Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1996 |
Przynależność klubowa: | MLKS Sudety Międzylesie |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1980 |
Przynależność klubowa: | MLKS Sudety Międzylesie |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 4. MLKS Sudety Międzylesie - KS AZS AWF Wrocław 3:10 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | URBAŃSKI Tomasz MELNYKOVA Liliia |
2:3 (7:11, 11:7, 1:11, 11:9, 2:11) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 ⇨ 2023-09-27 18:15 9. LZS Orion Branda Szewce - MLKS Sudety Międzylesie 10:0 |
|||||||
5 | A | WOŁK Jędrzej SARNIK Grzegorz |
W | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
3:1 (11:7, 11:9, 9:11, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-27 18:30 19. TKS Granit Strzelin - MLKS Sudety Międzylesie 10:0 |
|||||||
5 | A | HUMELT Krzysztof KORZYŃSKI Marek |
W | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:7) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00 29. MLKS Sudety Międzylesie - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 2:10 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | DĘBSKI Jerzy ŻYGADŁO Marcin |
3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 2:11, 11:9) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-02 16:00 42. MLKS Sudety Międzylesie - ULKS Ciechów 2 10:8 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | BŁASZKIEWICZ Jacek FLORCZAK Jerzy |
3:0 (11:9, 11:4, 11:8) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 48. MLKS Sudety Międzylesie - LKTS Zenit Międzybórz 7:10 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | KLIMEK Damian SKONIECZNY Łukasz |
3:0 (12:10, 11:9, 11:6) | ||
3W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 59. MLKS Sudety Międzylesie - LZS Płomień Makowice 1:10 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | ZAJĄCZKOWSKI Rafał STODOLICA Mirosław |
0:3 (10:12, 12:14, 1:11) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 79. MLKS Sudety Międzylesie - UKS Ludwikowice 6:10 |
|||||||
5 | A | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
W | BRODACKI Łukasz KWASZYŃSKI Daniel |
3:0 (11:5, 11:8, 11:9) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:30 84. ULKS Ciechów 2 - MLKS Sudety Międzylesie 10:8 |
|||||||
5 | A | BŁASZKIEWICZ Jacek BOROWIAK Daniel |
W | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
3:0 (11:5, 11:4, 11:5) | ||
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 18:00 ⇨ 2024-03-23 14:00 89. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 |
|||||||
5 | A | PAWLAK Zbigniew TOBOREK Wiesław |
W | JURKIEWICZ Bartosz KWAŚNIK Artur |
3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:7) |