Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1986 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1998 |
Przynależność klubowa: | WKN Świt Wrocław |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 10:00 10. UKS 5 Brzeg Dolny - WKSN Świt Wrocław 2 10:1 |
|||||||
6 | B | STRZAŁKOWSKI Mariusz BANASZKIEWICZ Ryszard |
X | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (11:13, 7:11, 13:11, 11:8, 11:7) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 10:00 23. WKSN Świt Wrocław 2 - LZS Orion Branda Szewce 4 6:10 |
|||||||
5 | A | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W | FURMAN Radosław GEISHEIMER Arkadiusz |
2:3 (11:6, 12:10, 8:11, 7:11, 7:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 10:00 30. MKS Wolavia Wołów 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:5 |
|||||||
5 | A | KALISZ Karol ŻUBER Konrad |
W | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
2:3 (6:11, 13:11, 4:11, 11:5, 1:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 10:00 34. WKSN Świt Wrocław 2 - ULKS Ciechów 3 5:10 |
|||||||
6 | B | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
X | HACZKIEWICZ Łukasz WALCZAK Roman |
2:3 (11:5, 3:11, 8:11, 11:9, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 45. WKSN Świt Wrocław 2 - PKS Tęcza Wrocław 6:10 |
|||||||
6 | B | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
X | KAWECKI Przemysław SMOLAREK Tomasz |
3:2 (9:11, 11:3, 7:11, 11:4, 11:5) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 10:00 46. WKSN Świt Wrocław - WKSN Świt Wrocław 2 10:0 |
|||||||
5 | A | PĘKALA Krzysztof JURKIEWICZ Rafał |
W | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (7:11, 6:11, 11:7, 11:9, 11:6) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 10:00 55. WKSN Świt Wrocław 2 - UKS 5 Brzeg Dolny 6:10 |
|||||||
5 | A | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W | STRZAŁKOWSKI Mariusz MIKRUT Wiesław |
1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 6:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 10:00 57. LKS Orzeł Lizawice 3 - WKSN Świt Wrocław 2 10:5 |
|||||||
5 | A | KOBEL Szczepan NABIAŁCZYK Paweł |
W | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
2:3 (11:6, 11:13, 8:11, 11:5, 2:11) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 10:00 65. WKSN Świt Wrocław 2 - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie 2 7:10 |
|||||||
5 | A | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
W | MRUK Jan VOITSENKO Stanisław |
3:0 (11:7, 11:6, 11:5) | ||
6WR | I runda | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-20 18:15 ⇨ 2024-03-13 18:15 68. LZS Orion Branda Szewce 4 - WKSN Świt Wrocław 2 10:1 |
|||||||
5 | A | GEISHEIMER Arkadiusz ŻAK Przemysław |
W | TWOREK Mirosław ZIĘBA Michał |
3:2 (10:12, 9:11, 11:6, 11:9, 11:4) |