Sławomir Wołk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 12:00
6. LZS Orion Branda Psary III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:4
3   C WOŁK Sławomir Y KLIMEK Damian 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 14:12) ⇑
6   B WOŁK Sławomir
KOWALSKI Mirosław
X GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇓
10   C WOŁK Sławomir Z GÓRECKI Leszek 3:1 (8:11, 11:7, 11:9, 11:9) ⇑
12   C WOŁK Sławomir W SKONIECZNY Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
3   C POLAK Tomasz Y WOŁK Sławomir 1:3 (6:11, 7:11, 11:7, 5:11) ⇑
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W NIEMIEC Rafał
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇓
9   D MALARZ Michał Y WOŁK Sławomir 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇑
11   A MALARZ Dawid Y WOŁK Sławomir 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 12:00
16. LZS Orion Branda Psary III - PKS Tęcza Wrocław 10:4
3   C WOŁK Sławomir Y SMOLAREK Tomasz 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:2) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
3:2 (12:10, 11:8, 18:20, 5:11, 11:9) ⇑
10   C WOŁK Sławomir Z CIEŚLIK Tobiasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:8, 9:11) ⇓
12   C WOŁK Sławomir W LIPIEC Grzegorz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 12:00 ⇨ 2021-11-13 10:00
21. KS AZS Wratislavia Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 5:10
1   A KOWALSKI Rafał W WOŁK Sławomir 2:3 (9:11, 11:8, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
6   B WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 6:11) ⇑
8   B WALENDZIK Tomasz W WOŁK Sławomir 1:3 (6:11, 11:9, 6:11, 3:11) ⇑
12   C AKSAK Krzysztof W WOŁK Sławomir 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00 ⇨ 2021-11-30 19:30
26. LZS Orion Branda Psary III - WKS MOSiR Syców 10:5
4   D WOŁK Sławomir Z BUREK Jerzy 3:2 (11:13, 11:8, 11:6, 8:11, 11:9) ⇑
6   B GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
2:3 (11:4, 11:7, 6:11, 8:11, 9:11) ⇓
9   D WOŁK Sławomir Y WRÓBEL Karol 3:0 (11:8, 11:5, 11:8) ⇑
14   D WOŁK Sławomir X KULOK Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00
31. WKN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 6:10
3   C SZYNKLER Łukasz Y WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A ŻMUD Tobiasz
CIESLA Grażyna
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 4:11) ⇑
9   D ŻMUD Tobiasz Y WOŁK Sławomir 2:3 (12:10, 12:10, 6:11, 4:11, 9:11) ⇑
11   A WINAREK Arkadiusz Y WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 13:15, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
36. LZS Orion Branda Psary III - UKSTS Kiełczów IV 10:3
3   C WOŁK Sławomir Y MAZUR Paweł 3:2 (5:11, 11:6, 12:10, 4:11, 12:10) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
10   C WOŁK Sławomir Z KUSEK Lucjan 2:3 (8:11, 9:11, 11:4, 11:8, 8:11) ⇓
12   C WOŁK Sławomir W CYBULKA Marzena 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:30
41. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LZS Orion Branda Psary III 10:6
3   C GADZIŃSKI Robert Y WOŁK Sławomir 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇓
5   A KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇑
9   D MARCHEWSKI Wincenty Y WOŁK Sławomir 3:2 (7:11, 11:7, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y WOŁK Sławomir 3:0 (11:5, 11:5, 11:4) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
46. LZS Orion Branda Psary III - LKS Orzeł Lizawice II 10:1
3   C WOŁK Sławomir Y LISTWAN Mirosław 3:0 (12:10, 11:1, 11:1) ⇑
6   B GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
X ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
10   C WOŁK Sławomir Z KOBEL Szczepan 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 12:00 ⇨ 2022-01-26 19:00
51. LKTS Zenit Międzybórz II - LZS Orion Branda Psary III 9:9
3   C KLIMEK Damian Y WOŁK Sławomir 3:1 (7:11, 11:8, 13:11, 12:10) ⇓
5   A GÓRECKI Leszek
KOWALSKI Dominik
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D KOWALSKI Dominik Y WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
11   A GÓRECKI Leszek Y WOŁK Sławomir 1:3 (14:12, 12:14, 12:14, 6:11) ⇑
17   B GREGORCZYK Marcin Y WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
1   A WOŁK Sławomir W MALARZ Michał 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 9:11) ⇓
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (7:11, 18:16, 13:11, 7:11, 11:6) ⇑
7   A WOŁK Sławomir X HEINKE Tymoteusz 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) ⇑
11   A WOŁK Sławomir Y GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2:3 (11:6, 11:8, 9:11, 8:11, 6:11) ⇓
15   A WOŁK Sławomir Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00
61. PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Psary III 1:10
2   B KEMPA Łukasz X WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
5   A KAWECKI Przemysław
SMOLAREK Tomasz
W CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
0:3 (6:11, 6:11, 12:14) ⇑
7   A LIPIEC Grzegorz X WOŁK Sławomir 2:3 (6:11, 11:5, 11:9, 7:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00 ⇨ 2022-03-08 20:00
66. LZS Orion Branda Psary III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:5
4   D WOŁK Sławomir Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (3:11, 8:11, 7:11) ⇓
6   B CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
X PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
9   D WOŁK Sławomir Y WALENDZIK Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:7) ⇑
14   D WOŁK Sławomir X PIECHOCIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
71. WKS MOSiR Syców - LZS Orion Branda Psary III 5:10
2   B HANYŻ Mateusz X WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B HANYŻ Mateusz
NOWICKI Piotr
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 11:7, 9:11, 8:11, 11:9) ⇓
7   A NOWICKI Piotr X WOŁK Sławomir 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
14   D KULOK Piotr X WOŁK Sławomir 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
76. LZS Orion Branda Psary III - WKN Świt Wrocław 9:9
4   D WOŁK Sławomir Z ŻMUD Tobiasz 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 3:11) ⇓
6   B CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
X SZYNKLER Łukasz
CIESLA Grażyna
3:1 (11:9, 11:3, 11:13, 11:4) ⇑
9   D WOŁK Sławomir Y SZYNKLER Łukasz 3:2 (15:13, 11:1, 12:14, 9:11, 11:9) ⇑
14   D WOŁK Sławomir X CIESLA Grażyna 3:1 (10:12, 12:10, 11:8, 11:6) ⇑
16   D WOŁK Sławomir W STRZESAK Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-28 18:00
81. UKSTS Kiełczów IV - LZS Orion Branda Psary III 3:10
2   B KUSEK Lucjan X WOŁK Sławomir 1:3 (11:6, 13:15, 7:11, 8:11) ⇑
6   B BIAŁY Aleksander
KUSEK Lucjan
X GLINIAK Jan
WOŁK Sławomir
0:3 (7:11, 13:15, 3:11) ⇑
7   A STACHURSKI Andrzej X WOŁK Sławomir 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
86. LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
2   B WOŁK Sławomir X BIHUN Mykyta 3:1 (14:12, 8:11, 11:4, 11:4) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
3:0 (11:5, 11:7, 12:10) ⇑
8   B WOŁK Sławomir W GADZIŃSKI Robert 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8) ⇑
13   B WOŁK Sławomir Z MARCHEWSKI Wincenty 3:0 (11:9, 14:12, 11:7) ⇑
17   B WOŁK Sławomir Y KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (11:4, 6:11, 6:11, 10:12) ⇓