LZS Orion Branda Szewce 2 (M)
Klub: LZS Orion Branda Psary
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Strzeszowska 7, 55-114 Szewce
Sprzęt: Tibhar Smash 28 x 4, Tibhar Syntt NG
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Przemysław Żak (e-mail przemryba@gmail.com, tel. 662 116 666)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIERNACKI Paweł 1987 M 4739 30.08.2023 741 06.10.2023
2 BIERNACKI Piotr 1986 M 4740 30.08.2023 1535 05.10.2023
3 CICHOCKI Michał 1994 M 4741 30.08.2023 742 05.10.2023
4 DOBRZYŃSKI Wojciech 1992 M 11523 02.11.2023 2051 02.11.2023
5 DUKOWSKA Karolina 2000 K 4742 30.08.2023 1533 05.10.2023
6 FURMAN Radosław 1988 M 4743 30.08.2023 743 06.10.2023
7 GAWŁOWSKI Krzysztof 1990 M 4744 30.08.2023 744 16.09.2023
8 GEISHEIMER Arkadiusz 1995 M 4745 30.08.2023 745 06.10.2023
9 GLINIAK Jan 1960 M 4746 30.08.2023 746 05.10.2023
10 KACZMAREK Mariusz 1973 M 4747 30.08.2023 747 29.10.2023
11 KOWALSKI Mirosław 1982 M 4748 30.08.2023 1392 06.10.2023
12 MATUSIEWICZ Kamil 1996 M 4749 30.08.2023 748 29.10.2023
13 NIEMIEC Aleksandra 1997 K 4750 30.08.2023 1532 05.10.2023
14 PAKUŁA Jakub 1993 M 4751 30.08.2023 1909 05.10.2023
15 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994 M 4752 30.08.2023 750 06.10.2023
16 STEPUCH Dominik 1995 M 4754 30.08.2023 751 16.09.2023
17 WĄSICKI Jakub 1997 M 4757 30.08.2023 755 16.09.2023
18 WOŁK Sławomir 1962 M 8390 07.09.2023 757 05.10.2023
19 ZARAZA Krzysztof 1997 M 4759 30.08.2023 758 16.09.2023
20 ŻAK Przemysław 1972 M 4760 30.08.2023 759 05.10.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3W 1/1 2023-10-04 17:00 LZS Orion Branda Szewce 2 - LZS Orion Branda Szewce 6:10 🏓 ⇓
2 3W 1/2 2023-10-10 18:15 LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie - LZS Orion Branda Szewce 2 10:1 🏓 ⇓
3 3W 1/5 2023-10-17 19:00 ULKS Ciechów 2 - LZS Orion Branda Szewce 2 10:0 🏓 ⇓
4 3W 1/3 2023-10-18 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - TKS Granit Strzelin 1:10 🏓 ⇓
5 3W 1/4 2023-10-28 12:30 MLKS Victoria Jelcz-Laskowice - LZS Orion Branda Szewce 2 10:8 🏓 ⇓
6 3W 1/6 2023-11-14 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - MLKS Sudety Międzylesie 10:2 🏓 ⇑
7 3W 1/7 2023-11-28 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - LKTS Zenit Międzybórz 10:2 🏓 ⇑
8 3W 1/8 2023-12-05 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Impuls Kłodzko 7:10 🏓 ⇓
9 3W 1/9 2024-01-09 18:00 LZS Płomień Makowice - LZS Orion Branda Szewce 2 10:3 🏓 ⇓
10 3W 1/10 2024-01-30 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - UKS Ludwikowice 3:10 🏓 ⇓
11 3W 1/11 2024-02-10 11:00 KS AZS AWF Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 2 10:1 🏓 ⇓
12 3W 2/12 2024-02-27 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 7:10 🏓 ⇓
13 3W 2/13 2024-03-12 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie 1:10 🏓 ⇓
14 3W 2/15 2024-03-26 18:15 LZS Orion Branda Szewce 2 - ULKS Ciechów 2 4:10 🏓 ⇓
15 3W 2/14 2024-04-06 11:00 UKS Ludwikowice - LZS Orion Branda Szewce 2 2:10 🏓 ⇑
16 3W 2/16 2024-04-13 11:00 MLKS Sudety Międzylesie - LZS Orion Branda Szewce 2 4:10 🏓 ⇑
17 3W 2/17 2024-04-17 18:30 UKS Impuls Kłodzko - LZS Orion Branda Szewce 2 10:6 🏓 ⇓
18 3W 2/18 2024-05-10 18:00 LKTS Zenit Międzybórz - LZS Orion Branda Szewce 2 9:9 🏓 ⇔
19 B 3/3 2024-06-11 18:00 LZS Orion Branda Szewce 2 - MKS Wolavia Wołów 2 5:10 🏓 ⇓
20 B 4/4 2024-06-16 16:00 MKS Wolavia Wołów 2 - LZS Orion Branda Szewce 2 10:0 WO 💬 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CM
3
DK
4
KM
5
KM
6
MK
7
NA
8
PJ
9
WS
1 (D) LZS Orion Branda Szewce 1,0 1,0 2,0       2,0     6
2 (W) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie   1,0 0,0       0,0     1
3 (W) ULKS Ciechów 2     0,0   0,0   0,0 0,0   0
4 (D) TKS Granit Strzelin   0,0 1,0   0,0   0,0     1
5 (W) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice 3,5   1,0 0,5   3,0       8
6 (D) MLKS Sudety Międzylesie 2,5   1,5 2,5   3,5       10
7 (D) LKTS Zenit Międzybórz 3,5   2,5     2,5 1,5     10
8 (D) UKS Impuls Kłodzko     1,5 1,5   3,5 0,5     7
9 (W) LZS Płomień Makowice   0,0 0,5     2,5 0,0     3
10 (D) UKS Ludwikowice 0,0   0,5     2,5 0,0     3
11 (W) KS AZS AWF Wrocław 0,0 0,0   0,0   1,0       1
12 (D) MLKS Victoria Jelcz-Laskowice     1,0 3,0   3,0 0,0     7
13 (D) LKS Olimpia Żerniki Wrocławskie   0,0   0,0   1,0 0,0     1
14 (D) ULKS Ciechów 2 2,0     1,5   0,5 0,0     4
15 (W) UKS Ludwikowice 3,5     2,5   2,5 1,5     10
16 (W) MLKS Sudety Międzylesie 3,5     1,5   3,0 2,0     10
17 (W) UKS Impuls Kłodzko 2,0   0,5 1,0   2,5       6
18 (W) LKTS Zenit Międzybórz 1,0     0,5   4,5     3,0 9
19 (D) MKS Wolavia Wołów 2 2,0   0,5     2,5 0,0     5
20 (W) MKS Wolavia Wołów 2                   0
Razem 24,5 2,0 12,5 14,5 0,0 38,0 7,5 0,0 3,0 102
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIERNACKI Paweł 1987 M 4739 30.08.2023 741
2 CICHOCKI Michał 1994 M 4741 30.08.2023 742
3 DUKOWSKA Karolina 2000 K 4742 30.08.2023 1533
4 KACZMAREK Mariusz 1973 M 4747 30.08.2023 747
5 KOWALSKI Mirosław 1982 M 4748 30.08.2023 1392
6 MATUSIEWICZ Kamil 1996 M 4749 30.08.2023 748
7 NIEMIEC Aleksandra 1997 K 4750 30.08.2023 1532
8 PAKUŁA Jakub 1993 M 4751 30.08.2023 1909
9 WOŁK Sławomir 1962 M 8390 07.09.2023 757