Numer zawodnika: | 1342 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1989 |
Przynależność klubowa: | LKS Orzeł Lizawice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 48229 |
Numer licencji okres.: | 8693 |
Data wydania: | 08.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. LKS Orzeł Lizawice 2 - KS Ajde Oleśnica 2 10:3 |
|||||||
3 | C | KŁAK Łukasz | Y | MROCZKOWSKI Michał | 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) | ||
6 | B |
KŁAK Łukasz KASENBERG Magdalena |
X |
MROCZKOWSKI Michał SIERADZKI Sebastian |
3:1 (14:12, 11:8, 5:11, 11:9) | ||
10 | C | KŁAK Łukasz | Z | WIERZBICKI Michał | 3:0 (11:8, 14:12, 11:1) | ||
12 | C | KŁAK Łukasz | W | PUSTÓŁ Piotr | 2:3 (11:2, 6:11, 17:19, 13:11, 7:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 13:00 8. LZS Tęcza Pisarzowice - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
4 | D | KONOPNICKI Robert | Z | KŁAK Łukasz | 1:3 (14:12, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
STĘŻAŁA Robert PYTA Leszek |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
3:1 (11:6, 6:11, 11:4, 11:7) | ||
10 | C | SZUMERA Bartłomiej | Z | KŁAK Łukasz | 1:3 (8:11, 11:8, 11:13, 10:12) | ||
13 | B | PYTA Leszek | Z | KŁAK Łukasz | 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 8:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 13. LKS Orzeł Lizawice 2 - MGLKS Odra Oława 10:3 |
|||||||
2 | B | KŁAK Łukasz | X | BOLECHOWSKI Tomasz | 3:0 (11:4, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | KŁAK Łukasz | W | WATEHA Robert | 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) | ||
13 | B | KŁAK Łukasz | Z | BOR Krzysztof | 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 10:00 16. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie - LKS Orzeł Lizawice 2 8:10 |
|||||||
1 | A | ŚLIWIŃSKI Przemysław | W | KŁAK Łukasz | 3:0 (11:0, 11:3, 11:3) | ||
5 | A |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
3:2 (4:11, 11:5, 11:8, 10:12, 11:7) | ||
8 | B | STRZESAK Mateusz | W | KŁAK Łukasz | 0:3 (4:11, 6:11, 10:12) | ||
12 | C | TOMASZEWSKI Tomasz | W | KŁAK Łukasz | 3:2 (11:6, 11:5, 7:11, 6:11, 13:11) | ||
16 | D | SZYNKLER Łukasz | W | KŁAK Łukasz | 0:3 (4:11, 5:11, 2:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 12:00 22. LKS Orzeł Lizawice 2 - WKS MOSiR Syców 10:2 |
|||||||
4 | D | KŁAK Łukasz | Z | KULOK Piotr | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
5 | A |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
W |
NOWICKI Piotr BUREK Jerzy |
3:1 (9:11, 11:7, 11:8, 11:9) | ||
9 | D | KŁAK Łukasz | Y | WASZKOWIAK Alan | 3:0 (11:3, 11:2, 11:5) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 11:00 28. UKSTS Kiełczów 2 - LKS Orzeł Lizawice 2 0:10 |
|||||||
4 | D | KORBA Paweł | Z | KŁAK Łukasz | 1:3 (3:11, 9:11, 11:6, 7:11) | ||
6 | B |
GOŹDZIASZEK Andrzej STACHURSKI Andrzej |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
0:3 (9:11, 3:11, 7:11) | ||
10 | C | GOŹDZIASZEK Andrzej | Z | KŁAK Łukasz | 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. KU AZS UE Wrocław 4 - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
