ULKS Ciechów III (M)
Klub: ULKS Ciechów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Średzka 1
55-300 Ciechów
Sprzęt: TIBHAR 40+ *** SYNTT NG, TIBHAR SMASH 28R - 4 szt, BUTERFLY - 4 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Błaszkiewicz (tel. 663 778 000)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ANTOSIK Ireneusz 1964 M 5970 06.09.2021 460 09.10.2021
2 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461 26.10.2021
3 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001 M 5976 06.09.2021 466 09.10.2021
4 HACZKIEWICZ Łukasz 1988 M 10517 06.10.2021 1150 09.10.2021
5 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473 09.10.2021
6 HANIECKI Krystian 2010 M 5984 06.09.2021 474 09.10.2021
7 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469 09.10.2021
8 ŁACH Artur 1970 M 11137 21.10.2021 1386 26.10.2021
9 MĘKARSKI Bartosz 2001 M 5981 06.09.2021 471 09.10.2021
10 PYTKOWSKI Paweł 1964 M 10519 06.10.2021 1152 09.10.2021
11 TOMKOWICZ Igor 2012 M 5985 06.09.2021 475 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-26 19:00 ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 MKS Wolavia Wołów III - ULKS Ciechów III 1:10🏓 ⇑
4 6WR 1/4 2021-11-04 19:00 ULKS Ciechów III - KS AZS AWF Wrocław 10:7🏓 ⇑
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - ULKS Ciechów III 3:10🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-11-27 10:00 ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10🏓 ⇓
7 6WR 1/7 2021-12-08 18:00 WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇑
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 ULKS Ciechów III - UKS Lider Milicz II 10:0🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - ULKS Ciechów III 2:10🏓 ⇑
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 WKN Świt Wrocław II - ULKS Ciechów III 6:10🏓 ⇑
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (W) KU AZS UE Wrocław IV 2,5       0,5       3,5 3,5 0,0 10
2 (D) UKS Orzeł Prusice II   2,5   2,5         2,0 3,0   10
3 (W) MKS Wolavia Wołów III     1,5 2,5   0,0     3,5 2,5   10
4 (D) KS AZS AWF Wrocław             0,5 2,5 2,5 4,5 0,0 10
5 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II 3,5   0,5 3,5 0,0       2,5     10
6 (D) MGLKS Odra Oława       2,0 0,0   0,0   1,5 3,5   7
7 (W) WZSN Start Wrocław 3,0   0,0         1,0 3,0 3,0   10
8 (D) UKS Lider Milicz II 2,5   2,5           2,5 2,5   10
9 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 2,5   0,5           3,5 3,5   10
10 (W) WKN Świt Wrocław II 2,0   0,0       0,0   3,5 4,5   10
11 (D) LKS Odra Głoska III 0,5     4,5         0,0 1,0   6
Razem 16,5 2,5 5,0 15,0 0,5 0,0 0,5 3,5 28,0 31,5 0,0 103
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ANTOSIK Ireneusz 1964 M 5970 06.09.2021 460
2 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461
3 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001 M 5976 06.09.2021 466
4 HACZKIEWICZ Łukasz 1988 M 10517 06.10.2021 1150
5 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473
6 HANIECKI Krystian 2010 M 5984 06.09.2021 474
7 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469
8 ŁACH Artur 1970 M 11137 21.10.2021 1386
9 MĘKARSKI Bartosz 2001 M 5981 06.09.2021 471
10 PYTKOWSKI Paweł 1964 M 10519 06.10.2021 1152
11 TOMKOWICZ Igor 2012 M 5985 06.09.2021 475