Robert Gadziński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: MLKS Victoria Jelcz-Laskowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-30 12:00
13. PKS Tęcza Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 8:10
3   C GUT Marek Y GADZIŃSKI Robert 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
W GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:1 (6:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
9   D LIPIEC Grzegorz Y GADZIŃSKI Robert 3:1 (12:10, 4:11, 11:7, 11:7) ⇓
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y GADZIŃSKI Robert 3:0 (14:12, 11:6, 11:4) ⇓
17   B SMOLAREK Tomasz Y GADZIŃSKI Robert 1:3 (11:5, 2:11, 7:11, 5:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
18. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 10:6
4   D GADZIŃSKI Robert Z KOWALSKI Rafał 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 14:16, 7:11) ⇓
5   A GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
W KOWALSKI Rafał
MUŁA Mateusz
3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:9, 12:10) ⇑
9   D GADZIŃSKI Robert Y MUŁA Mateusz 3:2 (7:11, 12:10, 5:11, 12:10, 11:9) ⇑
14   D GADZIŃSKI Robert X TOKAREK Marcin 3:0 (11:7, 11:1, 11:1) ⇑
16   D GADZIŃSKI Robert W AKSAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:1, 11:8) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:30
41. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LZS Orion Branda Psary III 10:6
3   C GADZIŃSKI Robert Y WOŁK Sławomir 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
6   B DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
X FURMAN Radosław
SAIDKARIMOV Shokhrukh
3:2 (6:11, 14:12, 4:11, 11:4, 11:7) ⇑
10   C GADZIŃSKI Robert Z FURMAN Radosław 3:1 (7:11, 11:8, 11:6, 11:6) ⇑
12   C GADZIŃSKI Robert W SAIDKARIMOV Shokhrukh 3:0 (11:8, 11:7, 11:4) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-01-15 12:30
47. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKTS Zenit Międzybórz II 8:10
1   A GADZIŃSKI Robert W SKONIECZNY Łukasz 3:2 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 18:16) ⇑
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W GREGORCZYK Marcin
KLIMEK Damian
3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
7   A GADZIŃSKI Robert X GREGORCZYK Marcin 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
11   A GADZIŃSKI Robert Y KLIMEK Damian 3:1 (11:8, 11:3, 11:13, 11:9) ⇑
15   A GADZIŃSKI Robert Z GÓRECKI Leszek 1:3 (5:11, 12:10, 7:11, 12:14) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
52. KU AZS UE Wrocław III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X GADZIŃSKI Robert 2:3 (8:11, 7:11, 11:5, 11:7, 1:11) ⇑
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
HEINKE Tymoteusz
X GADZIŃSKI Robert
KUCHARZYSZYN Mariusz
3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:3, 11:6) ⇓
7   A MALARZ Dawid X GADZIŃSKI Robert 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) ⇓
14   D MALARZ Michał X GADZIŃSKI Robert 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 9:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 12:30 ⇨ 2022-02-14 18:00
58. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - PKS Tęcza Wrocław 10:3
3   C GADZIŃSKI Robert Y SMOLAREK Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 14:12) ⇑
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W GUT Marek
LIPIEC Grzegorz
3:1 (11:9, 12:14, 11:4, 11:6) ⇑
10   C GADZIŃSKI Robert Z CIEŚLIK Tobiasz 3:2 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:4) ⇑
12   C GADZIŃSKI Robert W LIPIEC Grzegorz 3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:5) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 12:00 ⇨ 2022-02-22 18:00
63. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - KS AZS Wratislavia Wrocław 6:10
3   C GADZIŃSKI Robert Y MUŁA Mateusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
6   B DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
X PIECHOCIŃSKI Robert
DZIAMIDCHYK Valiantsin
2:3 (11:8, 9:11, 11:6, 12:14, 9:11) ⇓
10   C GADZIŃSKI Robert Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:5) ⇑
12   C GADZIŃSKI Robert W KOWALSKI Rafał 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 12:30
69. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - WKS MOSiR Syców 10:2
1   A GADZIŃSKI Robert W BUREK Jerzy 3:1 (12:10, 9:11, 11:5, 11:9) ⇑
5   A DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
W KULOK Piotr
BUREK Jerzy
3:2 (7:11, 8:11, 11:8, 11:7, 11:6) ⇑
7   A GADZIŃSKI Robert X BIAŁEK Ernest 3:0 (12:10, 11:2, 11:5) ⇑
11   A GADZIŃSKI Robert Y NOWICKI Piotr 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
74. WKN Świt Wrocław - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
3   C DROBIAZGIEWICZ Adam Y GADZIŃSKI Robert 1:3 (6:11, 11:9, 4:11, 7:11) ⇑
6   B DROBIAZGIEWICZ Adam
FLIS Jarosław
X DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 8:11) ⇑
9   D ŻMUD Tobiasz Y GADZIŃSKI Robert 3:2 (7:11, 9:11, 11:4, 11:6, 11:9) ⇓
11   A SZYNKLER Łukasz Y GADZIŃSKI Robert 0:3 (3:11, 9:11, 8:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 10:00
80. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - UKSTS Kiełczów IV 10:3
2   B GADZIŃSKI Robert X KUSEK Lucjan 3:0 (15:13, 11:3, 11:5) ⇑
6   B DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
X CECOT Adam
KUSEK Lucjan
3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
8   B GADZIŃSKI Robert W CECOT Adam 3:1 (8:11, 11:9, 11:7, 11:8) ⇑
13   B GADZIŃSKI Robert Z KWIATECKI Krzysztof 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-23 12:00
85. MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III - LKS Orzeł Lizawice II 10:2
2   B GADZIŃSKI Robert X TYC Grzegorz 3:0 (12:10, 11:4, 11:5) ⇑
8   B GADZIŃSKI Robert W KRZEMIŃSKI Janusz 3:0 (11:7, 12:10, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
86. LZS Orion Branda Psary III - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 7:10
1   A NIEMIEC Rafał W GADZIŃSKI Robert 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
6   B NIEMIEC Rafał
SAIDKARIMOV Shokhrukh
X DUZIAK Arkadiusz
GADZIŃSKI Robert
2:3 (11:6, 9:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇑
8   B WOŁK Sławomir W GADZIŃSKI Robert 3:1 (11:9, 9:11, 11:5, 11:8) ⇓
12   C FURMAN Radosław W GADZIŃSKI Robert 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
16   D CICHOCKI Michał W GADZIŃSKI Robert 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 9:11) ⇑