Mateusz Strzesak
Numer zawodnika: 1086
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: UKS GOKiS Kąty Wrocławskie
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 55587
Numer licencji okres.: 9823
Data wydania: 15.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 09:30
1. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław 4 10:3
4   D STRZESAK Mateusz Z ZAJĄC Hanna 2:3 (9:11, 11:7, 7:11, 11:6, 7:11) ⇓
6   B BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
X DRELICHOWSKI Alan
SWINCICKI Stanisław
3:0 (11:4, 11:9, 11:7) ⇑
9   D STRZESAK Mateusz Y DRELICHOWSKI Alan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00
6. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - WKS MOSiR Syców 10:0
5   A BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
W WASZKOWIAK Alan
BUREK Jerzy
3:0 (14:12, 11:9, 11:9) ⇑
10   C STRZESAK Mateusz Z KULOK Piotr 3:2 (11:8, 8:11, 4:11, 11:7, 11:9) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 11:00
11. UKSTS Kiełczów 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 3:10
1   A GROBELAK Mariusz W STRZESAK Mateusz 2:3 (11:8, 11:7, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B MAZUR Paweł
URBANIAK Andrzej
X BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
2:3 (11:9, 8:11, 12:10, 8:11, 6:11) ⇑
8   B URBANIAK Andrzej W STRZESAK Mateusz 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 13:11) ⇓
12   C GOŹDZIASZEK Andrzej W STRZESAK Mateusz 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 7:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00
16. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 2 8:10
2   B STRZESAK Mateusz X KAZBERUK Elżbieta 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇓
6   B TOMASZEWSKI Tomasz
STRZESAK Mateusz
X KAZBERUK Elżbieta
KASENBERG Magdalena
2:3 (14:12, 11:4, 7:11, 10:12, 4:11) ⇓
8   B STRZESAK Mateusz W KŁAK Łukasz 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) ⇓
13   B STRZESAK Mateusz Z KOBEL Marcin 3:0 (11:8, 11:6, 11:8) ⇑
17   B STRZESAK Mateusz Y KASENBERG Magdalena 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00
26. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - MKS Rokita Brzeg Dolny 4:10
5   A STRZESAK Mateusz
ŚLIWIŃSKI Przemysław
W SZARZYŃSKI Tomasz
KWIATKOWSKA Elżbieta
0:3 (9:11, 5:11, 9:11) ⇓
10   C STRZESAK Mateusz Z SMOLAREK Lena 2:3 (1:11, 12:10, 5:11, 12:10, 9:11) ⇓
12   C STRZESAK Mateusz W KWIATKOWSKA Elżbieta 1:3 (8:11, 4:11, 11:9, 5:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00
31. KS Ajde Oleśnica 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10
4   D TOMASZEWSKI Adam Z STRZESAK Mateusz 3:0 (11:9, 12:10, 11:9) ⇓
6   B SOKOŁOWSKI Ryszard
ZIENIEWICZ Andrzej
X BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
2:3 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 5:11) ⇑
10   C WIERZBICKI Michał Z STRZESAK Mateusz 0:3 (8:11, 6:11, 11:13) ⇑
13   B HOŁUBECKI Kamil Z STRZESAK Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇑
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 10:00
36. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LZS Tęcza Pisarzowice 8:10
3   C STRZESAK Mateusz Y STĘŻAŁA Robert 2:3 (7:11, 11:7, 7:11, 11:4, 8:11) ⇓
6   B BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
X KONOPNICKI Robert
SZUMERA Bartłomiej
0:3 (9:11, 5:11, 10:12) ⇓
