MKS Orzeł Wałbrzych (M)
Klub: MKS Orzeł Wałbrzych
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Armii Krajowej 7A
58-302 Wałbrzych
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogusław Charczuk (e-mail jaroslaw.grabowski.pl@gmail.com, tel. 660 646 030)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:3🏓 ⇓
2 4WB 1/2 2021-10-23 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3🏓 ⇑
3 4WB 1/3 2021-10-30 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - MKS Orzeł Wałbrzych 0:10🏓 ⇑
4 4WB 1/4 2021-11-06 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - DKTS Topspin Dzierżoniów 8:10🏓 ⇓
5 4WB 1/5 2021-11-20 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice II 10:7🏓 ⇑
6 4WB 1/6 2021-11-27 15:30 UKS Impuls Kłodzko - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0 WO ⇓
7 4WB 1/7 2021-12-04 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10🏓 ⇓
8 4WB 1/8 2021-12-11 17:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5🏓 ⇓
9 4WB 1/9 2021-12-18 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice I 1:10🏓 ⇓
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - MLKS Sudety Międzylesie 4:10🏓 ⇓
11 4WB 2/11 2022-01-22 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - MKS Orzeł Wałbrzych 7:10🏓 ⇑
12 4WB 2/12 2022-02-19 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry II 10:0🏓 ⇑
13 4WB 2/13 2022-02-26 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - MKS Orzeł Wałbrzych 8:10🏓 ⇑
14 4WB 2/14 2022-03-12 14:00 UKS Ludwikowice II - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5🏓 ⇓
15 4WB 2/15 2022-03-26 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Impuls Kłodzko 0:10 WO ⇓
16 4WB 2/16 2022-04-09 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0🏓 ⇓
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6🏓 ⇑
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 UKS Ludwikowice I - MKS Orzeł Wałbrzych 10:0🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
CB
2
DM
3
DK
4
DM
5
GJ
6
SR
7
ZS
1 (W) MLKS Sudety Międzylesie 0,5 1,0     0,0 1,5   3
2 (D) ULKS Ślęża Wiry I   3,5   1,5 2,5   2,5 10
3 (W) ULKS Ślęża Wiry II   2,5 2,0 0,5 2,5   2,5 10
4 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów   2,0   0,0 2,5   3,5 8
5 (D) UKS Ludwikowice II   4,5 3,0 0,0   2,5   10
6 (W) UKS Impuls Kłodzko               0
7 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka   0,0 0,0 0,0 0,5   2,5 3
8 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie   1,0   0,0 0,5   3,5 5
9 (D) UKS Ludwikowice I   0,0     1,0 0,0 0,0 1
10 (D) MLKS Sudety Międzylesie 1,5 1,0 0,5     1,0   4
11 (W) ULKS Ślęża Wiry I 1,5 1,0     2,5 2,0 3,0 10
12 (D) ULKS Ślęża Wiry II 2,5   2,5     2,5 2,5 10
13 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów 3,5 2,0 0,5     1,0 3,0 10
14 (W) UKS Ludwikowice II   3,0 1,0 1,0 0,0     5
15 (D) UKS Impuls Kłodzko               0
16 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka   0,0 0,0 0,0   0,0   0
17 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie   1,5 0,0   1,5 3,0 4,0 10
18 (W) UKS Ludwikowice I 0,0 0,0     0,0 0,0   0
Razem 9,5 23,0 9,5 3,0 13,5 13,5 27,0 99
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 CHARCZUK Bogusław 1965 M 8609 13.09.2021 772
2 DUSZA Mirosław 1966 M 8610 13.09.2021 773
3 DZIOBEK Krzysztof 1966 M 8611 13.09.2021 774
4 DZIOBEK Michał 1987 M 8612 13.09.2021 775
5 GRABOWSKI Jarosław 1989 M 8613 13.09.2021 776
6 SEMPRYK Robert 1974 M 8614 13.09.2021 777
7 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956 M 8615 13.09.2021 778