁASZKIEWICZ Jacek 2:3 (11:6, 12:14, 2:11, 11:9, 5:11) ⇓
5   A JABŁOŃSKI Daniel
KWASZYŃSKI Daniel
W BŁASZKIEWICZ Jacek
BOROWIAK Daniel
2:3 (14:12, 12:14, 2:11, 11:9, 5:11) ⇓
9   D KWASZYŃSKI Daniel Y FLORCZAK Jerzy 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:4, 11:2) ⇑
14   D KWASZYŃSKI Daniel X WALCZAK Roman 0:3 (13:15, 6:11, 8:11) ⇓
16   D KWASZYŃSKI Daniel W BOROWIAK Daniel 0:3 (8:11, 6:11, 10:12) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
110 BALD Andrzej 1960
698 BERESTECKI Krystian 1997
342 BIELAK Sławomir 1970
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
297 BOCHOWICZ Oliwier 2009
463 BOROWIAK Daniel 1971
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
112 BORSZOWSKI Paweł 1972
812 BORYCKA Dawid 1984
857 BRODACKI Sławomir 1991
113 BURGER Dariusz 1994
813 CENTNER Mariusz 2001
1718 CIESIELSKI Arkadiusz 1995
699 DERKOWSKI Robert 1969
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
1284 DRATWA Kacper 2002
288 DUBIK Mateusz 1992
1533 DUKOWSKA Karolina 2000
773 DUSZA Mirosław 1966
186 DWORAKOWSKI Rafał 1992
343 DYC Bolesław 1979
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
1340 GADZIŃSKI Jacek 1988
744 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990
803 GÓRECKI Leszek 1973
859 GRZEBIENIAK Grzegorz 1960
467 GRZEŚKOWIAK Marek 1970
1191 HAŁUSZKO Wiktoria 2004
114 HUMELT Krzysztof 1996
946 JANKE Otto 1944
115 JASKULSKI Grzegorz 1965
345 JURKIEWICZ Bartosz 1996
747 KACZMAREK Mariusz 1973
1280 KELLER Łukasz 1983
1945 KLIMEK Angelika 2001
807 KLIMEK Damian 1997
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
219 KORUS Marcin 1986
265 KOTOWSKI Sławomir 1953
1052 KOWNACKI Rafał 1988
1192 KRAJEWSKI Krzysztof 2008
1174 KRASUCKI Artur 1963
266 KRUPA Albert 1971
1277 KUC Roman 1983
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
214 KULAK Ryszard 1965
947 KUPCZAK Jacek 1982
470 KUROWSKI Mariusz 1971
346 KWAŚNIK Artur 1980
146 MALARZ Dawid 2008
1439 MARCZUK Marek 1988
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
269 MEISSNER Karol 1983
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
865 MIŚKIEWICZ Krzysztof 1974
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
818 MYŚLIWIEC Dariusz 1975
353 NETER Oliwia 2004
1532 NIEMIEC Aleksandra 1997
1177 PACHOLEC Marcin 1989
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
300 PODYMA Karolina 2005
527 PRAŻMO Bartosz 1979
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
119 PUDLIS Cezary 1974
270 PUSZ Mariusz 1974
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
866 ROZUMKIEWICZ Leopold 1951
1534 SARNIK Grzegorz 1991
777 SEMPRYK Robert 1974
149 SOBIESZEK Bogumił 2005
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
751 STEPUCH Dominik 1995
1278 STODOLICA Mirosław 1973
1184 STODOLNY Sławomir 1967
358 SUŁAWA Katarzyna 2005
821 SZPITALNY Tomasz 1986
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
754 ŚWIDER Paweł 1994
1061 TOBOREK Wiesław 1957
532 URBANIAK Andrzej 1972
1464 URBAŃSKI Tomasz 1990
2021 WALCZAK Roman 1974
755 WĄSICKI Jakub 1997
756 WOŁK Jędrzej 1993
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
778 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956
411 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005
823 ZASADZIŃSKI Ewaryst 1975
1065 ŻYGADŁO Marcin 1977
1499 ŻYŻA Natalia 2005