ULKS Ślęża Wiry I (M)
Klub: ULKS Ślęża Wiry
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wiry 10B gm. Marcinowice
Sprzęt: Andro 3S 40+ ***, Tibar 28R 2 sztuki zielone i San-EJ 2 sztuki niebieskie
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Stodolny Sławomir (tel. 698 422 228)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BERGER Benedykt 2008 M 10684 08.10.2021 1190 17.10.2021
2 GENDERA Artur 1968 M 10665 08.10.2021 1171 15.10.2021
3 GŁĄB Magdalena 2004 K 10683 08.10.2021 1189 17.10.2021
4 KLIMKIEWICZ Zbigniew 1973 M 10666 08.10.2021 1172 15.10.2021
5 KRASUCKI Artur 1963 M 10668 08.10.2021 1174 15.10.2021
6 MARCINISZYN Janusz 1965 M 10670 08.10.2021 1176 15.10.2021
7 PACHOLEC Marcin 1989 M 10671 08.10.2021 1177 17.10.2021
8 PAŁCZYŃSKI Ryszard 1957 M 10672 08.10.2021 1178 15.10.2021
9 PAWŁOWSKI Wiesław 1953 M 10674 08.10.2021 1180 15.10.2021
10 STAWOWCZYK Adam 1968 M 10677 08.10.2021 1183 15.10.2021
11 STODOLNY Sławomir 1967 M 10678 08.10.2021 1184 15.10.2021
12 SZUSTKA Łukasz 1982 M 10679 08.10.2021 1185 15.10.2021
13 SZUSTKA Mariusz 1981 M 10680 08.10.2021 1186 15.10.2021
14 WOJEWÓDKA Małgorzata 1965 K 10681 08.10.2021 1187 15.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 4WB 1/1 2021-10-09 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - ULKS Ślęża Wiry II 10:8🏓 ⇑
2 4WB 1/2 2021-10-23 14:00 MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3🏓 ⇓
3 4WB 1/3 2021-10-30 12:00 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice II 10:3🏓 ⇑
4 4WB 1/4 2021-11-06 10:00 UKS Impuls Kłodzko - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇓
5 4WB 1/5 2021-11-20 10:00 ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10🏓 ⇓
6 4WB 1/6 2021-11-27 14:00 ZTS Ząbkowice Śląskie - ULKS Ślęża Wiry I 10:3🏓 ⇓
7 4WB 1/7 2021-12-04 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Ludwikowice I 0:10🏓 ⇓
8 4WB 1/8 2021-12-11 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇓
9 4WB 1/9 2021-12-18 15:00 DKTS Topspin Dzierżoniów - ULKS Ślęża Wiry I 9:9🏓 ⇔
10 4WB 2/10 2022-01-15 14:00 ULKS Ślęża Wiry II - ULKS Ślęża Wiry I 8:10🏓 ⇑
11 4WB 2/11 2022-01-22 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - MKS Orzeł Wałbrzych 7:10🏓 ⇓
12 4WB 2/12 2022-02-19 14:00 UKS Ludwikowice II - ULKS Ślęża Wiry I 4:10🏓 ⇑
13 4WB 2/13 2022-02-26 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - UKS Impuls Kłodzko 2:10🏓 ⇓
14 4WB 2/14 2022-03-12 14:00 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇓
15 4WB 2/15 2022-03-31 17:00 ULKS Ślęża Wiry I - ZTS Ząbkowice Śląskie 6:10🏓 ⇓
16 4WB 2/16 2022-04-09 14:00 UKS Ludwikowice I - ULKS Ślęża Wiry I 10:0🏓 ⇓
17 4WB 2/17 2022-04-23 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - MLKS Sudety Międzylesie 9:9🏓 ⇔
18 4WB 2/18 2022-05-14 14:00 ULKS Ślęża Wiry I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:7🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) ULKS Ślęża Wiry II 0,0 0,0 2,0   2,5 1,0     4,5   10
2 (W) MKS Orzeł Wałbrzych         1,0 0,0 0,0   2,0 0,0 3
3 (D) UKS Ludwikowice II         2,5   0,0 2,5 3,5 1,5 10
4 (W) UKS Impuls Kłodzko             0,0   0,0 0,0 0
5 (D) BSTS Bystrzyca Kłodzka       0,5   0,0 0,0 0,0 0,5 0,0 1
6 (W) ZTS Ząbkowice Śląskie       1,0 0,0     0,0 2,0 0,0 3
7 (D) UKS Ludwikowice I         0,0   0,0   0,0 0,0 0
8 (W) MLKS Sudety Międzylesie         0,0   0,0   0,0 0,0 0
9 (W) DKTS Topspin Dzierżoniów       4,5     1,0   3,5 0,0 9
10 (W) ULKS Ślęża Wiry II         3,5   1,5 0,0 3,5 1,5 10
11 (D) MKS Orzeł Wałbrzych     0,0 3,5     0,0   3,5 0,0 7
12 (W) UKS Ludwikowice II       3,5     0,5 3,5   2,5 10
13 (D) UKS Impuls Kłodzko       1,0     0,0   1,0 0,0 2
14 (W) BSTS Bystrzyca Kłodzka       0,0     0,0   0,0 0,0 0
15 (D) ZTS Ząbkowice Śląskie       3,5     0,0   2,5 0,0 6
16 (W) UKS Ludwikowice I       0,0     0,0   0,0 0,0 0
17 (D) MLKS Sudety Międzylesie       3,5     1,5   2,5 1,5 9
18 (D) DKTS Topspin Dzierżoniów       4,5     0,0 2,0 3,5   10
Razem 0,0 0,0 2,0 25,5 9,5 1,0 4,5 8,0 32,5 7,0 90
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BERGER Benedykt 2008 M 10684 08.10.2021 1190
2 GŁĄB Magdalena 2004 K 10683 08.10.2021 1189
3 KLIMKIEWICZ Zbigniew 1973 M 10666 08.10.2021 1172
4 KRASUCKI Artur 1963 M 10668 08.10.2021 1174
5 PACHOLEC Marcin 1989 M 10671 08.10.2021 1177
6 PAŁCZYŃSKI Ryszard 1957 M 10672 08.10.2021 1178
7 PAWŁOWSKI Wiesław 1953 M 10674 08.10.2021 1180
8 STAWOWCZYK Adam 1968 M 10677 08.10.2021 1183
9 STODOLNY Sławomir 1967 M 10678 08.10.2021 1184
10 WOJEWÓDKA Małgorzata 1965 K 10681 08.10.2021 1187