IV liga Wałbrzych
Runda: 1, Numer kolejki: 5
Data kolejki ligowej: 2021-11-20
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-20 10:00 21 ULKS Ślęża Wiry I - BSTS Bystrzyca Kłodzka 1:10
1   A KRASUCKI Artur W KRUPA Albert 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 6:11, 6:11) 0:1
2   B PAŁCZYŃSKI Ryszard X WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) 0:2
3   C PAWŁOWSKI Wiesław Y MEISSNER Karol 0:3 (8:11, 8:11, 9:11) 0:3
4   D STAWOWCZYK Adam Z PUSZ Mariusz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 0:4
5   A PAWŁOWSKI Wiesław
WOJEWÓDKA Małgorzata
W KRUPA Albert
WOJTASZEK Grzegorz
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) 0:5
6   B KRASUCKI Artur
STODOLNY Sławomir
X MEISSNER Karol
PUSZ Mariusz
3:1 (7:11, 11:8, 14:12, 11:8) 1:5
7   A KRASUCKI Artur X WOJTASZEK Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) 1:6
8   B WOJEWÓDKA Małgorzata W KRUPA Albert 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 8:11) 1:7
9   D STAWOWCZYK Adam Y MEISSNER Karol 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 7:11) 1:8
10   C PAWŁOWSKI Wiesław Z PUSZ Mariusz 0:3 (5:11, 8:11, 10:12) 1:9
11   A KRASUCKI Artur Y MEISSNER Karol 1:3 (11:7, 8:11, 7:11, 6:11) 1:10
2021-11-20 16:00 22 MLKS Sudety Międzylesie - ZTS Ząbkowice Śląskie 10:6
1   A JURASZEK Patrycja W JANKE Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) 0:1
2   B JURKIEWICZ Bartosz X GĄSIOR Krzysztof 3:0 (11:7, 11:8, 11:9) 1:1
3   C KWAŚNIK Artur Y KUPCZAK Jacek 3:0 (11:5, 11:9, 11:7) 2:1
4   D DYC Bolesław Z PASTERNAK Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 3:1
5   A JURKIEWICZ Bartosz
KWAŚNIK Artur
W PASTERNAK Jacek
JANKE Andrzej
3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 4:1
6   B DYC Bolesław
JURASZEK Patrycja
X GĄSIOR Krzysztof
KUPCZAK Jacek
0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 4:2
7   A JURASZEK Patrycja X GĄSIOR Krzysztof 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) 4:3
8   B JURKIEWICZ Bartosz W JANKE Andrzej 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 8:11) 4:4
9   D DYC Bolesław Y KUPCZAK Jacek 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) 5:4
10   C KWAŚNIK Artur Z PASTERNAK Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 6:4
11   A JURASZEK Patrycja Y KUPCZAK Jacek 0:3 (6:11, 4:11, 3:11) 6:5
12   C KWAŚNIK Artur W JANKE Andrzej 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) 7:5
13   B JURKIEWICZ Bartosz Z PASTERNAK Jacek 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 8:5
14   D DYC Bolesław X GĄSIOR Krzysztof 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) 9:5
15   A JURASZEK Patrycja Z PASTERNAK Jacek 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) 9:6
16   D DYC Bolesław W JANKE Andrzej 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 11:8) 10:6
2021-11-20 14:00 23 UKS Ludwikowice I - DKTS Topspin Dzierżoniów 10:6
1   A JABŁOŃSKI Daniel W BOREK Arkadiusz 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) 1:0
2   B SKRZYPIEC Wiesław X KORNECKI Arkadiusz 3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:6) 2:0
3   C ŁABA Kazimierz Y ZAWADA Radosław 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 3:0
4   D CZARNECKI Leszek Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 0:3 (5:11, 8:11, 12:14) 3:1
5   A CZARNECKI Leszek
ŁABA Kazimierz
W KORNECKI Arkadiusz
ZAWADA Radosław
3:0 (11:3, 11:5, 11:7) 4:1
6   B SKRZYPIEC Wiesław
JABŁOŃSKI Daniel
X BOREK Arkadiusz
ZAJĄCZKOWSKI Rafał
2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 9:11, 7:11) 4:2
7   A JABŁOŃSKI Daniel X KORNECKI Arkadiusz 3:0 (13:11, 11:3, 11:2) 5:2
8   B SKRZYPIEC Wiesław W BOREK Arkadiusz 2:3 (11:4, 11:5, 9:11, 7:11, 3:11) 5:3
