VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 6
Data kolejki ligowej: 2021-11-27
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-11-24 18:00 31 MKS Rokita Brzeg Dolny II - WKN Świt Wrocław II 10:7
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W CIEŚLAK Andrzej 3:1 (11:6, 11:5, 9:11, 11:4) 1:0
2   B CHRĄCHOL Marika X OSMAN Janusz 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 4:11) 1:1
3   C SMOLAREK Lena Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) 2:1
4   D PUŁECKA Gabriela Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:4, 11:7, 5:11, 9:11, 5:11) 2:2
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W CIEŚLAK Andrzej
OSMAN Janusz
3:0 (11:6, 11:7, 11:8) 3:2
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X TWOREK Mirosław
WIERZBICKI Michał
0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 3:3
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X OSMAN Janusz 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 4:3
8   B CHRĄCHOL Marika W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:9, 11:3, 11:6) 5:3
9   D PUŁECKA Gabriela Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 13:11, 11:1) 6:3
10   C SMOLAREK Lena Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 6:4
11   A BAZYLEWSKA Zuzanna Y WIERZBICKI Michał 3:1 (11:6, 13:11, 6:11, 11:5) 7:4
12   C SMOLAREK Lena W CIEŚLAK Andrzej 3:0 (11:4, 11:8, 11:9) 8:4
13   B CHRĄCHOL Marika Z TWOREK Mirosław 1:3 (9:11, 11:13, 11:5, 7:11) 8:5
14   D MOLIŃSKI Jakub X OSMAN Janusz 2:3 (9:11, 9:11, 11:6, 11:8, 7:11) 8:6
15   A BAZYLEWSKA Zuzanna Z TWOREK Mirosław 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 12:10) 9:6
16   D MOLIŃSKI Jakub W CIEŚLAK Andrzej 0:3 (10:12, 7:11, 5:11) 9:7
17   B CHRĄCHOL Marika Y WIERZBICKI Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) 10:7
2021-11-27 10:00 32 ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10
1   A PYTKOWSKI Paweł W SOLSKI Tomasz 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 11:8, 9:11) 0:1
2   B HAŁAJ Oliwia X PRZYGODA Michał 0:3 (5:11, 8:11, 1:11) 0:2
3   C HACZKIEWICZ Łukasz Y WATEHA Robert 3:0 (11:8, 15:13, 11:4) 1:2
4   D MĘKARSKI Bartosz Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 9:11) 1:3
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 10:12, 11:8) 2:3
6   B KRZYMIŃSKI Wiesław
HACZKIEWICZ Łukasz
X PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
2:3 (10:12, 7:11, 12:10, 11:6, 8:11) 2:4
7   A PYTKOWSKI Paweł X PRZYGODA Michał 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) 3:4
8   B HAŁAJ Oliwia W SOLSKI Tomasz 0:3 (9:11, 6:11, 2:11) 3:5
9   D MĘKARSKI Bartosz Y WATEHA Robert 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) 3:6
10   C HACZKIEWICZ Łukasz Z MUSZKIETA Tomasz 3:0 (11:9, 11:1, 11:1) 4:6
11   A PYTKOWSKI Paweł Y WATEHA Robert 3:1 (11:6, 7:11, 11:5, 11:8) 5:6
12   C KRZYMIŃSKI Wiesław W SOLSKI Tomasz 0:3 (7:11, 6:11, 3:11) 5:7
13   B HAŁAJ Oliwia Z MUSZKIETA Tomasz 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) 5:8
14   D MĘKARSKI Bartosz X PRZYGODA Michał 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 7:11, 11:8) 6:8
15   A PYTKOWSKI Paweł Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:6) 7:8
16   D MĘKARSKI Bartosz W SOLSKI Tomasz 2:3 (8:11, 11:7, 7:11, 12:10, 10:12) 7:9
17   B HAŁAJ Oliwia Y WATEHA Robert 0:3 (5:11, 2:11, 2:11) 7:10
2021-12-02 17:00 33 UKS Lider Milicz II - WZSN Start Wrocław 2:10
1   A ŻMIJEWSKI Cezary W KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 4:11) 0:1
2   B SKIBA Marcel X LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (8:11, 4:11, 5:11) 0:2
3   C ŁOCHOWSKA Otylia Y STASZAK Daniel 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) 0:3
4   D DZIUBA Kamil Z WRZASK Zbigniew 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:6) 1:3
5   A DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
W KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
1:3 (11:5, 8:11, 4:11, 9:11) 1:4
6   B ŁOCHOWSKA Otylia
SKIBA Marcel
X STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
0:3 (5:11, 10:12, 12:14) 1:5
7   A ŻMIJEWSKI Cezary X LEMAŃSKI Bogdan 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 6:11) 1:6
8   B SKIBA Marcel W KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) 1:7
9   D DZIUBA Kamil Y STASZAK Daniel 3:2 (5:11, 11:8, 11:6, 10:12, 11:9) 2:7
10   C ŁOCHOWSKA Otylia Z WRZASK Zbigniew 0:3 (5:11, 6:11, 1:11) 2:8
11   A ŻMIJEWSKI Cezary Y STASZAK Daniel 1:3 (10:12, 7:11, 11:4, 8:11) 2:9
12   C ŁOCHOWSKA Otylia W KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 3:11, 9:11) 2:10
2021-11-26 19:00 34 LKS Odra Głoska III - KS AZS AWF Wrocław 10:7
