Dawid Malarz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: KU AZS UE Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
7. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KU AZS UE Wrocław III 7:10
4   D BIHUN Mykyta Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 4:11, 10:12) ⇑
5   A DĘBSKI Jerzy
KUCHARZYSZYN Mariusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (10:12, 8:11, 12:10, 11:5, 12:10) ⇓
10   C DĘBSKI Jerzy Z MALARZ Dawid 1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 7:11) ⇑
13   B MARCHEWSKI Wincenty Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
15   A KUCHARZYSZYN Mariusz Z MALARZ Dawid 1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 10:00
11. KU AZS UE Wrocław III - LZS Orion Branda Psary III 5:10
1   A MALARZ Dawid W NIEMIEC Rafał 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W NIEMIEC Rafał
WOŁK Sławomir
3:2 (11:8, 10:12, 10:12, 11:6, 11:6) ⇑
7   A MALARZ Dawid X FURMAN Radosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) ⇑
11   A MALARZ Dawid Y WOŁK Sławomir 3:2 (11:3, 8:11, 9:11, 11:8, 11:6) ⇑
15   A MALARZ Dawid Z WOŁK Jędrzej 0:3 (3:11, 9:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-05 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
17. LKTS Zenit Międzybórz II - KU AZS UE Wrocław III 6:10
1   A GÓRECKI Leszek W MALARZ Dawid 2:3 (4:11, 7:11, 12:10, 11:8, 9:11) ⇑
6   B MURAWSKA Sandra
KLIMEK Damian
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
1:3 (8:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
8   B MURAWSKA Sandra W MALARZ Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 1:11) ⇑
12   C KLIMEK Damian W MALARZ Dawid 3:1 (11:3, 10:12, 11:4, 11:7) ⇓
16   D SKONIECZNY Łukasz W MALARZ Dawid 0:3 (13:15, 10:12, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
1   A LISTWAN Mirosław W MALARZ Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 7:11) ⇑
6   B ŚLEMP Jerzy
KRZEMIŃSKI Janusz
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇑
8   B KŁAK ŁUKASZ W MALARZ Dawid 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
33. KS AZS Wratislavia Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 4:10
4   D KORONCZEWSKI Dariusz Z MALARZ Dawid 2:3 (4:11, 11:9, 11:9, 4:11, 8:11) ⇑
5   A KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 7:11) ⇑
10   C MUŁA Mateusz Z MALARZ Dawid 3:2 (13:11, 10:12, 8:11, 11:7, 13:11) ⇓
13   B TOKAREK Marcin Z MALARZ Dawid 0:3 (5:11, 9:11, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00 ⇨ 2021-12-16 17:00
38. KU AZS UE Wrocław III - WKS MOSiR Syców 9:9
4   D MALARZ Dawid Z KOKOTT Józef 3:2 (14:16, 11:6, 8:11, 11:8, 12:10) ⇑
6   B MALARZ Michał
MALARZ Dawid
X KULOK Piotr
WRÓBEL Karol
3:0 (12:10, 11:5, 11:6) ⇑
9   D MALARZ Dawid Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
14   D MALARZ Dawid X KULOK Piotr 3:1 (8:11, 11:7, 12:10, 11:7) ⇑
16   D MALARZ Dawid W WRÓBEL Karol 3:0 (11:8, 11:3, 11:0) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
43. WKN Świt Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 5:10
4   D SZYNKLER Łukasz Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
SZYNKLER Łukasz
X MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (3:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C ŻMUD Tobiasz Z MALARZ Dawid 2:3 (12:10, 11:5, 10:12, 4:11, 5:11) ⇑
13   B DROBIAZGIEWICZ Adam Z MALARZ Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 3:11) ⇑
