Dawid Malarz
Numer zawodnika: 146
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48966
Numer licencji okres.: 1184
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 17:00 ⇨ 2023-10-05 17:15
2. KU AZS UE Wrocław - KU AZS UE Wrocław 2 10:0
3 1 B ŻYGADŁO Franciszek Y MALARZ Dawid 3:1 (11:7, 10:12, 11:7, 11:7) ⇓
6 2 C WNĘK Krzysztof
ŻYGADŁO Franciszek
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
7 1 A WNĘK Stanisław Y MALARZ Dawid 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 12:00
10. KU AZS UE Wrocław 2 - ULKS Ciechów 1:9
2 2 C MALARZ Dawid W BOCHOWICZ Arkadiusz 1:3 (7:11, 11:4, 9:11, 4:11) ⇓
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W BOCHOWICZ Arkadiusz
FURMAN Paweł
2:3 (11:8, 7:11, 11:7, 7:11, 5:11) ⇓
8 2 C MALARZ Dawid Z FURMAN Paweł 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 15:00
17. STS Wulmar Słubice - KU AZS UE Wrocław 2 6:4
3 1 B SOLIŁO Dominik Y MALARZ Dawid 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 11:13, 11:4) ⇓
5 1 A LUBIN Krzysztof
RAKOWSKI Tomasz
X MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:0 (11:4, 11:1, 11:6) ⇓
7 1 A LUBIN Krzysztof Y MALARZ Dawid 2:3 (6:11, 8:11, 13:11, 11:8, 10:12) ⇑
4WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 14:00 ⇨ 2023-11-17 18:30
26. TKS Granit Strzelin 2 - KU AZS UE Wrocław 3 0:10
1   A MUSZYŃSKI Filip W MALARZ Dawid 0:3 (10:12, 3:11, 8:11) ⇑
5   A BALD Andrzej
MUSZYŃSKI Filip
W MALARZ Dawid
ZYNA Julia
0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
8   B WNĘK Sławomir W MALARZ Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00
40. KU AZS UE Wrocław 2 - ŻSTS Żagań 9:1
4 2 D MALARZ Dawid Z LORENC Jacek 3:0 (11:5, 11:2, 11:6) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W MICHALAK Andrzej
LORENC Jacek
3:1 (6:11, 11:7, 11:7, 11:9) ⇑
10 2 D MALARZ Dawid W MICHALAK Andrzej 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 17:00 ⇨ 2023-11-18 15:00
25. KU AZS UE Wrocław 2 - ZKS Zielona Góra 3 0:10
4 2 D MALARZ Dawid Z GRUDZIEŃ Piotr 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 9:11) ⇓
6 2 C MALARZ Dawid
SOBIESZEK Bogumił
W GRUDZIEŃ Piotr
SAIDOV Hasan
0:3 (5:11, 4:11, 6:11) ⇓
10 2 D MALARZ Dawid W SAIDOV Hasan 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00
47. MKS Wolavia Wołów - KU AZS UE Wrocław 2 7:3
1 1 A JÓŹWIAK Dawid X MALARZ Dawid 3:1 (11:9, 11:13, 11:8, 17:15) ⇓
6 2 C WALENCKI Michał
JANUS Józef
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:6, 10:12) ⇑
9 1 B ULATOWSKI Wiktor X MALARZ Dawid 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 4:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00
55. KU AZS UE Wrocław 2 - KU AZS UZ Zielona Góra 4:6
2 2 C MALARZ Dawid W KOWALCZYK Jakub 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:9) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W BOBEK Daniel
LEŚNIEWSKI Jakub
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 7:11) ⇓
8 2 C MALARZ Dawid Z LEŚNIEWSKI Jakub 1:3 (11:9, 5:11, 8:11, 9:11) ⇓
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 11:00
70. KU AZS UE Wrocław 2 - UKSTS Kiełczów 7:3
2 2 C MALARZ Dawid W MRÓZ Tomasz 3:0 (11:2, 11:6, 11:8) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W TARNOWSKA Paulina
URBANIAK Andrzej
3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
8 2 C MALARZ Dawid Z TARNOWSKA Paulina 3:0 (11:5, 12:10, 11:1) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 17:00
77. LZS SKS Raszówka - KU AZS UE Wrocław 2 6:4
1 1 A CHOLEWA Marek X MALARZ Dawid 3:2 (11:9, 12:10, 9:11, 9:11, 14:12) ⇓
5 1 A CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
X MALARZ Dawid
SOBIESZEK Bogumił
3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:8) ⇓
9 1 B JADACH Oskar X MALARZ Dawid 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇑
2M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00
86. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Odra Głoska 1:9
2 2 C MALARZ Dawid W GRYK Konrad 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 11:5) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W LILIEN Aleksander
GRYK Konrad
0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇓
8 2 C MALARZ Dawid Z GRZĘBKA Mikołaj 2:3 (10:12, 12:10, 10:12, 11:9, 2:11) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-16 12:00
