Sławomir Wołk
Numer zawodnika: 757
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LZS Orion Branda Psary
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 16873
Numer licencji okres.: 8390
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-17 18:15
11. LZS Orion Branda Szewce 4 - WKSN Świt Wrocław 10:3
4   D WOŁK Sławomir Z PĘKALA Krzysztof 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) ⇑
6   B GEISHEIMER Arkadiusz
WOŁK Sławomir
X KAMIŃSKI Piotr
SEGAL Lev
3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
9   D WOŁK Sławomir Y GOLEMA Marcin 3:2 (11:9, 9:11, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-31 18:15 ⇨ 2023-11-12 17:00
21. TKS Granit Strzelin 2 - LZS Orion Branda Szewce 3 10:7
2   B BALD Andrzej X WOŁK Sławomir 3:0 (11:7, 14:12, 11:5) ⇓
6   B JUREK Szymon
BALD Andrzej
X GAWŁOWSKI Krzysztof
WOŁK Sławomir
2:3 (11:8, 11:8, 5:11, 11:13, 6:11) ⇑
7   A MUSZYŃSKI Filip X WOŁK Sławomir 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 13:11) ⇓
14   D SOBKÓW Zbigniew X WOŁK Sławomir 3:1 (11:8, 14:12, 5:11, 11:3) ⇓
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 14:00
39. UKS Orzeł Prusice - LZS Orion Branda Szewce 3 10:4
2   B CZUB Zdzisław X WOŁK Sławomir 2:3 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 10:12) ⇑
6   B KAŁWAK Mateusz
OGUNSOLA Oluwatobi
X KACZMAREK Mariusz
WOŁK Sławomir
3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇓
7   A KAŁWAK Mateusz X WOŁK Sławomir 3:0 (11:5, 11:5, 11:5) ⇓
14   D OGUNSOLA Oluwatobi X WOŁK Sławomir 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-13 18:15
38. LZS Orion Branda Szewce 4 - UKS 5 Brzeg Dolny 10:4
1   A WOŁK Sławomir W NOWAK Andrzej 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:6) ⇑
6   B WOŁK Sławomir
DOBRZYŃSKI Wojciech
X STRZAŁKOWSKI Mariusz
BANASZKIEWICZ Ryszard
3:2 (11:3, 4:11, 11:7, 7:11, 12:10) ⇑
7   A WOŁK Sławomir X BANASZKIEWICZ Ryszard 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇑
11   A WOŁK Sławomir Y STRZAŁKOWSKI Mariusz 3:2 (11:3, 5:11, 6:11, 11:3, 11:5) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-20 18:30
43. LZS Orion Branda Szewce 4 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 5:10
1   A WOŁK Sławomir W VOITSENKO Stanisław 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
5   A WOŁK Sławomir
DOBRZYŃSKI Wojciech
W KOMARNICKI Edward
PIRÓG Grzegorz
0:3 (7:11, 7:11, 2:11) ⇓
7   A WOŁK Sławomir X PIRÓG Grzegorz 2:3 (11:8, 11:8, 6:11, 9:11, 10:12) ⇓
11   A WOŁK Sławomir Y RAKOCZY Daniel 1:3 (8:11, 11:3, 9:11, 1:11) ⇓
15   A WOŁK Sławomir Z KOMARNICKI Edward 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-07 18:15
48. LZS Orion Branda Szewce 4 - MKS Wolavia Wołów 3 10:6
1   A WOŁK Sławomir W BOJANOWSKA Magdalena 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) ⇑
6   B WOŁK Sławomir
DOBRZYŃSKI Wojciech
X ŹRÓDŁO Damian
ŻUBER Konrad
1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
7   A WOŁK Sławomir X ŻUBER Konrad 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
11   A WOŁK Sławomir Y KALISZ Karol 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:9) ⇑
15   A WOŁK Sławomir Z ŹRÓDŁO Damian 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 6:11, 7:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-13 18:30
52. LZS Orion Branda Szewce 4 - LKS Odra Głoska 3 10:3
4   D WOŁK Sławomir Z JANKOWIAK Piotr 3:1 (13:11, 5:11, 11:7, 11:9) ⇑
5   A GEISHEIMER Arkadiusz
WOŁK Sławomir
W DOMAGAŁA Tomasz
SKRZESZEWSKI Adrian
3:0 (15:13, 11:6, 11:8) ⇑
9   D WOŁK Sławomir Y DOMAGAŁA Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00
56. WKSN Świt Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 8:10
4   D PIETRASZKO Jakub Z WOŁK Sławomir 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
5   A PĘKALA Krzysztof
GOLEMA Marcin
W SAIDKARIMOV Shokhrukh
WOŁK Sławomir
3:1 (11:4, 11:4, 4:11, 11:7) ⇓
10   C PĘKALA Krzysztof Z WOŁK Sławomir 3:2 (10:12, 11:9, 9:11, 11:8, 11:5) ⇓
13   B DZIMIRA Maciej Z WOŁK Sławomir 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 11:9) ⇓
15   A GOLEMA Marcin Z WOŁK Sławomir 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-06 18:45
62. LZS Orion Branda Szewce 4 - LKS Orzeł Lizawice 3 9:9
