ŁUKASZ Kłak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: LKS Orzeł Lizawice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-20 10:00 ⇨ 2021-11-17 18:30
23. LKS Orzeł Lizawice II - KU AZS UE Wrocław III 1:10
2   B KŁAK ŁUKASZ X POLAK Tomasz 3:2 (9:11, 11:5, 11:9, 12:14, 11:9) ⇑
5   A KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
W MALARZ Michał
POLAK Tomasz
1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 10:12) ⇓
8   B KŁAK ŁUKASZ W MALARZ Dawid 1:3 (5:11, 12:10, 8:11, 5:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 12:00
30. LKS Orzeł Lizawice II - UKSTS Kiełczów IV 10:1
3   C KŁAK ŁUKASZ Y BIAŁY Aleksander 3:0 (11:5, 16:14, 13:11) ⇑
5   A KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
W MAZUR Paweł
PETRYKOWSKI Piotr
3:0 (11:1, 11:5, 11:9) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 12:00
34. PKS Tęcza Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 5:10
3   C GUT Marek Y KŁAK ŁUKASZ 1:3 (12:10, 5:11, 8:11, 11:13) ⇑
5   A CIEŚLIK Tobiasz
SMOLAREK Tomasz
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
0:3 (6:11, 3:11, 10:12) ⇑
9   D LIPIEC Grzegorz Y KŁAK ŁUKASZ 3:1 (9:11, 11:4, 13:11, 11:7) ⇓
11   A CIEŚLIK Tobiasz Y KŁAK ŁUKASZ 1:3 (14:12, 7:11, 15:17, 7:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 12:00
40. LKS Orzeł Lizawice II - MLKS Victoria Jelcz-Laskowice III 2:10
3   C KŁAK ŁUKASZ Y MARCHEWSKI Wincenty 0:3 (9:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
W KUCHARZYSZYN Mariusz
MARCHEWSKI Wincenty
2:3 (4:11, 5:11, 11:9, 12:10, 6:11) ⇓
10   C KŁAK ŁUKASZ Z KUCHARZYSZYN Mariusz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 8:11) ⇓
5WRa | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 12:00
45. KS AZS Wratislavia Wrocław - LKS Orzeł Lizawice II 7:10
2   B WALENDZIK Tomasz X KŁAK ŁUKASZ 3:0 (11:7, 11:5, 11:9) ⇓
6   B WALENDZIK Tomasz
AKSAK Krzysztof
X KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
0:3 (5:11, 5:11, 1:11) ⇑
7   A KOWALSKI Rafał X KŁAK ŁUKASZ 3:0 (13:11, 11:6, 11:7) ⇓
14   D MUŁA Mateusz X KŁAK ŁUKASZ 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:9) ⇓
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-12 10:00
68. KU AZS UE Wrocław III - LKS Orzeł Lizawice II 4:10
4   D ZAJĄC Hanna Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇑
5   A MALARZ Michał
GAWEŁ-KARWATKA Kuba
W KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
2:3 (11:8, 4:11, 7:11, 12:10, 12:14) ⇑
10   C POLAK Tomasz Z KŁAK ŁUKASZ 1:3 (4:11, 11:6, 9:11, 4:11) ⇑
13   B MALARZ Michał Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-26 10:00
75. UKSTS Kiełczów IV - LKS Orzeł Lizawice II 1:10
4   D CYBULKA Marzena Z KŁAK ŁUKASZ 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 9:11) ⇑
6   B KUSEK Lucjan
MAZUR Paweł
X KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 6:11, 14:16) ⇑
10   C KUSEK Lucjan Z KŁAK ŁUKASZ 0:3 (7:11, 8:11, 3:11) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-09 13:00
79. LKS Orzeł Lizawice II - PKS Tęcza Wrocław 10:6
4   D KŁAK ŁUKASZ Z CIEŚLIK Tobiasz 3:2 (11:6, 7:11, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
5   A KŁAK ŁUKASZ
OZGA Ilona
W CIEŚLIK Tobiasz
KAWECKI Przemysław
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
9   D KŁAK ŁUKASZ Y SMOLAREK Tomasz 3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇑
14   D KŁAK ŁUKASZ X GUT Marek 3:1 (11:5, 9:11, 14:12, 11:7) ⇑
16   D KŁAK ŁUKASZ W LIPIEC Grzegorz 3:2 (7:11, 11:6, 11:3, 12:14, 11:7) ⇑
5WRa | I runda | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-14 12:00
90. LKS Orzeł Lizawice II - KS AZS Wratislavia Wrocław 7:10
1   A KŁAK ŁUKASZ W KOWALSKI Rafał 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇓
6   B KŁAK ŁUKASZ
KOBEL Marcin
X WALENDZIK Tomasz
PIECHOCIŃSKI Robert
3:0 (11:9, 11:6, 11:7) ⇑
7   A KŁAK ŁUKASZ X PIECHOCIŃSKI Robert 3:1 (11:3, 12:10, 7:11, 11:2) ⇑
11   A KŁAK ŁUKASZ Y WALENDZIK Tomasz 2:3 (11:7, 7:11, 5:11, 11:7, 9:11) ⇓
15   A KŁAK ŁUKASZ Z DZIAMIDCHYK Valiantsin 3:1 (16:14, 5:11, 11:7, 11:5) ⇑