Numer zawodnika: | 261 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1975 |
Przynależność klubowa: | PKS Tęcza Wrocław |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 36212 |
Numer licencji okres.: | 1037 |
Data wydania: | 12.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 10:00 ⇨ 2023-10-02 19:30 5. UKS 5 Brzeg Dolny - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
1 | A | NOWAK Andrzej | W | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (8:11, 11:6, 12:10, 11:7) | ||
5 | A |
ŁOPATECKI Damian NOWAK Andrzej |
W |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:1 (8:11, 11:9, 11:8, 11:7) | ||
8 | B | BANASZKIEWICZ Ryszard | W | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 10:12) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 9. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 - PKS Tęcza Wrocław 10:8 |
|||||||
4 | D | RAKOCZY Daniel | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
PIRÓG Grzegorz DUDZIC Dariusz |
X |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 6:11, 7:11) | ||
10 | C | DUDZIC Dariusz | Z | LIPIEC Grzegorz | 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
13 | B | MRUK Jan | Z | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 8:11) | ||
15 | A | PIRÓG Grzegorz | Z | LIPIEC Grzegorz | 2:3 (11:9, 9:11, 7:11, 11:6, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 10:00 14. PKS Tęcza Wrocław - MKS Wolavia Wołów 3 10:8 |
|||||||
4 | D | LIPIEC Grzegorz | Z | SKAWIŃSKA Nikola | 3:2 (11:5, 4:11, 9:11, 11:6, 11:8) | ||
5 | A |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W |
LEVIN Jarosław ŻUBER Konrad |
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
9 | D | LIPIEC Grzegorz | Y | BOJANOWSKA Magdalena | 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:2) | ||
14 | D | LIPIEC Grzegorz | X | LEVIN Jarosław | 3:0 (11:7, 11:2, 11:8) | ||
16 | D | LIPIEC Grzegorz | W | ŻUBER Konrad | 3:1 (11:5, 6:11, 12:10, 11:9) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 18. LKS Odra Głoska 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | ODRZYWOLSKI Przemysław | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (11:9, 11:9, 2:11, 11:6) | ||
5 | A |
DOMAGAŁA Tomasz ODRZYWOLSKI Przemysław |
W |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:2 (11:8, 10:12, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
10 | C | RYCZAN Tadeusz | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 21. PKS Tęcza Wrocław - WKSN Świt Wrocław 6:10 |
|||||||
4 | D | LIPIEC Grzegorz | Z | PĘKALA Krzysztof | 3:0 (11:3, 11:9, 11:3) | ||
5 | A |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W |
PĘKALA Krzysztof GOLEMA Marcin |
1:3 (11:7, 6:11, 4:11, 6:11) | ||
9 | D | LIPIEC Grzegorz | Y | PIETRASZKO Jakub | 1:3 (9:11, 11:7, 4:11, 8:11) | ||
14 | D | LIPIEC Grzegorz | X | SEGAL Lev | 3:0 (11:5, 12:10, 11:6) | ||
16 | D | LIPIEC Grzegorz | W | GOLEMA Marcin | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-22 18:30 27. LKS Orzeł Lizawice 3 - PKS Tęcza Wrocław 10:3 |
|||||||
3 | C | LISTWAN Mirosław | Y | LIPIEC Grzegorz | 3:2 (8:11, 11:9, 8:11, 11:6, 11:5) | ||
6 | B |
ŚLEMP Jerzy LISTWAN Mirosław |
X |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:0 (11:8, 11:9, 14:12) | ||
9 | D | ŚLEMP Jerzy | Y | LIPIEC Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) | ||
11 | A | REKIEĆ Łukasz | Y | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (2:11, 11:7, 11:4, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 33. PKS Tęcza Wrocław - LZS Orion Branda Szewce 4 5:10 |
|||||||
2 | B | LIPIEC Grzegorz | X | BIERNACKI Piotr | 3:1 (8:11, 11:7, 11:8, 11:8) | ||
6 | B |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X |
FURMAN Radosław BIERNACKI Piotr |
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) | ||
8 | B | LIPIEC Grzegorz | W | FURMAN Radosław | 3:2 (11:5, 5:11, 11:8, 5:11, 11:6) | ||
13 | B | LIPIEC Grzegorz | Z | PAKUŁA Jakub | 0:3 (9:11, 7:11, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00 39. ULKS Ciechów 3 - PKS Tęcza Wrocław 9:9 |
|||||||
4 | D | MĘKARSKI Bartosz | Z | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (5:11, 11:9, 10:12, 3:11) | ||