15   A STRZESAK Mateusz Z MALARZ Dawid 0:3 (1:11, 9:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
48. UKSTS Kiełczów IV - KU AZS UE Wrocław III 6:10
4   D CYBULKA Marzena Z MALARZ Dawid 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇑
5   A MAZUR Paweł
STACHURSKI Andrzej
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇑
10   C STACHURSKI Andrzej Z MALARZ Dawid 0:3 (6:11, 8:11, 7:11) ⇑
13   B MAZUR Paweł Z MALARZ Dawid 1:3 (7:11, 11:7, 4:11, 8:11) ⇑
15   A CECOT Adam Z MALARZ Dawid 3:2 (8:11, 11:9, 11:8, 11:13, 11:7) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
1   A MALARZ Dawid W BIHUN Mykyta 3:1 (11:7, 7:11, 11:2, 11:9) ⇑
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W DUZIAK Arkadiusz
BIHUN Mykyta
3:0 (11:1, 11:7, 11:5) ⇑
7   A MALARZ Dawid X GADZIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) ⇑
11   A MALARZ Dawid Y DUZIAK Arkadiusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:5) ⇑
15   A MALARZ Dawid Z KUCHARZYSZYN Mariusz 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00 ⇨ 2022-02-15 19:30
56. LZS Orion Branda Psary III - KU AZS UE Wrocław III 10:7
4   D CICHOCKI Michał Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
5   A CICHOCKI Michał
WOŁK Sławomir
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
3:2 (7:11, 18:16, 13:11, 7:11, 11:6) ⇓
10   C GLINIAK Jan Z MALARZ Dawid 3:1 (11:9, 4:11, 11:9, 11:5) ⇓
13   B NIEMIEC Rafał Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇑
15   A WOŁK Sławomir Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
62. KU AZS UE Wrocław III - LKTS Zenit Międzybórz II 10:7
1   A MALARZ Dawid W SKONIECZNY Łukasz 2:3 (16:14, 11:8, 5:11, 9:11, 9:11) ⇓
5   A MALARZ Michał
MALARZ Dawid
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
3:1 (12:14, 11:3, 12:10, 11:4) ⇑
7   A MALARZ Dawid X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:3, 11:4) ⇑
11   A MALARZ Dawid Y KLIMEK Damian 3:2 (4:11, 7:11, 11:7, 11:8, 11:4) ⇑
15   A MALARZ Dawid Z KOWALSKI Dominik 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 12:00
73. PKS Tęcza Wrocław - KU AZS UE Wrocław III 3:10
4   D LIPIEC Grzegorz Z MALARZ Dawid 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W MALARZ Michał
MALARZ Dawid
0:3 (9:11, 12:14, 4:11) ⇑
10   C GUT Marek Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
13   B SMOLAREK Tomasz Z MALARZ Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00 ⇨ 2022-04-02 10:00
79. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice II - KU AZS UE Wrocław II 3:10
3   C YAREMENKO Stanislaw Y MALARZ Dawid 3:0 (11:3, 11:9, 11:9) ⇓
6   B BUCHTA Daniel
DĘBSKI Jerzy
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
9   D DĘBSKI Jerzy Y MALARZ Dawid 0:3 (10:12, 6:11, 8:11) ⇑
11   A BUCHTA Daniel Y MALARZ Dawid 3:2 (9:11, 11:9, 2:11, 11:7, 11:9) ⇓
3W | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 13:00
84. UKS Orzeł Prusice - KU AZS UE Wrocław II 7:10
3   C PAŁASZEWSKI Marek Y MALARZ Dawid 0:3 (3:11, 5:11, 5:11) ⇑
6   B KICIŃSKI Maciej
PAŁASZEWSKI Marek
X CIESIELSKI Roch
MALARZ Dawid
0:3 (8:11, 8:11, 9:11) ⇑
9   D KICIŃSKI Maciej Y MALARZ Dawid 2:3 (12:10, 11:9, 1:11, 8:11, 7:11) ⇑
11   A KAŁWAK Mateusz Y MALARZ Dawid 3:1 (11:7, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
17   B PIÓRKOWSKI Marcin Y MALARZ Dawid 2:3 (6:11, 11:7, 11:9, 8:11, 9:11) ⇑