10   C STRZESAK Mateusz Z SZUMERA Bartłomiej 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇓
12   C STRZESAK Mateusz W KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
18   C STRZESAK Mateusz X MAMROŁ Paweł 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇓
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00
41. MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 4:10
1   A BOLECHOWSKI Tomasz W STRZESAK Mateusz 2:3 (11:9, 7:11, 6:11, 14:12, 7:11) ⇑
6   B BOR Krzysztof
DZIWURA Marcin
X BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇓
8   B DZIWURA Marcin W STRZESAK Mateusz 0:3 (9:11, 3:11, 1:11) ⇑
12   C BOR Krzysztof W STRZESAK Mateusz 1:3 (9:11, 11:3, 2:11, 10:12) ⇑
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:30
46. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - KU AZS UE Wrocław 4 10:1
3   C STRZESAK Mateusz Y DRELICHOWSKI Alan 3:2 (8:11, 12:10, 11:7, 7:11, 11:8) ⇑
6   B BIELECKI Damian
STRZESAK Mateusz
X FLIS Antoni
OPERACZ Kuba
3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:9) ⇑
10   C STRZESAK Mateusz Z ZAJĄC Zofia 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
461 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968
1826 BOLECHOWSKI Tomasz 1995
1942 BOR Krzysztof 1989
1301 BUREK Jerzy 1961
510 CECOT Adam 1959
742 CICHOCKI Michał 1994
258 CIEŚLIK Tobiasz 1994
511 CYBULKA Marzena 1983
534 DOMAGAŁA Tomasz 1973
1891 DRELICHOWSKI Alan 2010
1696 DUDZIC Dariusz 1964
1483 DZIAMIDCHYK Valiantsin 1990
1943 DZIWURA Marcin 2004
139 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006
1883 GOLEMA Marcin 1975
512 GOŹDZIASZEK Andrzej 1955
804 GREGORCZYK Marcin 1997
513 GROBELAK Mariusz 1961
259 GUT Marek 1963
143 HEINKE Tymoteusz 2008
1537 HOŁUBECKI Kamil 1996
877 JANKOWIAK Piotr 1974
1159 KAMIŃSKI Andrzej 1955
1521 KASENBERG Magdalena 1997
1341 KAZBERUK Elżbieta 1968
1342 KŁAK Łukasz 1989
1343 KOBEL Marcin 1980
879 KONOPNICKI Robert 1974
1491 KOT Zbigniew 1971
1388 KOWALSKI Rafał 1981
1345 KRZEMIŃSKI Janusz 1962
277 KUCHARSKI Franciszek 2009
1122 KULOK Piotr 1967
518 KWIATECKI Krzysztof 1993
1466 KWIATKOWSKA Elżbieta 2003
261 LIPIEC Grzegorz 1975
1347 LISTWAN Mirosław 1962
146 MALARZ Dawid 2008
127 MALARZ Michał 1978
637 MAMROŁ Paweł 1977
519 MAZUR Paweł 1977
471 MĘKARSKI Bartosz 2001
1389 MUŁA Mateusz 1993
749 NIEMIEC Rafał 1995
1126 NOWICKI Piotr 1970
881 ODRZYWOLSKI Przemysław 1995
189 OPERACZ Kuba 2010
569 OSTOJA-SOLECKI Jakub 2005
1351 OZGA Ilona 1985
526 PETRYKOWSKI Piotr 1954
1482 PIECHOCIŃSKI Robert 1974
147 POLAK Tomasz 2007
1549 PROTSENKO Tymofii 2005
999 RAKOCZY Daniel 1998
1000 RAKOCZY Jacek 1968
541 RYCZAN Tadeusz 1956
750 SAIDKARIMOV Shokhrukh 1994
810 SKONIECZNY Łukasz 1996
542 SKRZESZEWSKI Adrian 1977
339 SMOLAREK Lena 2010
262 SMOLAREK Tomasz 1991
531 STACHURSKI Andrzej 1957
572 STANIOWSKI Dawid 2010
573 STANIOWSKI Stanisław 2008
642 STĘŻAŁA Robert 1970
1168 SZARZYŃSKI Tomasz 1981
883 SZUMERA Bartłomiej 2000
1016 SZYNKLER Łukasz 1976
1338 ŚLEMP Jerzy 1961
1882 ŚLIWIŃSKI Przemysław 1991
592 TOMASZEWSKI Adam 1978
575 TRYBAŁA Szymon 2008
532 URBANIAK Andrzej 1972
437 WIERZBICKI Michał 1986
757 WOŁK Sławomir 1962
1125 WRÓBEL Karol 1968
151 ZAJĄC Hanna 2006
152 ZAJĄC Zofia 2011
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1140 ZAWADA Wojciech 1972
1018 ŻMUD Tobiasz 1995