1   A STANIOWSKI Dawid W ANTMAN Grzegorz 3:0 (11:7, 11:8, 17:15) 1:0
2   B STANIOWSKI Stanisław X LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) 2:0
3   C TRYBAŁA Szymon Y DOLATA Paweł 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:8) 3:0
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z BAJOR Patryk 2:3 (11:7, 11:6, 8:11, 9:11, 3:11) 3:1
5   A OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
W DOLATA Paweł
ANTMAN Grzegorz
3:1 (11:7, 14:12, 8:11, 11:8) 4:1
6   B STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
X BAJOR Patryk
LENCKI Bogdan
3:1 (8:11, 11:9, 11:5, 11:8) 5:1
7   A STANIOWSKI Dawid X LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 14:12, 11:8) 6:1
8   B STANIOWSKI Stanisław W ANTMAN Grzegorz 3:2 (9:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:7) 7:1
9   D JARZĄBEK Mikołaj Y DOLATA Paweł 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 3:11, 8:11) 7:2
10   C TRYBAŁA Szymon Z BAJOR Patryk 0:3 (8:11, 7:11, 4:11) 7:3
11   A STANIOWSKI Dawid Y DOLATA Paweł 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 11:7) 8:3
12   C TRYBAŁA Szymon W ANTMAN Grzegorz 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) 8:4
13   B STANIOWSKI Stanisław Z BAJOR Patryk 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) 8:5
14   D JARZĄBEK Mikołaj X LENCKI Bogdan 3:2 (6:11, 10:12, 11:8, 11:9, 11:7) 9:5
15   A STANIOWSKI Dawid Z BAJOR Patryk 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 12:14) 9:6
16   D JARZĄBEK Mikołaj W ANTMAN Grzegorz 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) 9:7
17   B STANIOWSKI Stanisław Y DOLATA Paweł 3:2 (11:4, 11:7, 7:11, 8:11, 11:7) 10:7
2021-12-01 17:30 35 KU AZS UE Wrocław IV - MKS Wolavia Wołów III 10:3
1   A GROCHOLSKI Miłosz W STASZCZYK Jakub 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) 1:0
2   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba X WOJTYŁA Maja 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 2:0
3   C GĄDEK Szymon Y PROŚNIEWSKI Adam 1:3 (11:7, 7:11, 8:11, 8:11) 2:1
4   D BARTOSZKO Natalia Z WILK Anatol 3:0 (11:6, 11:1, 12:10) 3:1
5   A BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
W PROŚNIEWSKI Adam
WILK Anatol
3:0 (11:7, 11:7, 11:5) 4:1
6   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba
GĄDEK Szymon
X STASZCZYK Jakub
WOJTYŁA Maja
3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:9) 5:1
7   A GROCHOLSKI Miłosz X WOJTYŁA Maja 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:4) 6:1
8   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba W STASZCZYK Jakub 3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:9, 11:9) 7:1
9   D BARTOSZKO Natalia Y PROŚNIEWSKI Adam 3:0 (11:5, 11:6, 11:6) 8:1
10   C GĄDEK Szymon Z WILK Anatol 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) 8:2
11   A GROCHOLSKI Miłosz Y PROŚNIEWSKI Adam 3:0 (11:5, 11:5, 11:1) 9:2
12   C GĄDEK Szymon W STASZCZYK Jakub 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) 9:3
13   B GAWEŁ-KARWATKA Kuba Z WILK Anatol 3:0 (13:11, 11:8, 11:4) 10:3
2021-11-27 10:30 36 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
1   A MRUK Jan W HRYCAK Zbigniew 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B RAKOCZY Jacek X MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) 1:1
3   C BOGUSZ Michał Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:2, 13:11, 11:6) 2:1
4   D KŁUSEK Jacek Z KITA Tomasz 1:3 (13:11, 8:11, 9:11, 8:11) 2:2
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 8:11, 15:17) 2:3
6   B BOGUSZ Michał
RAKOCZY Jacek
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
3:0 (11:3, 11:5, 15:13) 3:3
7   A MRUK Jan X MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:3, 11:5, 11:9) 4:3
8   B RAKOCZY Jacek W HRYCAK Zbigniew 2:3 (11:5, 11:4, 11:13, 9:11, 9:11) 4:4
9   D KŁUSEK Jacek Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 13:11) 5:4
10   C BOGUSZ Michał Z KITA Tomasz 3:2 (11:5, 9:11, 3:11, 11:4, 14:12) 6:4
11   A MRUK Jan Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (13:11, 11:4, 11:6) 7:4
12   C BOGUSZ Michał W HRYCAK Zbigniew 1:3 (1:11, 5:11, 11:9, 6:11) 7:5
13   B RAKOCZY Jacek Z KITA Tomasz 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 11:6, 11:5) 8:5
14   D KŁUSEK Jacek X MAKAREWICZ Damian 3:2 (8:11, 11:9, 9:11, 11:9, 11:7) 9:5
15   A MRUK Jan Z KITA Tomasz 2:3 (6:11, 11:8, 11:6, 8:11, 6:11) 9:6
16   D ZAWADA Wojciech W HRYCAK Zbigniew 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) 9:7
17   B RAKOCZY Jacek Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:2 (11:6, 11:3, 9:11, 9:11, 11:9) 10:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16