UKS Ludwikowice II (M)
Klub: UKS Ludwikowice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
57-450 Ludwikowice Kłodzkie, ul. Fabryczna 2
Sprzęt: Tibhar 40+ syntt ng, DONIC Waldner Premium 30 - 4szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Tyrka (tel. 600 090 436)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 14:00 UKS Ludwikowice I - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇓
2 4WB 1/2 2021-10-23 14:00 UKS Ludwikowice II - MLKS Sudety Międzylesie 1:10🏓 ⇓
3 4WB 1/3 2021-10-30 12:00 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice II 10:3🏓 ⇓
4 4WB 1/4 2021-11-06 14:00 UKS Ludwikowice II - ULKS Ślęża Wiry II 3:10🏓 ⇓
5 4WB 1/5 2021-11-20 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice II 10:7🏓 ⇓
6 4WB 1/6 2021-11-27 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - UKS Ludwikowice II 10:1🏓 ⇓
7 4WB 1/7 2021-12-04 14:00 UKS Ludwikowice II - UKS Impuls Kłodzko 0:10🏓 ⇓
8 4WB 1/8 2021-12-11 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇓
9 4WB 1/9 2021-12-18 14:00 UKS Ludwikowice II - ZTS Ząbkowice Śląskie 0:10🏓 ⇓
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 UKS Ludwikowice II - UKS Ludwikowice I 2:10🏓 ⇓
11 4WB 2/11 2022-01-22 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice II 10:4🏓 ⇓
12 4WB 2/12 2022-02-19 14:00 UKS Ludwikowice II - ULKS Ślęża Wiry I 4:10🏓 ⇓
13 4WB 2/13 2022-02-26 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - UKS Ludwikowice II 9:9🏓 ⇔
14 4WB 2/14 2022-03-12 14:00 UKS Ludwikowice II - MKS Orzeł Wałbrzych 10:5🏓 ⇑
15 4WB 2/15 2022-03-26 14:00 UKS Ludwikowice II - DKTS Topspin Dzierżoniów 6:10🏓 ⇓
16 4WB 2/16 2022-04-09 15:30 UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇓
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 UKS Ludwikowice II - BSTS Bystrzyca Kłodzka 4:10🏓 ⇓
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - UKS Ludwikowice II 10:0🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS Ludwikowice I     0,0 0,0   0,0   0,0 0
2 (D) MLKS Sudety Międzylesie 0,0 1,0   0,0       0,0 1
3 (W) ULKS Ślęża Wiry I 1,0 2,0   0,0       0,0 3
4 (D) ULKS Ślęża Wiry II     0,0 2,5 0,0 0,5     3
5 (W) MKS Orzeł Wałbrzych 2,0     2,5 0,0 2,5     7
6 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów     0,0 1,0 0,0 0,0     1
7 (D) UKS Impuls Kłodzko   0,0   0,0 0,0 0,0     0
8 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka     0,0 0,0 0,0 0,0     0
9 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie     0,0 0,0 0,0 0,0     0
10 (D) UKS Ludwikowice I   1,0 0,0   1,0 0,0   0,0 2
11 (W) MLKS Sudety Międzylesie     0,5   1,5 1,0   1,0 4
12 (D) ULKS Ślęża Wiry I 0,0     2,0 1,0   1,0 0,0 4
13 (W) ULKS Ślęża Wiry II 2,5 4,5       0,0 0,0 2,0 9
14 (D) MKS Orzeł Wałbrzych       3,5 1,0 0,5 1,5 3,5 10
15 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów 2,5 3,5   0,0 0,0 0,0     6
16 (W) UKS Impuls Kłodzko 0,0       0,0 0,0   0,0 0
17 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka   1,5     0,0 1,0   1,5 4
18 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie     0,0 0,0 0,0 0,0   0,0 0
Razem 8,0 13,5 0,5 11,5 4,5 5,5 2,5 8,0 54
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BRODACKI Łukasz 1992 M 9001 15.09.2021 856
2 BRODACKI Sławomir 1991 M 9002 15.09.2021 857
3 GRZEBIENIAK Grzegorz 1960 M 9004 15.09.2021 859
4 KACZUGA Tomasz 1987 M 9006 15.09.2021 861
5 MIŚKIEWICZ Krzysztof 1974 M 9010 15.09.2021 865
6 ROZUMKIEWICZ Leopold 1951 M 9011 15.09.2021 866
7 ROZUMKIEWICZ Paweł 1987 M 12118 08.02.2022 1498
8 TYRKA Andrzej 1963 M 9012 15.09.2021 867