KS AZS AWF Wrocław (M)
Klub: KS AZS AWF Wrocław
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
51-612 Wrocław, ul. Paderewskiego 35
Sprzęt: Butterfly Europa x 4, Andro 3s
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Urbański Tomasz (e-mail ts.azs.awf@gmail.com, tel. 609 588 603)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ANTMAN Grzegorz 1989 M 6370 04.09.2023 1136 22.09.2023
2 BUCZKOWSKA Wiktoria 2004 K 6487 04.09.2023 1708 22.09.2023
3 DOLATA Paweł 2006 M 10967 06.10.2023 955 03.02.2024
4 DOLINSKA Ievgeniia 1982 K 7518 06.09.2023 2011 16.10.2023
5 DWORAKOWSKI Rafał 1992 M 6371 04.09.2023 186 22.09.2023
6 JAROSIK Michał 1988 M 6761 05.09.2023 805 22.09.2023
7 LENCKI Bogdan 1982 M 6372 04.09.2023 897 22.09.2023
8 MELNYKOVA Liliia 2002 K 6373 04.09.2023 1565 22.09.2023
9 MOCZKO Mateusz 1990 M 6368 04.09.2023 521 22.09.2023
10 PALUCH Dominik 2007 M 9229 13.09.2023 416 13.04.2024
11 PRUSZYŃSKI Marcin 1977 M 8973 11.09.2023 1745 22.09.2023
12 URBAŃSKI Tomasz 1990 M 6375 04.09.2023 1464 22.09.2023
13 WESOŁOWSKI Łukasz 1976 M 6376 04.09.2023 1135 22.09.2023
14 ZALESKI Tomasz 2000 M 11220 23.10.2023 2053 10.02.2024
15 ŻYŻA Natalia 2005 K 6369 04.09.2023 1499 22.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2023-09-23 16:00 MLKS Sudety Międzylesie - KS AZS AWF Wrocław 3:10 🏓 ⇑
2 3W 1/2 2023-10-07 18:00 KS AZS AWF Wrocław - LKTS Zenit Międzybórz 10:0 🏓 ⇑
3 3W 1/3 2023-10-16 19:00 UKS Impuls Kłodzko - KS AZS AWF Wrocław 3:10 🏓 ⇑
4 3W 1/4 2023-10-28 18:00 KS AZS AWF Wrocław - LZS Płomień Makowice 10:3 🏓 ⇑
5 3W 1/5 2023-11-03 19:00 UKS Ludwikowice - KS AZS AWF Wrocław 9:9 🏓 ⇔
6 3W 1/6 2023-11-23 18:30 ULKS Ciechów 2 - KS AZS AWF Wrocław 3:10 🏓 ⇑
7 3W 1/7 2023-12-03 15:30 KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 10:1 🏓 ⇑
8 3W 1/8 2023-12-09 16:00 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - KS AZS AWF Wrocław 1:10 🏓 ⇑
9 3W 1/9 2024-01-09 18:30 KS AZS AWF Wrocław - TKS Granit Strzelin 10:4 🏓 ⇑
10 3W 1/10 2024-02-03 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - KS AZS AWF Wrocław 3:10 🏓 ⇑
11 3W 1/11 2024-02-10 11:00 KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 2 10:1 🏓 ⇑
12 3W 2/12 2024-02-25 12:00 TKS Granit Strzelin - KS AZS AWF Wrocław 9:9 🏓 ⇔
13 3W 2/13 2024-03-07 18:30 LZS Płomień Makowice - KS AZS AWF Wrocław 6:10 🏓 ⇑
14 3W 2/14 2024-03-19 18:15 LZS Orion Branda Szewce - KS AZS AWF Wrocław 8:10 🏓 ⇑
15 3W 2/15 2024-04-06 10:30 KS AZS AWF Wrocław - TKS Granit Strzelin 10:2 🏓 ⇑
16 3W 2/16 2024-04-13 10:00 KS AZS AWF Wrocław - LZS Płomień Makowice 1:10 🏓 ⇓
17 3W 2/17 2024-04-23 18:00 KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 0:10 🏓 ⇓
18 B 1/1 2024-05-25 16:00 ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - KS AZS AWF Wrocław 3:10 🏓 ⇑
19 B 2/2 2024-06-01 16:00 KS AZS AWF Wrocław - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:4 🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
AG
2
DP
3
DI
4
DR
5
JM
6
ML
7
MM
8
PD
9
PM
10
UT
11
ZT
12
ŻN
1 (W) MLKS Sudety Międzylesie 0,5     3,5   2,5       3,5     10
2 (D) LKTS Zenit Międzybórz       2,5 2,5 2,5       2,5     10
3 (W) UKS Impuls Kłodzko     1,5 3,5   1,5       3,5     10
4 (D) LZS Płomień Makowice       2,5 1,5 2,5       3,5     10
5 (W) UKS Ludwikowice       4,5   0,0       4,5   0,0 9
6 (W) ULKS Ciechów 2       2,5   1,5 2,5     3,5     10
7 (D) LZS Orion Branda Szewce       2,5   1,5 2,5     3,5     10
8 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie       3,5   1,5 2,5     2,5     10
9 (D) TKS Granit Strzelin       2,5     3,5   0,5 3,5     10
10 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice   0,0   3,0   3,5       3,5     10
11 (D) LZS Orion Branda Szewce 2       2,5   2,5       3,5 1,5   10
12 (W) TKS Granit Strzelin       3,5   1,0       4,5   0,0 9
13 (W) LZS Płomień Makowice       2,5   0,5 3,5     3,5     10
14 (W) LZS Orion Branda Szewce       3,0   0,5 3,0     3,5     10
15 (D) TKS Granit Strzelin       1,5   2,5 3,5     2,5     10
16 (D) LZS Płomień Makowice   0,0       0,0   0,0 1,0       1
17 (D) LZS Orion Branda Szewce   0,0           0,0 0,0   0,0   0
18 (W) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja       3,5     3,5   0,0 3,0     10
19 (D) ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja       3,5     3,5   0,0 3,0     10
Razem 0,5 0,0 1,5 50,5 4,0 24,0 28,0 0,0 1,5 57,5 1,5 0,0 169
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ANTMAN Grzegorz 1989 M 6370 04.09.2023 1136
2 DOLATA Paweł 2006 M 10967 06.10.2023 955
3 DOLINSKA Ievgeniia 1982 K 7518 06.09.2023 2011
4 DWORAKOWSKI Rafał 1992 M 6371 04.09.2023 186
5 JAROSIK Michał 1988 M 6761 05.09.2023 805
6 MELNYKOVA Liliia 2002 K 6373 04.09.2023 1565
7 MOCZKO Mateusz 1990 M 6368 04.09.2023 521
8 PALUCH Dominik 2007 M 9229 13.09.2023 416
9 PRUSZYŃSKI Marcin 1977 M 8973 11.09.2023 1745
10 URBAŃSKI Tomasz 1990 M 6375 04.09.2023 1464
11 ZALESKI Tomasz 2000 M 11220 23.10.2023 2053
12 ŻYŻA Natalia 2005 K 6369 04.09.2023 1499