Michał Malarz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
3. KU AZS UE Wrocław III - UKSTS Kiełczów IV 10:7
3   C MALARZ Michał Y KUSEK Lucjan 3:1 (7:11, 11:7, 11:2, 14:12) ⇑
5   A MALARZ Michał
POLAK Tomasz
W CYBULKA Marzena
MAZUR Paweł
3:0 (11:9, 11:3, 11:6) ⇑
10   C MALARZ Michał Z MAZUR Paweł 3:1 (11:7, 14:12, 6:11, 11:4) ⇑
12   C MALARZ Michał W CECOT Adam 1:3 (9:11, 12:14, 11:6, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
3   C DĘBSKI Jerzy Y MALARZ Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:2) ⇓
5   A DĘBSKI Jerzy
KUCHARZYSZYN Mariusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:5, 12:10) ⇓
9   D BIHUN Mykyta Y MALARZ Michał 1:3 (11:9, 10:12, 5:11, 4:11) ⇑
11   A KUCHARZYSZYN Mariusz Y MALARZ Michał 0:3 (5:11, 7:11, 12:14) ⇑
17   B MARCHEWSKI Wincenty Y MALARZ Michał 2:3 (4:11, 7:11, 11:6, 11:6, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
4   D MALARZ Michał Z WOŁK Jędrzej 1:3 (6:11, 11:8, 6:11, 8:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W NIEMIEC Rafał
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
9   D MALARZ Michał Y WOŁK Sławomir 0:3 (4:11, 8:11, 9:11) ⇓
14   D MALARZ Michał X FURMAN Radosław 3:0 (11:8, 11:5, 12:10) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-05 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
17. LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
3   C KLIMEK Damian Y MALARZ Michał 3:0 (11:5, 11:9, 11:3) ⇓
5   A GÓRECKI Leszek
SKONIECZNY Łukasz
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
0:3 (7:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D SKONIECZNY Łukasz Y MALARZ Michał 3:1 (5:11, 11:4, 11:5, 11:9) ⇓
11   A GÓRECKI Leszek Y MALARZ Michał 3:1 (11:6, 7:11, 13:11, 11:8) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
3   C KOBEL Marcin Y MALARZ Michał 1:3 (7:11, 4:11, 12:10, 7:11) ⇑
5   A KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 10:12) ⇑
9   D KRZEMIŃSKI Janusz Y MALARZ Michał 2:3 (11:8, 8:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
11   A LISTWAN Mirosław Y MALARZ Michał 2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 4:11, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00
28. KU AZS UE Wrocław III - PKS Tęcza Wrocław 2:10
1   A MALARZ Michał W LIPIEC Grzegorz 3:2 (8:11, 11:8, 10:12, 11:2, 11:7) ⇑
5   A MALARZ Michał
ZAJĄC Hanna
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
2:3 (11:7, 11:6, 7:11, 9:11, 10:12) ⇓
7   A MALARZ Michał X GUT Marek 3:0 (11:3, 11:2, 11:3) ⇑
11   A MALARZ Michał Y SMOLAREK Tomasz 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
33. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
1   A KOWALSKI Rafał W MALARZ Michał 2:3 (8:11, 11:6, 11:8, 10:12, 4:11) ⇑
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 7:11) ⇑
8   B TOKAREK Marcin W MALARZ Michał 0:3 (2:11, 6:11, 5:11) ⇑
12   C MUŁA Mateusz W MALARZ Michał 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00 ⇨ 2021-12-16 17:00
38. KU AZS UE Wrocław III - WKS MOSiR Syców 9:9
1   A MALARZ Michał W WRÓBEL Karol 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
6   B MALARZ Michał
MALARZ Dawid
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:0 (12:10, 11:5, 11:6) ⇑
7   A MALARZ Michał X KULOK Piotr 3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇑
11   A MALARZ Michał Y NOWICKI Piotr 3:1 (14:16, 11:9, 11:6, 11:9) ⇑
15   A MALARZ Michał Z KOKOTT Józef 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