111. KU AZS UE Wrocław 2 - LKS Orzeł Lizawice 4:6
2 2 C MALARZ Dawid W ZAJĄC Kacper 3:0 (12:10, 11:7, 11:4) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W KRZYWNIAK Jakub
MALINOWSKI Radosław
1:3 (11:2, 8:11, 8:11, 7:11) ⇓
8 2 C MALARZ Dawid Z GADZIŃSKI Jacek 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:7) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-09 12:00 ⇨ 2024-03-23 12:00
109. KU AZS UE Wrocław 2 - LZS SKS Raszówka 4:6
5 1 A GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
X CHOLEWA Marek
JADACH Oskar
1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 6:11) ⇓
10 2 D MALARZ Dawid W GOLIŃSKI Leszek 1:3 (9:11, 8:11, 13:11, 10:12) ⇓
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-06 15:00
114. KU AZS UZ Zielona Góra - KU AZS UE Wrocław 2 7:3
3 1 B BABIAK Oliwier Y MALARZ Dawid 3:1 (11:8, 11:13, 11:4, 11:7) ⇓
6 2 C ŻELENGOWSKI Radosław
SIDELNIK Tomasz
W GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
2:3 (11:5, 11:8, 8:11, 8:11, 5:11) ⇑
7 1 A BOBEK Daniel Y MALARZ Dawid 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇑
2M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-16 17:30 ⇨ 2024-04-23 17:30
116. KU AZS UE Wrocław 2 - MKS Wolavia Wołów 4:6
3 1 B MALARZ Dawid Y ULATOWSKI Wiktor 3:0 (11:6, 13:11, 11:8) ⇑
6 2 C GRUBIAK Tymoteusz
MALARZ Dawid
W MIELKO Piotr
JÓŹWIAK Dawid
2:3 (13:11, 9:11, 10:12, 12:10, 6:11) ⇓
9 1 B MALARZ Dawid X MIELKO Piotr 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
1931 BABIAK Oliwier 2008
1144 BIHUN Mykyta 1995
206 BOBEK Daniel 1977
462 BOCHOWICZ Arkadiusz 1975
121 BORSZOWSKA-WNĘK Anna 1974
812 BORYCKA Dawid 1984
857 BRODACKI Sławomir 1991
1043 BUCHTA Daniel 1980
510 CECOT Adam 1959
720 CHOLEWA Marek 1986
742 CICHOCKI Michał 1994
511 CYBULKA Marzena 1983
858 CZARNECKI Leszek 1957
1045 DĘBSKI Jerzy 1956
1014 DROBIAZGIEWICZ Adam 1984
288 DUBIK Mateusz 1992
1046 DUZIAK Arkadiusz 1985
465 FURMAN Paweł 1967
743 FURMAN Radosław 1988
1340 GADZIŃSKI Jacek 1988
1047 GADZIŃSKI Robert 1989
746 GLINIAK Jan 1960
721 GOLIŃSKI Leszek 1960
803 GÓRECKI Leszek 1973
804 GREGORCZYK Marcin 1997
1375 GRUDZIEŃ Piotr 1991
1944 GRYK Konrad 2006
538 GRZĘBKA Mikołaj 1999
259 GUT Marek 1963
723 JADACH Oskar 2002
1974 JÓŹWIAK Dawid 1999
97 JUREK Szymon 2006
747 KACZMAREK Mariusz 1973
499 KAŁWAK Mateusz 1983
1280 KELLER Łukasz 1983
500 KICIŃSKI Maciej 2000
807 KLIMEK Damian 1997
1342 KŁAK Łukasz 1989
1302 KOKOTT Józef 1970
1387 KORONCZEWSKI Dariusz 1983
219 KORUS Marcin 1986
208 KOWALCZYK Jakub 2001
1493 KOWALSKI Dominik 1980
1277 KUC Roman 1983
1053 KUCHARZYSZYN Mariusz 1979
1122 KULOK Piotr 1967
863 KWASZYŃSKI Daniel 1997
298 KWIATKOWSKI Konrad 2004
209 LEŚNIEWSKI Jakub 1997
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1347 LISTWAN Mirosław 1962
1913 LORENC Jacek 1968
8 LUBIN Krzysztof 1977
1281 MALISZ Robert 1989
1055 MARCHEWSKI Wincenty 1956
748 MATUSIEWICZ Kamil 1996
519 MAZUR Paweł 1977
1912 MICHALAK Andrzej 1971
65 MICHNO Krzysztof 2007
385 MIELKO Piotr 1979
523 MRÓZ Tomasz 1976
1389 MUŁA Mateusz 1993
494 MURAWSKA Sandra 2007
118 MUSZYŃSKI Filip 1984
88 NADOLNY Jakub 2008
749 NIEMIEC Rafał 1995
1126 NOWICKI Piotr 1970
504 PAŁASZEWSKI Marek 1978
505 PIÓRKOWSKI Marcin 1985
300 PODYMA Karolina 2005
1059 PRZYBOROWSKI Piotr 1988
119 PUDLIS Cezary 1974
1497 RAHALEVICH Andrei 2000
1895 SAIDOV Hasan 2007
1534 SARNIK Grzegorz 1991
777 SEMPRYK Robert 1974
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
432 SKRZYPIEC Wiesław 1962
262 SMOLAREK Tomasz 1991
120 SOBKÓW Zbigniew 1969
1554 SOLIŁO Dominik 2007
531 STACHURSKI Andrzej 1957
751 STEPUCH Dominik 1995
1278 STODOLICA Mirosław 1973
1086 STRZESAK Mateusz 1989
821 SZPITALNY Tomasz 1986
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
753 ŚLIWIŃSKI Maciej 1989
754 ŚWIDER Paweł 1994
529 TARNOWSKA Paulina 1995
1061 TOBOREK Wiesław 1957
1390 TOKAREK Marcin 1970
376 ULATOWSKI Wiktor 2007
755 WĄSICKI Jakub 1997
122 WNĘK Sławomir 1969
108 WNĘK Stanisław 2004
756 WOŁK Jędrzej 1993
757 WOŁK Sławomir 1962
1125 WRÓBEL Karol 1968
1063 YAREMENKO Stanislaw 1995
1064 ZACZEK Rafał 1971
778 ZAGAJEWSKI Stanisław 1956
1479 ZAJĄC Kacper 2000
411 ZAJĄCZKOWSKI Rafał 2005
1018 ŻMUD Tobiasz 1995
153 ŻYGADŁO Franciszek 2008