VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 2
Data kolejki ligowej: 2021-10-23
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-23 10:00 7 MGLKS Odra Oława - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:4
1   A MUSZKIETA Tomasz W SOWA Sebastian 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 1:0
2   B PRZYGODA Michał X PUŁECKA Gabriela 2:3 (12:10, 4:11, 11:9, 3:11, 2:11) 1:1
3   C ŁASTOWSKI Grzegorz Y CHRĄCHOL Marika 1:3 (6:11, 1:11, 11:4, 11:13) 1:2
4   D MICHNIACKI Franciszek Z BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (11:7, 4:11, 13:15, 5:11) 1:3
5   A MICHNIACKI Franciszek
PRZYGODA Michał
W PUŁECKA Gabriela
SOWA Sebastian
3:2 (9:11, 11:9, 16:14, 8:11, 11:9) 2:3
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
3:0 (11:2, 11:7, 11:6) 3:3
7   A MUSZKIETA Tomasz X PUŁECKA Gabriela 3:0 (11:6, 17:15, 11:1) 4:3
8   B PRZYGODA Michał W SOWA Sebastian 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 5:3
9   D WATEHA Robert Y CHRĄCHOL Marika 3:1 (11:4, 9:11, 11:6, 11:3) 6:3
10   C ŁASTOWSKI Grzegorz Z BAZYLEWSKA Zuzanna 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 15:13) 7:3
11   A MUSZKIETA Tomasz Y CHRĄCHOL Marika 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) 8:3
12   C ŁASTOWSKI Grzegorz W SOWA Sebastian 3:0 (11:6, 12:10, 11:8) 9:3
13   B PRZYGODA Michał Z BAZYLEWSKA Zuzanna 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) 9:4
14   D WATEHA Robert X PUŁECKA Gabriela 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) 10:4
2021-10-23 10:00 8 WZSN Start Wrocław - KS AZS AWF Wrocław 8:10
1   A KAMIŃSKI Andrzej W DOLATA Paweł 3:0 (14:12, 11:4, 11:9) 1:0
2   B LEMAŃSKI Bogdan X BAJOR Patryk 0:3 (11:13, 4:11, 9:11) 1:1
3   C NOWOSADA Dariusz Y ANTMAN Grzegorz 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 1:2
4   D WRZASK Zbigniew Z LENCKI Bogdan 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W LENCKI Bogdan
ANTMAN Grzegorz
3:0 (11:7, 11:5, 11:7) 2:3
6   B NOWOSADA Dariusz
WRZASK Zbigniew
X OPERACZ Kuba
BAJOR Patryk
1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 5:11) 2:4
7   A KAMIŃSKI Andrzej X BAJOR Patryk 3:1 (5:11, 11:9, 11:9, 11:8) 3:4
8   B LEMAŃSKI Bogdan W DOLATA Paweł 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:8) 4:4
9   D WRZASK Zbigniew Y ANTMAN Grzegorz 0:3 (6:11, 8:11, 5:11) 4:5
10   C NOWOSADA Dariusz Z LENCKI Bogdan 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) 4:6
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y ANTMAN Grzegorz 3:0 (11:6, 11:8, 11:2) 5:6
12   C NOWOSADA Dariusz W DOLATA Paweł 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) 5:7
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z LENCKI Bogdan 3:2 (5:11, 11:7, 11:4, 5:11, 11:5) 6:7
14   D WRZASK Zbigniew X BAJOR Patryk 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) 6:8
15   A KAMIŃSKI Andrzej Z LENCKI Bogdan 3:0 (11:6, 11:3, 11:5) 7:8
16   D WRZASK Zbigniew W OPERACZ Kuba 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 9:11, 11:7) 8:8
17   B LEMAŃSKI Bogdan Y ANTMAN Grzegorz 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 7:11) 8:9
18   C NOWOSADA Dariusz X BAJOR Patryk 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 8:10
2021-10-23 14:00 9 UKS Lider Milicz II - MKS Wolavia Wołów III 10:0
1   A WALEŃSKI Michał W PROŚNIEWSKI Adam 3:0 (11:7, 11:2, 11:9) 1:0
2   B ŻMIJEWSKI Cezary X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 2:0
3   C SKIBA Marcel Y PIOTROWSKI Lucjan 3:1 (11:5, 9:11, 11:5, 11:7) 3:0
4   D DZIUBA Kamil Z WILK Anatol 3:0 (11:9, 11:4, 11:5) 4:0
5   A DZIUBA Kamil
WALEŃSKI Tomasz
W PIOTROWSKI Lucjan
WILK Anatol
3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:4) 5:0
6   B WALEŃSKI Michał
ŻMIJEWSKI Cezary
X PROŚNIEWSKI Adam
SKAWIŃSKA Liwia
3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:5) 6:0
7   A WALEŃSKI Michał X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) 7:0
8   B ŻMIJEWSKI Cezary W PROŚNIEWSKI Adam 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 11:7) 8:0
9   D DZIUBA Kamil Y PIOTROWSKI Lucjan 3:0 (11:4, 11:5, 11:2) 9:0
