IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-21 17:30 6 BSTS Bystrzyca Kłodzka - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:1
1   A KRUPA Albert W KWAŚNIK Tomasz 3:2 (6:11, 11:6, 8:11, 11:5, 11:9) 1:0
2   B PUSZ Mariusz X PASTERNAK Jacek 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 11:4) 2:0
3   C MAKOWSKI Tomasz Y CHUCHRA Radosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 3:0
4   D WOJTASZEK Grzegorz Z KUPCZAK Jacek 3:0 (11:6, 14:12, 11:9) 4:0
5   A MAKOWSKI Tomasz
WOJTASZEK Grzegorz
W PASTERNAK Jacek
KUPCZAK Jacek
3:0 (11:5, 11:3, 11:8) 5:0
6   B KRUPA Albert
PUSZ Mariusz
X CHUCHRA Radosław
KWAŚNIK Tomasz
3:1 (11:6, 11:9, 11:13, 11:8) 6:0
7   A KRUPA Albert X PASTERNAK Jacek 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) 7:0
8   B PUSZ Mariusz W KWAŚNIK Tomasz 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 3:11) 7:1
9   D WOJTASZEK Grzegorz Y CHUCHRA Radosław 3:0 (11:0, 11:6, 11:6) 8:1
10   C MAKOWSKI Tomasz Z KUPCZAK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 16:14) 9:1
11   A KRUPA Albert Y CHUCHRA Radosław 3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) 10:1
2021-10-23 15:30 7 UKS Impuls Kłodzko - UKS Ludwikowice I 10:2
1   A DUBIK Mateusz W CZARNECKI Leszek 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 1:0
2   B JAWORSKI Jakub X ZIELIŃSKI Daniel 3:1 (11:5, 14:12, 12:14, 11:7) 2:0
3   C KULAK Ryszard Y ŁABA Kazimierz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 3:0
4   D PODYMA Karolina Z SKRZYPIEC Wiesław 3:1 (8:11, 11:8, 11:3, 11:3) 4:0
5   A KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
W CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
3:2 (8:11, 11:7, 11:4, 8:11, 11:8) 5:0
6   B DUBIK Mateusz
PODYMA Karolina
X SKRZYPIEC Wiesław
ZIELIŃSKI Daniel
3:1 (11:9, 11:6, 11:13, 11:6) 6:0
7   A DUBIK Mateusz X ZIELIŃSKI Daniel 3:0 (11:7, 11:9, 11:5) 7:0
8   B JAWORSKI Jakub W CZARNECKI Leszek 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:4, 7:11) 7:1
9   D PODYMA Karolina Y ŁABA Kazimierz 3:1 (11:7, 11:2, 7:11, 11:9) 8:1
10   C KULAK Ryszard Z SKRZYPIEC Wiesław 2:3 (11:8, 6:11, 11:7, 7:11, 4:11) 8:2
11   A DUBIK Mateusz Y ŁABA Kazimierz 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) 9:2
12   C KULAK Ryszard W CZARNECKI Leszek 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:5) 10:2
2021-10-23 14:00 8 UKS Ludwikowice II - MLKS Sudety Międzylesie 1:10
1   A BRODACKI Sławomir W BIELAK Sławomir 2:3 (6:11, 11:7, 9:11, 11:9, 7:11) 0:1
2   B TYRKA Andrzej X DYC Sławomir 0:3 (3:11, 11:13, 4:11) 0:2
3   C KACZUGA Tomasz Y KWAŚNIK Artur 0:3 (8:11, 4:11, 9:11) 0:3
4   D BRODACKI Łukasz Z DYC Bolesław 0:3 (7:11, 2:11, 7:11) 0:4
5   A KACZUGA Tomasz
TYRKA Andrzej
W BIELAK Sławomir
DYC Bolesław
1:3 (6:11, 11:9, 2:11, 9:11) 0:5
6   B BRODACKI Łukasz
BRODACKI Sławomir
X DYC Sławomir
KWAŚNIK Artur
1:3 (7:11, 11:8, 6:11, 7:11) 0:6
7   A BRODACKI Sławomir X DYC Sławomir 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) 1:6