6 | B |
KRZYMIŃSKI Wiesław HAŁAJ Oliwia |
X |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
0:3 (6:11, 7:11, 5:11) | ||
10 | C | HAŁAJ Oliwia | Z | LIPIEC Grzegorz | 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) | ||
13 | B | KRZYMIŃSKI Wiesław | Z | LIPIEC Grzegorz | 0:3 (1:11, 5:11, 6:11) | ||
15 | A | WALCZAK Roman | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:2 (12:10, 11:8, 4:11, 9:11, 11:4) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. WKSN Świt Wrocław 2 - PKS Tęcza Wrocław 6:10 |
|||||||
4 | D | DOBRZAŃSKI Jakub | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (11:6, 7:11, 12:10, 12:10) | ||
5 | A |
DOBRZAŃSKI Jakub DOBRZAŃSKI Tomasz |
W |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
0:3 (4:11, 5:11, 7:11) | ||
10 | C | DOBRZAŃSKI Tomasz | Z | LIPIEC Grzegorz | 2:3 (11:8, 11:8, 8:11, 9:11, 9:11) | ||
13 | B | ZIĘBA Michał | Z | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (8:11, 4:11, 12:10, 5:11) | ||
15 | A | TWOREK Mirosław | Z | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (9:11, 10:12, 11:9, 5:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 08:00 50. PKS Tęcza Wrocław - UKS 5 Brzeg Dolny 3:10 |
|||||||
4 | D | LIPIEC Grzegorz | Z | ŁOPATECKI Damian | 0:3 (10:12, 8:11, 3:11) | ||
6 | B |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X |
STRZAŁKOWSKI Mariusz GLIŃSKI Zbigniew |
3:2 (6:11, 11:9, 11:5, 9:11, 11:6) | ||
9 | D | LIPIEC Grzegorz | Y | STRZAŁKOWSKI Mariusz | 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 54. PKS Tęcza Wrocław - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 3:10 |
|||||||
4 | D | LIPIEC Grzegorz | Z | RAKOCZY Daniel | 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
X |
DUDZIC Dariusz VOITSENKO Stanisław |
3:2 (11:9, 13:15, 8:11, 11:5, 11:8) | ||
9 | D | LIPIEC Grzegorz | Y | DUDZIC Dariusz | 2:3 (13:11, 12:14, 9:11, 11:7, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 59. MKS Wolavia Wołów 3 - PKS Tęcza Wrocław 5:10 |
|||||||
1 | A | KACZAN Alicja | W | LIPIEC Grzegorz | 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
5 | A |
KACZAN Alicja KALISZ Karol |
W |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
1:3 (11:7, 4:11, 10:12, 8:11) | ||
8 | B | ŻUBER Konrad | W | LIPIEC Grzegorz | 1:3 (3:11, 11:3, 4:11, 5:11) | ||
12 | C | LEVIN Jarosław | W | LIPIEC Grzegorz | 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 63. PKS Tęcza Wrocław - LKS Odra Głoska 3 4:10 |
|||||||
2 | B | LIPIEC Grzegorz | X | DOMAGAŁA Tomasz | 3:1 (7:11, 11:7, 11:8, 13:11) | ||
5 | A |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
W |
JANKOWIAK Piotr ODRZYWOLSKI Przemysław |
2:3 (11:9, 12:14, 7:11, 11:8, 8:11) | ||
8 | B | LIPIEC Grzegorz | W | JANKOWIAK Piotr | 1:3 (7:11, 6:11, 11:9, 8:11) | ||
13 | B | LIPIEC Grzegorz | Z | ODRZYWOLSKI Przemysław | 3:1 (10:12, 11:3, 11:7, 12:10) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 10:00 66. WKSN Świt Wrocław - PKS Tęcza Wrocław 10:1 |
|||||||
4 | D | GOLEMA Marcin | Z | LIPIEC Grzegorz | 2:3 (10:12, 8:11, 11:5, 11:7, 8:11) | ||
6 | B |
PIETRASZKO Jakub SEGAL Lev |
X |
GUT Marek LIPIEC Grzegorz |
3:1 (11:8, 6:11, 11:7, 11:9) | ||
10 | C | PĘKALA Krzysztof | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:1 (11:7, 11:8, 8:11, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-06 10:00 72. PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice 3 0:10 |
|||||||
4 | D | LIPIEC Grzegorz | Z | LEHR Mateusz | 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11) | ||
6 | B |
LIPIEC Grzegorz SMOLAREK Tomasz |
X |
LEHR Mateusz REKIEĆ Łukasz |
1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 6:11) | ||
9 | D | LIPIEC Grzegorz | Y | ŚLEMP Jerzy | 0:3 (5:11, 12:14, 8:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-16 18:00 78. LZS Orion Branda Szewce 4 - PKS Tęcza Wrocław 10:2 |
|||||||
4 | D | KOWALSKI Mirosław | Z | LIPIEC Grzegorz | 3:2 (3:11, 11:6, 11:7, 8:11, 11:7) | ||
5 | A |
FURMAN Radosław KOWALSKI Mirosław |
W |
KAWECKI Przemysław LIPIEC Grzegorz |
2:3 (11:8, 11:8, 4:11, 7:11, 8:11) | ||
10 | C | FURMAN Radosław | Z | LIPIEC Grzegorz | 2:3 (7:11, 11:7, 11:7, 5:11, 8:11) |