DKTS Topspin Dzierżoniów (M)
Klub: DKTS Topspin Dzierżoniów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dzierżoniów, ul.Szkolna
Sprzęt: Tibhar ***, 2/Thibar/Donic 4/Tibhar/Donic
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Kornecki Andrzej (tel. 791 993 546)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BOREK Arkadiusz 2004 M 4519 02.09.2021 403 11.10.2021
2 CHAWLUK Michał 1991 M 4511 02.09.2021 395 11.10.2021
3 DOJNIKOWSKI Roman 1966 M 4512 02.09.2021 396 11.10.2021
4 KOPROWSKI Miłosz 2009 M 4520 02.09.2021 404 11.10.2021
5 KORNECKI Andrzej 1964 M 4513 02.09.2021 397 11.10.2021
6 KORNECKI Arkadiusz 2007 M 4521 02.09.2021 405 11.10.2021
7 KOWALSKI Daniel 2008 M 4522 02.09.2021 406 11.10.2021
8 KUBACKI Łukasz 1988 M 4514 02.09.2021 398 11.10.2021
9 KURZYP Krzysztof 1990 M 4515 02.09.2021 399 11.10.2021
10 ŁYŻWA Szymon 2004 M 4523 02.09.2021 407 11.10.2021
11 SZELIGA Karol 2005 M 4524 02.09.2021 408 11.10.2021
12 SZUMIEŁ Damian 1977 M 4516 02.09.2021 400 11.10.2021
13 SZYMAŃSKI Paweł 1987 M 4517 02.09.2021 401 11.10.2021
14 SZYMAŃSKI Szymon 2005 M 4525 02.09.2021 409 11.10.2021
15 ULIASZ Przemysław 1980 M 4518 02.09.2021 402 11.10.2021
16 WALCZAK Dominik 1992 M 10154 28.09.2021 1087 11.10.2021
17 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 M 4526 02.09.2021 410 11.10.2021
18 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005 M 4527 02.09.2021 411 11.10.2021
19 ZAWADA Radosław 2005 M 4528 02.09.2021 412 11.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - BSTS Bystrzyca Kłodzka 3:10🏓 ⇓
2 4WB 1/2 2021-10-23 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - DKTS Topspin Dzierżoniów 3:10🏓 ⇑
3 4WB 1/3 2021-10-30 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6🏓 ⇑
4 4WB 1/4 2021-11-06 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - DKTS Topspin Dzierżoniów 8:10🏓 ⇑
5 4WB 1/5 2021-11-20 14:00 UKS Ludwikowice I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:6🏓 ⇓
6 4WB 1/6 2021-11-27 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice II 10:1🏓 ⇑
7 4WB 1/7 2021-12-04 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:5🏓 ⇓
8 4WB 1/8 2021-12-11 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Impuls Kłodzko 2:10🏓 ⇓
9 4WB 1/9 2021-12-18 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry I 9:9🏓 ⇔
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:3🏓 ⇓
11 4WB 2/11 2022-01-29 14:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry II 10:1🏓 ⇑
12 4WB 2/12 2022-02-19 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:8🏓 ⇓
13 4WB 2/13 2022-02-26 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - MKS Orzeł Wałbrzych 8:10🏓 ⇓
14 4WB 2/14 2022-03-12 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice I 3:10🏓 ⇓
15 4WB 2/15 2022-03-26 14:00 UKS Ludwikowice II - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10🏓 ⇑
16 4WB 2/16 2022-04-09 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - MLKS Sudety Międzylesie 3:10🏓 ⇓
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 UKS Impuls Kłodzko - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:4🏓 ⇓
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:7🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka 1,5     0,0 0,0 0,0     1,5 0,0 3
2 (W) ULKS Ślęża Wiry II 3,5     2,5 1,0       2,5 0,5 10
3 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie 4,5     1,0 1,0       3,5 0,0 10
4 (W) MKS Orzeł Wałbrzych 4,5     1,0 0,0       3,5 1,0 10
5 (W) UKS Ludwikowice I 1,5     0,0 0,0       4,5 0,0 6
6 (D) UKS Ludwikowice II 2,5       1,5       3,5 2,5 10
7 (W) MLKS Sudety Międzylesie 1,5 0,0     0,0       3,5   5
8 (D) UKS Impuls Kłodzko 0,0           1,0   1,0 0,0 2
9 (D) ULKS Ślęża Wiry I 2,5     0,0 1,0       3,5 2,0 9
10 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka       0,0 0,0       1,0 2,0 3
11 (D) ULKS Ślęża Wiry II       2,5 2,5       3,5 1,5 10
12 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie 1,5     1,0 0,0       4,5 1,0 8
13 (D) MKS Orzeł Wałbrzych 2,5   0,0 1,0 0,0       4,5   8
14 (D) UKS Ludwikowice I 0,0     1,0 0,0       2,0   3
15 (W) UKS Ludwikowice II   0,0   3,5 1,0       4,0 1,5 10
16 (D) MLKS Sudety Międzylesie 1,0     0,0 0,0       2,0   3
17 (W) UKS Impuls Kłodzko     0,0 1,0 0,0       3,0   4
18 (W) ULKS Ślęża Wiry I       1,5 1,0     1,0 3,5   7
Razem 27,0 0,0 0,0 16,0 9,0 0,0 1,0 1,0 55,0 12,0 121
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BOREK Arkadiusz 2004 M 4519 02.09.2021 403
2 KOPROWSKI Miłosz 2009 M 4520 02.09.2021 404
3 KORNECKI Andrzej 1964 M 4513 02.09.2021 397
4 KORNECKI Arkadiusz 2007 M 4521 02.09.2021 405
5 ŁYŻWA Szymon 2004 M 4523 02.09.2021 407
6 SZELIGA Karol 2005 M 4524 02.09.2021 408
7 WALCZAK Dominik 1992 M 10154 28.09.2021 1087
8 WANTOCH-REKOWSKI Jakub 2007 M 4526 02.09.2021 410
9 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005 M 4527 02.09.2021 411
10 ZAWADA Radosław 2005 M 4528 02.09.2021 412