ULKS Ciechów III (M)
Klub: ULKS Ciechów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Średzka 1
55-300 Ciechów
Sprzęt: TIBHAR 40+ *** SYNTT NG, TIBHAR SMASH 28R - 4 szt, BUTERFLY - 4 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jacek Błaszkiewicz (tel. 663 778 000)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 ANTOSIK Ireneusz 1964 M 5970 06.09.2021 460 09.10.2021
2 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461 26.10.2021
3 GĄSIOROWSKI Piotr 2010 M 12230 23.02.2022 1515 15.05.2022
4 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001 M 5976 06.09.2021 466 09.10.2021
5 HACZKIEWICZ Łukasz 1988 M 10517 06.10.2021 1150 09.10.2021
6 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473 09.10.2021
7 HANIECKI Krystian 2010 M 5984 06.09.2021 474 09.10.2021
8 KACZMAREK Kamil 1992 M 12445 20.04.2022 1512 12.05.2022
9 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469 09.10.2021
10 KUŹNIAK Łukasz 1999 M 10518 06.10.2021 1151 12.03.2022
11 ŁACH Artur 1970 M 11137 21.10.2021 1386 26.10.2021
12 MĘKARSKI Bartosz 2001 M 5981 06.09.2021 471 09.10.2021
13 OGRODOWCZYK Paweł 1990 M 12427 19.04.2022 1513 12.05.2022
14 PYTKOWSKI Paweł 1964 M 10519 06.10.2021 1152 09.10.2021
15 TOMKOWICZ Igor 2012 M 5985 06.09.2021 475 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-26 19:00 ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 MKS Wolavia Wołów III - ULKS Ciechów III 1:10🏓 ⇑
4 6WR 1/4 2021-11-04 19:00 ULKS Ciechów III - KS AZS AWF Wrocław 10:7🏓 ⇑
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - ULKS Ciechów III 3:10🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-11-27 10:00 ULKS Ciechów III - MGLKS Odra Oława 7:10🏓 ⇓
7 6WR 1/7 2021-12-08 18:00 WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇑
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 ULKS Ciechów III - UKS Lider Milicz II 10:0🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - ULKS Ciechów III 2:10🏓 ⇑
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 WKN Świt Wrocław II - ULKS Ciechów III 6:10🏓 ⇑
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10🏓 ⇓
12 6WR 2/12 2022-02-19 10:00 ULKS Ciechów III - KU AZS UE Wrocław IV 10:5🏓 ⇑
13 6WR 2/13 2022-03-12 10:00 ULKS Ciechów III - WKN Świt Wrocław II 0:10 WO ⇓
14 6WR 2/14 2022-03-26 10:00 MGLKS Odra Oława - ULKS Ciechów III 10:4🏓 ⇓
15 6WR 2/15 2022-05-11 18:00 LKS Odra Głoska III - ULKS Ciechów III 10:4🏓 ⇓
16 6WR 2/16 2022-05-14 10:00 ULKS Ciechów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (W) KU AZS UE Wrocław IV 2,5       0,5         3,5   3,5 0,0 10
2 (D) UKS Orzeł Prusice II   2,5   2,5           2,0   3,0   10
3 (W) MKS Wolavia Wołów III     1,5 2,5   0,0       3,5   2,5   10
4 (D) KS AZS AWF Wrocław               0,5 2,5 2,5   4,5 0,0 10
5 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II 3,5   0,5 3,5 0,0         2,5       10
6 (D) MGLKS Odra Oława       2,0 0,0     0,0   1,5   3,5   7
7 (W) WZSN Start Wrocław 3,0   0,0           1,0 3,0   3,0   10
8 (D) UKS Lider Milicz II 2,5   2,5             2,5   2,5   10
9 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 2,5   0,5             3,5   3,5   10
10 (W) WKN Świt Wrocław II 2,0   0,0         0,0   3,5   4,5   10
11 (D) LKS Odra Głoska III 0,5     4,5           0,0   1,0   6
12 (D) KU AZS UE Wrocław IV 1,5     3,5       2,5   2,5       10
13 (D) WKN Świt Wrocław II                           0
14 (W) MGLKS Odra Oława 2,0   0,0         0,0   2,0       4
15 (W) LKS Odra Głoska III 0,0     2,0     2,0     0,0 0,0     4
16 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II     1,0 3,5     3,5       2,0     10
Razem 20,0 2,5 6,0 24,0 0,5 0,0 5,5 3,0 3,5 32,5 2,0 31,5 0,0 131
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 ANTOSIK Ireneusz 1964 M 5970 06.09.2021 460
2 BŁASZKIEWICZ Jacek 1968 M 5971 06.09.2021 461
3 GĄSIOROWSKI Wiktor 2001 M 5976 06.09.2021 466
4 HACZKIEWICZ Łukasz 1988 M 10517 06.10.2021 1150
5 HAŁAJ Oliwia 2008 K 5983 06.09.2021 473
6 HANIECKI Krystian 2010 M 5984 06.09.2021 474
7 KACZMAREK Kamil 1992 M 12445 20.04.2022 1512
8 KRZYMIŃSKI Wiesław 1962 M 5979 06.09.2021 469
9 ŁACH Artur 1970 M 11137 21.10.2021 1386
10 MĘKARSKI Bartosz 2001 M 5981 06.09.2021 471
11 OGRODOWCZYK Paweł 1990 M 12427 19.04.2022 1513
12 PYTKOWSKI Paweł 1964 M 10519 06.10.2021 1152
13 TOMKOWICZ Igor 2012 M 5985 06.09.2021 475