9   D CZARNECKI Leszek Y ZAWADA Radosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:1) 6:3
10   C ŁABA Kazimierz Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (11:1, 5:11, 8:11, 10:12) 6:4
11   A JABŁOŃSKI Daniel Y ŁYŻWA Szymon 3:0 (11:3, 11:4, 11:7) 7:4
12   C ŁABA Kazimierz W BOREK Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:7) 8:4
13   B SKRZYPIEC Wiesław Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 1:3 (11:6, 4:11, 8:11, 5:11) 8:5
14   D CZARNECKI Leszek X KORNECKI Arkadiusz 3:1 (11:2, 7:11, 11:6, 11:8) 9:5
15   A JABŁOŃSKI Daniel Z ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2:3 (11:4, 11:3, 4:11, 11:13, 9:11) 9:6
16   D CZARNECKI Leszek W BOREK Arkadiusz 3:0 (11:9, 11:5, 11:8) 10:6
2021-11-20 12:30 24 ULKS Ślęża Wiry II - UKS Impuls Kłodzko 2:10
1   A WOLAŃSKI Robert W DUBIK Mateusz 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B PETRYKÓW Stanisław X TUREK Tomasz 3:0 (11:5, 12:10, 11:3) 1:1
3   C KRAJEWSKI Krzysztof Y KULAK Ryszard 0:3 (4:11, 0:11, 2:11) 1:2
4   D HAŁUSZKO Wiktoria Z JAWORSKI Jakub 0:3 (7:11, 6:11, 4:11) 1:3
5   A HAŁUSZKO Wiktoria
KRAJEWSKI Krzysztof
W DUBIK Mateusz
TUREK Tomasz
0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 1:4
6   B PETRYKÓW Stanisław
WOLAŃSKI Robert
X KULAK Ryszard
JAWORSKI Jakub
0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 1:5
7   A WOLAŃSKI Robert X TUREK Tomasz 3:1 (11:5, 10:12, 12:10, 11:7) 2:5
8   B PETRYKÓW Stanisław W DUBIK Mateusz 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 2:6
9   D HAŁUSZKO Wiktoria Y KULAK Ryszard 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) 2:7
10   C KRAJEWSKI Krzysztof Z JAWORSKI Jakub 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) 2:8
11   A WOLAŃSKI Robert Y KULAK Ryszard 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) 2:9
12   C KRAJEWSKI Krzysztof W DUBIK Mateusz 0:3 (3:11, 8:11, 9:11) 2:10
2021-11-20 14:00 25 MKS Orzeł Wałbrzych - UKS Ludwikowice II 10:7
1   A DUSZA Mirosław W KACZUGA Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) 1:0
2   B DZIOBEK Krzysztof X MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:5, 11:3, 11:2) 2:0
3   C DZIOBEK Michał Y ROZUMKIEWICZ Leopold 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) 2:1
4   D SEMPRYK Robert Z BRODACKI Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:9) 3:1
5   A DZIOBEK Krzysztof
DZIOBEK Michał
W KACZUGA Tomasz
ROZUMKIEWICZ Leopold
2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 8:11, 7:11) 3:2
6   B DUSZA Mirosław
SEMPRYK Robert
X BRODACKI Łukasz
MIŚKIEWICZ Krzysztof
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) 4:2
7   A DUSZA Mirosław X MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) 5:2
8   B DZIOBEK Krzysztof W KACZUGA Tomasz 3:0 (12:10, 11:6, 11:3) 6:2
9   D SEMPRYK Robert Y ROZUMKIEWICZ Leopold 2:3 (8:11, 11:7, 10:12, 11:6, 6:11) 6:3
10   C DZIOBEK Michał Z BRODACKI Łukasz 1:3 (10:12, 11:5, 8:11, 2:11) 6:4
11   A DUSZA Mirosław Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (12:10, 3:11, 11:8, 11:4) 7:4
12   C DZIOBEK Michał W KACZUGA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 8:11) 7:5
13   B DZIOBEK Krzysztof Z BRODACKI Łukasz 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 6:11, 12:14) 7:6
14   D SEMPRYK Robert X MIŚKIEWICZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) 8:6
15   A DUSZA Mirosław Z BRODACKI Łukasz 3:1 (8:11, 11:8, 12:10, 12:10) 9:6
16   D SEMPRYK Robert W KACZUGA Tomasz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 5:11) 9:7
17   B DZIOBEK Krzysztof Y ROZUMKIEWICZ Leopold 3:1 (9:11, 11:3, 12:10, 11:6) 10:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18