8   B TYRKA Andrzej W BIELAK Sławomir 0:3 (9:11, 3:11, 9:11) 1:7
9   D BRODACKI Łukasz Y KWAŚNIK Artur 0:3 (8:11, 5:11, 6:11) 1:8
10   C KACZUGA Tomasz Z DYC Bolesław 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) 1:9
11   A BRODACKI Sławomir Y KWAŚNIK Artur 1:3 (10:12, 8:11, 11:9, 10:12) 1:10
2021-10-23 14:00 9 MKS Orzeł Wałbrzych - ULKS Ślęża Wiry I 10:3
1   A GRABOWSKI Jarosław W STODOLNY Sławomir 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B DUSZA Mirosław X PAŁCZYŃSKI Ryszard 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) 1:1
3   C DZIOBEK Michał Y PACHOLEC Marcin 0:3 (6:11, 9:11, 7:11) 1:2
4   D ZAGAJEWSKI Stanisław Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:3, 11:6) 2:2
5   A DUSZA Mirosław
ZAGAJEWSKI Stanisław
W PACHOLEC Marcin
STODOLNY Sławomir
3:2 (11:5, 6:11, 11:8, 9:11, 11:3) 3:2
6   B DZIOBEK Michał
GRABOWSKI Jarosław
X PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:7) 4:2
7   A GRABOWSKI Jarosław X PAŁCZYŃSKI Ryszard 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) 5:2
8   B DUSZA Mirosław W STODOLNY Sławomir 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:9) 6:2
9   D ZAGAJEWSKI Stanisław Y PACHOLEC Marcin 3:0 (11:9, 11:3, 11:7) 7:2
10   C DZIOBEK Michał Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (11:4, 11:6, 15:13) 8:2
11   A GRABOWSKI Jarosław Y PACHOLEC Marcin 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) 9:2
12   C DZIOBEK Michał W STODOLNY Sławomir 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 5:11) 9:3
13   B DUSZA Mirosław Z WOJEWÓDKA Małgorzata 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) 10:3
2021-10-23 14:00 10 ULKS Ślęża Wiry II - DKTS Topspin Dzierżoniów 3:10
1   A PAWLUS Piotr W BOREK Arkadiusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) 0:1
2   B KRZYWY Aleksander X KORNECKI Arkadiusz 2:3 (11:5, 5:11, 12:10, 10:12, 10:12) 0:2
3   C KRAJEWSKI Krzysztof Y ŁYŻWA Szymon 0:3 (4:11, 10:12, 8:11) 0:3
4   D PETRYKÓW Stanisław Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 3:2 (2:11, 12:10, 8:11, 11:7, 11:4) 1:3
5   A KRAJEWSKI Krzysztof
KRZYWY Aleksander
W BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
0:3 (4:11, 2:11, 7:11) 1:4
6   B PAWLUS Piotr
PETRYKÓW Stanisław
X KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 1:5
7   A PAWLUS Piotr X KORNECKI Arkadiusz 1:3 (10:12, 11:8, 10:12, 10:12) 1:6
8   B KRZYWY Aleksander W BOREK Arkadiusz 0:3 (4:11, 1:11, 4:11) 1:7
9   D PETRYKÓW Stanisław Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) 2:7
10   C KRAJEWSKI Krzysztof Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 0:3 (4:11, 6:11, 14:16) 2:8
11   A PAWLUS Piotr Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 3:8
12   C KRAJEWSKI Krzysztof W BOREK Arkadiusz 0:3 (3:11, 7:11, 4:11) 3:9
13   B KRZYWY Aleksander Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 0:3 (3:11, 8:11, 4:11) 3:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18