10   C SKIBA Marcel Z WILK Anatol 3:0 (11:8, 13:11, 14:12) 10:0
2021-10-26 19:00 10 ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A BŁASZKIEWICZ Jacek W KIEJDA Patryk 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) 0:1
2   B MĘKARSKI Bartosz X BRONOWICKI Krzysztof 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:4, 11:7) 1:1
3   C PYTKOWSKI Paweł Y KITA Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) 2:1
4   D HACZKIEWICZ Łukasz Z BIELECKI Damian 1:3 (10:12, 11:7, 7:11, 8:11) 2:2
5   A BŁASZKIEWICZ Jacek
HACZKIEWICZ Łukasz
W BRONOWICKI Krzysztof
KITA Tomasz
3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 3:2
6   B MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
X BIELECKI Damian
KIEJDA Patryk
1:3 (9:11, 4:11, 11:7, 6:11) 3:3
7   A BŁASZKIEWICZ Jacek X BRONOWICKI Krzysztof 3:0 (11:4, 11:1, 11:5) 4:3
8   B MĘKARSKI Bartosz W KIEJDA Patryk 1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 5:11) 4:4
9   D HACZKIEWICZ Łukasz Y KITA Tomasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:7) 5:4
10   C PYTKOWSKI Paweł Z BIELECKI Damian 3:0 (12:10, 11:1, 11:4) 6:4
11   A BŁASZKIEWICZ Jacek Y KITA Tomasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) 7:4
12   C PYTKOWSKI Paweł W KIEJDA Patryk 3:2 (11:7, 8:11, 11:8, 9:11, 11:6) 8:4
13   B MĘKARSKI Bartosz Z BIELECKI Damian 3:2 (11:5, 8:11, 5:11, 11:7, 11:7) 9:4
14   D HACZKIEWICZ Łukasz X BRONOWICKI Krzysztof 3:1 (11:7, 8:11, 11:8, 11:7) 10:4
2021-10-23 10:00 11 WKN Świt Wrocław II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
1   A ZIĘBA Michał W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:6, 6:11, 11:5, 11:6) 1:0
2   B CIEŚLAK Andrzej X BARTOSZKO Natalia 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) 1:1
3   C WIERZBICKI Michał Y GROCHOLSKI Miłosz 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 2:1
4   D TWOREK Mirosław Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) 3:1
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:4, 9:11) 3:2
6   B CIEŚLAK Andrzej
WIERZBICKI Michał
X BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
1:3 (9:11, 4:11, 11:8, 8:11) 3:3
7   A ZIĘBA Michał X BARTOSZKO Natalia 0:3 (8:11, 5:11, 4:11) 3:4
8   B CIEŚLAK Andrzej W ZAJĄC Hanna 0:3 (3:11, 9:11, 6:11) 3:5
9   D TWOREK Mirosław Y GROCHOLSKI Miłosz 3:1 (5:11, 12:10, 11:4, 11:9) 4:5
10   C WIERZBICKI Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:2 (11:9, 7:11, 9:11, 11:9, 11:7) 5:5
11   A ZIĘBA Michał Y GROCHOLSKI Miłosz 1:3 (7:11, 5:11, 11:9, 7:11) 5:6
12   C WIERZBICKI Michał W ZAJĄC Hanna 1:3 (11:7, 10:12, 4:11, 9:11) 5:7
13   B CIEŚLAK Andrzej Z BARTOSZKO Nicol 1:3 (7:11, 8:11, 11:7, 7:11) 5:8
14   D TWOREK Mirosław X BARTOSZKO Natalia 2:3 (11:7, 9:11, 12:10, 7:11, 5:11) 5:9
15   A ZIĘBA Michał Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) 6:9
16   D TWOREK Mirosław W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9) 7:9
17   B CIEŚLAK Andrzej Y GROCHOLSKI Miłosz 1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 9:11) 7:10
2021-10-23 10:30 12 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - LKS Odra Głoska III 1:10
1   A MRUK Jan W STANIOWSKI Dawid 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) 0:1
2   B BOGUSZ Michał X JARZĄBEK Mikołaj 0:3 (8:11, 9:11, 12:14) 0:2
3   C BOGUSZ Krzysztof Y TRYBAŁA Szymon 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) 0:3
4   D KŁUSEK Jacek Z STANIOWSKI Stanisław 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) 0:4
5   A BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
W JARZĄBEK Mikołaj
STANIOWSKI Dawid
1:3 (2:11, 11:6, 9:11, 10:12) 0:5
6   B MRUK Jan
KŁUSEK Jacek
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 0:6
7   A MRUK Jan X JARZĄBEK Mikołaj 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 8:11, 11:9) 1:6
8   B BOGUSZ Michał W STANIOWSKI Dawid 1:3 (10:12, 12:10, 10:12, 8:11) 1:7
9   D KŁUSEK Jacek Y TRYBAŁA Szymon 0:3 (6:11, 5:11, 10:12) 1:8
10   C BOGUSZ Krzysztof Z STANIOWSKI Stanisław 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 14:16) 1:9
11   A MRUK Jan Y TRYBAŁA Szymon 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16