Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: LKS Odra Głoska
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:30
12. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - LKS Odra Głoska III 1:10
6   B MRUK Jan
KŁUSEK Jacek
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 19:00
34. LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BAJOR Patryk
LENCKI Bogdan
3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:8) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 10:00 ⇨ 2021-12-02 18:00
37. MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00
44. LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
51. WZSN Start Wrocław - LKS Odra Głoska III 4:10
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 13:11, 6:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
65. ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
6   B ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:6) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
67. WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 8:11, 12:14) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00
72. LKS Odra Głoska III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:1
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-25 17:30
74. LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00 ⇨ 2022-05-11 18:00
77. LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W HACZKIEWICZ Łukasz
KACZMAREK Kamil
3:1 (11:9, 11:8, 8:11, 11:9) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 09:00
81. MGLKS Odra Oława - LKS Odra Głoska III 2:10
5   A MUSZKIETA Tomasz
WATEHA Robert
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 5:11) ⇑