IV liga Wałbrzych
Runda: 2, Numer kolejki: 13
Data kolejki ligowej: 2022-02-26
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-02-26 16:00 61 MLKS Sudety Międzylesie - BSTS Bystrzyca Kłodzka 10:7
1   A BIELAK Sławomir W KRUPA Albert 2:3 (5:11, 11:5, 11:6, 9:11, 6:11) 0:1
2   B JURKIEWICZ Bartosz X PUSZ Mariusz 3:1 (15:13, 8:11, 13:11, 11:7) 1:1
3   C KWAŚNIK Artur Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (7:11, 9:11, 3:11) 1:2
4   D DYC Bolesław Z MEISSNER Karol 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:4) 2:3
6   B BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
X KRUPA Albert
MEISSNER Karol
3:0 (11:6, 11:9, 17:15) 3:3
7   A BIELAK Sławomir X PUSZ Mariusz 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:3) 4:3
8   B JURKIEWICZ Bartosz W KRUPA Albert 1:3 (11:9, 11:13, 4:11, 8:11) 4:4
9   D DYC Bolesław Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (4:11, 6:11, 8:11) 4:5
10   C KWAŚNIK Artur Z MEISSNER Karol 3:0 (11:3, 11:4, 11:9) 5:5
11   A BIELAK Sławomir Y WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (6:11, 2:11, 5:11) 5:6
12   C KWAŚNIK Artur W KRUPA Albert 3:1 (11:7, 11:2, 8:11, 14:12) 6:6
13   B JURKIEWICZ Bartosz Z MEISSNER Karol 2:3 (5:11, 11:8, 11:6, 7:11, 7:11) 6:7
14   D DYC Bolesław X PUSZ Mariusz 3:2 (11:6, 10:12, 8:11, 11:7, 11:6) 7:7
15   A BIELAK Sławomir Z MEISSNER Karol 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 12:10) 8:7
16   D DYC Bolesław W KRUPA Albert 3:0 (12:10, 11:5, 12:10) 9:7
17   B JURKIEWICZ Bartosz Y WOJTASZEK Grzegorz 3:2 (11:9, 3:11, 11:7, 9:11, 11:9) 10:7
2022-02-26 14:00 62 UKS Ludwikowice I - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:2
1   A JABŁOŃSKI Daniel W JANKE Otto 0:3 (7:11, 8:11, 10:12) 0:1
2   B KWASZYŃSKI Daniel X KUPCZAK Jacek 3:1 (4:11, 11:3, 11:7, 11:6) 1:1
3   C SKRZYPIEC Wiesław Y PASTERNAK Jacek 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) 2:1
4   D ŁABA Kazimierz Z POLAK Tomasz 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 6:11) 2:2
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W KUPCZAK Jacek
POLAK Tomasz
3:2 (7:11, 13:11, 6:11, 11:9, 11:5) 3:2
6   B SKRZYPIEC Wiesław
JABŁOŃSKI Daniel
X PASTERNAK Jacek
CHUCHRA Radosław
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:2) 4:2
7   A JABŁOŃSKI Daniel X KUPCZAK Jacek 3:0 (11:5, 11:2, 11:9) 5:2
8   B KWASZYŃSKI Daniel W JANKE Otto 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 6:2
9   D ŁABA Kazimierz Y PASTERNAK Jacek 3:0 (11:9, 11:6, 12:10) 7:2
10   C SKRZYPIEC Wiesław Z POLAK Tomasz 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) 8:2
11   A JABŁOŃSKI Daniel Y PASTERNAK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) 9:2
12   C CZARNECKI Leszek W JANKE Otto 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) 10:2
2022-02-26 14:00 63 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Impuls Kłodzko 2:10
1   A STODOLNY Sławomir W PODYMA Karolina 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 0:1
2   B PAWŁOWSKI Wiesław X KWIATKOWSKI Konrad 2:3 (11:9, 12:10, 11:13, 1:11, 7:11) 0:2
3   C WOJEWÓDKA Małgorzata Y JAWORSKI Jakub 0:3 (7:11, 7:11, 4:11) 0:3
4   D KRASUCKI Artur Z KULAK Ryszard 1:3 (9:11, 11:8, 4:11, 6:11) 0:4
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W KWIATKOWSKI Konrad
PODYMA Karolina
1:3 (9:11, 10:12, 19:17, 7:11) 0:5
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11) 0:6
7   A STODOLNY Sławomir X KWIATKOWSKI Konrad 3:0 (11:8, 11:3, 12:10) 1:6
8   B PAWŁOWSKI Wiesław W PODYMA Karolina 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:7
9   D KRASUCKI Artur Y JAWORSKI Jakub 3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 13:11) 2:7
10   C WOJEWÓDKA Małgorzata Z KULAK Ryszard 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) 2:8