1   A WOŁK Sławomir W LEHR Mateusz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
6   B FURMAN Radosław
WOŁK Sławomir
X ŚLEMP Jerzy
LISTWAN Mirosław
1:3 (4:11, 5:11, 11:5, 9:11) ⇓
7   A WOŁK Sławomir X LISTWAN Mirosław 3:0 (11:7, 11:3, 11:7) ⇑
11   A WOŁK Sławomir Y ŚLEMP Jerzy 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) ⇓
15   A WOŁK Sławomir Z REKIEĆ Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-09 18:45 ⇨ 2024-03-27 18:45
73. LZS Orion Branda Szewce 4 - ULKS Ciechów 3 10:0
3   C WOŁK Sławomir Y KRZYMIŃSKI Wiesław 3:0 (11:6, 11:3, 11:4) ⇑
6   B FURMAN Radosław
WOŁK Sławomir
X MĘKARSKI Bartosz
WALCZAK Roman
3:2 (5:11, 6:11, 11:7, 11:5, 11:9) ⇑
10   C WOŁK Sławomir Z WALCZAK Roman 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇑
3W | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-05-10 18:00
106. LKTS Zenit Międzybórz - LZS Orion Branda Szewce 2 9:9
2   B KLIMEK Damian X WOŁK Sławomir 3:0 (15:13, 11:9, 11:8) ⇓
6   B KLIMEK Damian
SKONIECZNY Łukasz
X BIERNACKI Paweł
WOŁK Sławomir
3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8) ⇓
7   A KOWALSKI Dominik X WOŁK Sławomir 2:3 (11:3, 5:11, 11:4, 7:11, 7:11) ⇑
14   D SKONIECZNY Łukasz X WOŁK Sławomir 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 6:11, 11:13) ⇑
18   C GÓRECKI Leszek X WOŁK Sławomir 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1401 AKSAK Krzysztof 1991
110 BALD Andrzej 1960
1579 BANASZKIEWICZ Ryszard 1941
335 BAZYLEWSKA Zuzanna 2010
496 BIELECKI Damian 1984
1144 BIHUN Mykyta 1995
1541 BOJANOWSKA Magdalena 2006
1301 BUREK Jerzy 1961
600 CHABIŃSKI Andrzej 1971
601 CHMIELEWSKI Piotr 1975
960 CHORZĘPA Jan 1955
961 CHORZĘPA Paweł 1990
1323 CIESLA Grażyna 1997
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
814 CUBER Mariusz 1975
992 CWENAR Robert 1997
511 CYBULKA Marzena 1983
634 CZUB Zdzisław 1968
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1849 DZIMIRA Maciej 1998
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
1883 GOLEMA Marcin 1975
1433 GORDZICZ Damian 1992
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
1124 HANYŻ Mateusz 1980
143 HEINKE Tymoteusz 2008
877 JANKOWIAK Piotr 1974
582 JANKOWSKI Mariusz 1980
602 KACA Andrzej 1970
369 KALISZ Karol 2007
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1484 KEMPA Łukasz 1979
807 KLIMEK Damian 1997
1344 KOBEL Szczepan 1947
994 KOMARNICKI Edward 1966
515 KOMOROWSKI Paweł 1981
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1388 KOWALSKI Rafał 1981
469 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
517 KUSEK Lucjan 1948
584 LASKOWSKI Piotr 1983
1346 LEHR Mateusz 1985
897 LENCKI Bogdan 1982
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1454 MAKAREWICZ Damian 1993
146 MALARZ Dawid 2008
127 MALARZ Michał 1978
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
503 MATEJUNAS Krzysztof 1983
519 MAZUR Paweł 1977
1565 MELNYKOVA Liliia 2002
523 MRÓZ Tomasz 1976
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
1559 NOWAK Andrzej 1953
1126 NOWICKI Piotr 1970
1704 OGUNSOLA Oluwatobi 1984
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
1058 PAWLAK Zbigniew 1963
1400 PĘKALA Krzysztof 1993
1482 PIECHOCIŃSKI Robert 1974
1901 PIETRASZKO Jakub 1991
998 PIRÓG Grzegorz 1967
147 POLAK Tomasz 2007
1745 PRUSZYŃSKI Marcin 1977
965 PRZYBYLSKI Krzysztof 1975
586 PYTKO Bartosz 1986
999 RAKOCZY Daniel 1998
1453 REDER Maksym 1999
1352 REKIEĆ Łukasz 1988
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
262 SMOLAREK Tomasz 1991
641 SMOLIŃSKI Mateusz 1996
606 SOBKOWIAK Tomasz 1974
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
531 STACHURSKI Andrzej 1957
1557 STRZAŁKOWSKI Mariusz 1975
1086 STRZESAK Mateusz 1989
591 SZCZEPANIAK Adrian 1983
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1374 ŚLIWA Mateusz 1998
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
2050 VOITSENKO Stanisław 2000
2021 WALCZAK Roman 1974
387 WALENCKA Anita 1990
1391 WALENDZIK Tomasz 1978
1017 WINIAREK Arkadiusz 1975
822 WOŹNY Zbigniew 1981
1002 WÓJCIK Tomasz 1982
1125 WRÓBEL Karol 1968
394 ŹRÓDŁO Damian 2000
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
1538 ŻUBER Konrad 1994