1   A STRZESAK Mateusz W MALARZ Michał 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
X MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇑
8   B DROBIAZGIEWICZ Adam W MALARZ Michał 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C ŻMUD Tobiasz W MALARZ Michał 1:3 (11:7, 9:11, 10:12, 3:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
1   A CECOT Adam W MALARZ Michał 2:3 (5:11, 11:8, 6:11, 11:9, 6:11) ⇑
5   A MAZUR Paweł
STACHURSKI Andrzej
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
8   B MAZUR Paweł W MALARZ Michał 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
12   C STACHURSKI Andrzej W MALARZ Michał 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:7, 12:14) ⇑
16   D CYBULKA Marzena W MALARZ Michał 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
4   D MALARZ Michał Z KUCHARZYSZYN Mariusz 0:3 (12:14, 13:15, 8:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
3:0 (11:1, 11:7, 11:5) ⇑
9   D MALARZ Michał Y DUZIAK Arkadiusz 3:1 (11:6, 6:11, 11:7, 11:5) ⇑
14   D MALARZ Michał X GADZIŃSKI Robert 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓
16   D MALARZ Michał W BIHUN Mykyta 1:3 (11:2, 9:11, 9:11, 12:14) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
1   A WOŁK Sławomir W MALARZ Michał 1:3 (11:8, 7:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (7:11, 18:16, 13:11, 7:11, 11:6) ⇓
8   B NIEMIEC Rafał W MALARZ Michał 3:1 (11:8, 11:5, 15:17, 11:8) ⇓
12   C GLINIAK Jan W MALARZ Michał 1:3 (9:11, 11:8, 8:11, 5:11) ⇑
16   D CICHOCKI Michał W MALARZ Michał 2:3 (11:5, 10:12, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
4   D MALARZ Michał Z KOWALSKI Dominik 2:3 (9:11, 13:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
3:1 (12:14, 11:3, 12:10, 11:4) ⇑
9   D MALARZ Michał Y KLIMEK Damian 3:2 (12:10, 12:10, 6:11, 6:11, 11:6) ⇑
14   D MALARZ Michał X GREGORCZYK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
16   D MALARZ Michał W SKONIECZNY Łukasz 3:1 (6:11, 11:5, 11:8, 12:10) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
2   B MALARZ Michał X ŚLEMP Jerzy 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:9) ⇑
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 12:14) ⇓
8   B MALARZ Michał W OZGA Ilona 0:3 (8:11, 5:11, 8:11) ⇓
13   B MALARZ Michał Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
73. PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
2   B SMOLAREK Tomasz X MALARZ Michał 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (9:11, 12:14, 4:11) ⇑
7   A CIEŚLIK Tobiasz X MALARZ Michał 3:2 (4:11, 11:4, 11:3, 10:12, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
78. KU AZS UE Wrocław III - KS AZS Wratislavia Wrocław 5:10
2   B MALARZ Michał X WALENDZIK Tomasz 3:1 (11:2, 11:4, 7:11, 17:15) ⇑
6   B MALARZ Michał
- -
X KOWALSKI Rafał
PIECHOCIŃSKI Robert
0:3 (0:11, 0:11, 0:11) ⇓
8   B MALARZ Michał W KOWALSKI Rafał 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:5) ⇑
13   B MALARZ Michał Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
88. KU AZS UE Wrocław III - WKN Świt Wrocław 9:9
1   A MALARZ Michał W STRZESAK Mateusz 1:3 (7:11, 11:8, 9:11, 8:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W ŻMUD Tobiasz
STRZESAK Mateusz
1:3 (14:16, 14:12, 9:11, 10:12) ⇓
7   A MALARZ Michał X WINAREK Arkadiusz 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) ⇑
11   A MALARZ Michał Y FLIS Jarosław 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇑
15   A MALARZ Michał Z ŻMUD Tobiasz 1:3 (6:11, 11:5, 2:11, 9:11) ⇓