11   A STODOLNY Sławomir Y JAWORSKI Jakub 1:3 (8:11, 13:11, 12:14, 2:11) 2:9
12   C WOJEWÓDKA Małgorzata W PODYMA Karolina 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) 2:10
2022-02-26 14:00 64 ULKS Ślęża Wiry II - UKS Ludwikowice II 9:9
1   A KRAJEWSKI Krzysztof W BRODACKI Łukasz 3:2 (11:9, 2:11, 11:8, 9:11, 11:7) 1:0
2   B PETRYKÓW Stanisław X TYRKA Andrzej 3:0 (12:10, 11:7, 11:6) 2:0
3   C WOLAŃSKI Robert Y ROZUMKIEWICZ Paweł 3:1 (11:8, 2:11, 11:5, 11:8) 3:0
4   D KRZYWY Aleksander Z BRODACKI Sławomir 1:3 (9:11, 7:11, 12:10, 4:11) 3:1
5   A PAWLUS Piotr
WOLAŃSKI Robert
W BRODACKI Łukasz
BRODACKI Sławomir
0:3 (10:12, 6:11, 8:11) 3:2
6   B KRAJEWSKI Krystian
PETRYKÓW Stanisław
X ROZUMKIEWICZ Leopold
ROZUMKIEWICZ Paweł
3:0 (11:4, 11:6, 12:10) 4:2
7   A KRAJEWSKI Krzysztof X TYRKA Andrzej 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 5:2
8   B PETRYKÓW Stanisław W BRODACKI Łukasz 3:1 (11:7, 11:9, 6:11, 11:9) 6:2
9   D KRZYWY Aleksander Y ROZUMKIEWICZ Paweł 3:2 (11:9, 8:11, 11:9, 3:11, 11:4) 7:2
10   C WOLAŃSKI Robert Z BRODACKI Sławomir 1:3 (10:12, 11:9, 5:11, 5:11) 7:3
11   A KRAJEWSKI Krzysztof Y ROZUMKIEWICZ Paweł 3:2 (11:9, 11:8, 8:11, 9:11, 11:8) 8:3
12   C WOLAŃSKI Robert W BRODACKI Łukasz 0:3 (7:11, 2:11, 1:11) 8:4
13   B PETRYKÓW Stanisław Z BRODACKI Sławomir 0:3 (2:11, 2:11, 4:11) 8:5
14   D KRZYWY Aleksander X TYRKA Andrzej 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) 8:6
15   A KRAJEWSKI Krzysztof Z BRODACKI Sławomir 2:3 (5:11, 11:9, 11:9, 9:11, 4:11) 8:7
16   D HAŁUSZKO Wiktoria W BRODACKI Łukasz 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 8:8
17   B PETRYKÓW Stanisław Y ROZUMKIEWICZ Paweł 3:1 (11:13, 11:3, 11:9, 11:9) 9:8
18   C WOLAŃSKI Robert X TYRKA Andrzej 2:3 (11:6, 5:11, 9:11, 11:6, 6:11) 9:9
2022-02-26 15:00 65 DKTS Topspin Dzierżoniów - MKS Orzeł Wałbrzych 8:10
1   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał W ZAGAJEWSKI Stanisław 3:1 (4:11, 11:8, 11:8, 11:7) 1:0
2   B KORNECKI Arkadiusz X SEMPRYK Robert 3:2 (14:16, 11:6, 11:9, 6:11, 11:5) 2:0
3   C ŁYŻWA Szymon Y DUSZA Mirosław 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) 2:1
4   D BOREK Arkadiusz Z CHARCZUK Bogusław 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) 2:2
5   A KORNECKI Arkadiusz
ŁYŻWA Szymon
W CHARCZUK Bogusław
DZIOBEK Krzysztof
2:3 (18:16, 6:11, 11:8, 8:11, 8:11) 2:3
6   B BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
X SEMPRYK Robert
ZAGAJEWSKI Stanisław
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 3:3
7   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał X SEMPRYK Robert 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 4:3
8   B KORNECKI Arkadiusz W ZAGAJEWSKI Stanisław 1:3 (14:12, 4:11, 3:11, 2:11) 4:4
9   D BOREK Arkadiusz Y DUSZA Mirosław 3:2 (11:9, 9:11, 11:2, 8:11, 11:9) 5:4
10   C ŁYŻWA Szymon Z CHARCZUK Bogusław 0:3 (2:11, 4:11, 13:15) 5:5
11   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Y DUSZA Mirosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 6:5
12   C ŁYŻWA Szymon W ZAGAJEWSKI Stanisław 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) 6:6
13   B KORNECKI Arkadiusz Z CHARCZUK Bogusław 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 5:11) 6:7
14   D BOREK Arkadiusz X SEMPRYK Robert 3:2 (7:11, 9:11, 11:7, 11:4, 11:9) 7:7
15   A ZAJĄCZKOWSKI Rafał Z CHARCZUK Bogusław 3:1 (11:13, 11:7, 11:9, 11:8) 8:7
16   D BOREK Arkadiusz W ZAGAJEWSKI Stanisław 1:3 (8:11, 5:11, 11:2, 7:11) 8:8
17   B KORNECKI Andrzej Y DUSZA Mirosław 0:3 (5:11, 9:11, 9:11) 8:9
18   C ŁYŻWA Szymon X SEMPRYK Robert 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 9:11) 8:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18