Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
5   A DĘBSKI Jerzy
KUCHARZYSZYN Mariusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:5, 12:10) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W NIEMIEC Rafał
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
33. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00 ⇨ 2021-12-16 17:00
38. KU AZS UE Wrocław III - WKS MOSiR Syców 9:9
6   B MALARZ Michał
MALARZ Dawid
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:0 (12:10, 11:5, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
X MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
5   A MAZUR Paweł
STACHURSKI Andrzej
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
3:0 (11:1, 11:7, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (7:11, 18:16, 13:11, 7:11, 11:6) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
3:1 (12:14, 11:3, 12:10, 11:4) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
73. PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (9:11, 12:14, 4:11) ⇑