2 | B | GAWEŁ-KARWATKA Kuba | X | KŁAK Łukasz | 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 14:12) | ||
5 | A |
GAWEŁ-KARWATKA Kuba ZAJĄC Hanna |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
0:3 (9:11, 3:11, 8:11) | ||
7 | A | ZAJĄC Hanna | X | KŁAK Łukasz | 1:3 (3:11, 12:10, 9:11, 9:11) | ||
14 | D | KOZERSKI Michał | X | KŁAK Łukasz | 1:3 (8:11, 11:7, 9:11, 5:11) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 12:00 ⇨ 2023-12-02 12:00 39. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Sady Wierzchowice 10:2 |
|||||||
3 | C | KŁAK Łukasz | Y | PIASECZNY Grzegorz | 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
X |
WARZYŃSKI Roman PIASECZNY Grzegorz |
2:3 (9:11, 11:7, 11:4, 9:11, 7:11) | ||
10 | C | KŁAK Łukasz | Z | JASIĘGA Zdzisław | 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) | ||
12 | C | KŁAK Łukasz | W | JAWORSKI Arkadiusz | 3:1 (8:11, 11:9, 15:13, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 12:00 44. MKS Rokita Brzeg Dolny - LKS Orzeł Lizawice 2 4:10 |
|||||||
3 | C | SMOLAREK Lena | Y | KŁAK Łukasz | 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) | ||
6 | B |
PUŁECKA Gabriela SMOLAREK Lena |
X |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 6:11) | ||
9 | D | SZARZYŃSKI Tomasz | Y | KŁAK Łukasz | 0:3 (12:14, 6:11, 7:11) | ||
11 | A | KWIATKOWSKA Elżbieta | Y | KŁAK Łukasz | 3:0 (11:7, 13:11, 11:8) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 12:00 53. LKS Orzeł Lizawice 2 - LZS Tęcza Pisarzowice 10:5 |
|||||||
3 | C | KŁAK Łukasz | Y | KAMIŃSKI Andrzej | 3:2 (11:6, 8:11, 11:7, 8:11, 11:7) | ||
6 | B |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
X |
KONOPNICKI Robert SZUMERA Bartłomiej |
1:3 (8:11, 10:12, 12:10, 3:11) | ||
10 | C | KŁAK Łukasz | Z | PYTA Leszek | 3:2 (11:7, 11:9, 4:11, 7:11, 11:8) | ||
12 | C | KŁAK Łukasz | W | MAMROŁ Paweł | 0:3 (10:12, 6:11, 3:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 12:00 58. MGLKS Odra Oława - LKS Orzeł Lizawice 2 2:10 |
|||||||
2 | B | BOLECHOWSKI Tomasz | X | KŁAK Łukasz | 0:3 (1:11, 4:11, 1:11) | ||
5 | A |
PRZYGODA Michał BOLECHOWSKI Tomasz |
W |
KŁAK Łukasz KOBEL Marcin |
1:3 (10:12, 8:11, 11:7, 7:11) | ||
7 | A | BOR Krzysztof | X | KŁAK Łukasz | 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 61. LKS Orzeł Lizawice 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 10:5 |
|||||||
3 | C | KŁAK Łukasz | Y | BIELECKI Damian | 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) | ||
5 | A |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
W |
SZYNKLER Łukasz ŚLIWIŃSKI Przemysław |
2:3 (8:11, 11:7, 11:8, 10:12, 9:11) | ||
10 | C | KŁAK Łukasz | Z | ŚLIWIŃSKI Przemysław | 0:3 (3:11, 7:11, 6:11) | ||
12 | C | KŁAK Łukasz | W | RAKOCZY Daniel | 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) | ||
5WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 12:00 67. WKS MOSiR Syców - LKS Orzeł Lizawice 2 0:10 |
|||||||
4 | D | WRÓBEL Karol | Z | KŁAK Łukasz | 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
KULOK Piotr BUREK Jerzy |
W |
KŁAK Łukasz OZGA Ilona |
1:3 (7:11, 5:11, 11:7, 9:11) | ||
10 | C | BUREK Jerzy | Z | KŁAK Łukasz | 0:3 (7:11, 4:11, 8:11) |