KU AZS UE Wrocław IV (M)
Klub: KU AZS UE Wrocław
Numer drużyny: IV
Adres sali rozgrywek:
ul. Kamienna 35, Wrocław
Sprzęt: Andro***3S 40+, Andro Magnum SC
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Ziemowit Bańkosz (tel. 501 040 836)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BAJAKA Wiktoria 2006 K 10440 05.10.2021 1143 23.10.2021
2 BARTOSZKO Natalia 2010 K 993 23.08.2021 134 23.10.2021
3 BARTOSZKO Nicol 2012 K 994 23.08.2021 135 09.10.2021
4 FLIS Antoni 2012 M 996 23.08.2021 137 09.10.2021
5 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 M 998 23.08.2021 139 23.10.2021
6 GĄDEK Szymon 2011 M 1001 23.08.2021 142 30.10.2021
7 GROCHOLSKI Miłosz 2013 M 1014 23.08.2021 155 09.10.2021
8 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143 09.10.2021
9 POLAK Tomasz 2007 M 1006 23.08.2021 147 23.10.2021
10 ZAJĄC Hanna 2006 K 1010 23.08.2021 151 23.10.2021
11 ZAJĄC Zofia 2011 K 1011 23.08.2021 152 09.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - ULKS Ciechów III 8:10🏓 ⇓
2 6WR 1/2 2021-10-23 10:00 WKN Świt Wrocław II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10🏓 ⇓
4 6WR 1/4 2021-11-06 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - KU AZS UE Wrocław IV 1:10🏓 ⇑
5 6WR 1/5 2021-11-17 18:00 UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10🏓 ⇑
6 6WR 1/6 2021-12-01 17:30 KU AZS UE Wrocław IV - MKS Wolavia Wołów III 10:3🏓 ⇑
7 6WR 1/7 2021-12-03 18:30 KS AZS AWF Wrocław - KU AZS UE Wrocław IV 10:5🏓 ⇓
8 6WR 1/8 2021-12-12 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-20 18:00 MGLKS Odra Oława - KU AZS UE Wrocław IV 10:4🏓 ⇓
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - WZSN Start Wrocław 10:7🏓 ⇑
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 UKS Lider Milicz II - KU AZS UE Wrocław IV 2:10🏓 ⇑
12 6WR 2/12 2022-02-19 10:00 ULKS Ciechów III - KU AZS UE Wrocław IV 10:5🏓 ⇓
13 6WR 2/13 2022-02-26 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - MGLKS Odra Oława 7:10🏓 ⇓
14 6WR 2/14 2022-03-25 17:30 LKS Odra Głoska III - KU AZS UE Wrocław IV 10:2🏓 ⇓
15 6WR 2/15 2022-04-23 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - KU AZS UE Wrocław IV 10:3🏓 ⇓
16 6WR 2/16 2022-05-14 10:00 KU AZS UE Wrocław IV - WKN Świt Wrocław II 9:9🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) ULKS Ciechów III   1,0 1,0     2,0 3,0     1,0 8
2 (W) WKN Świt Wrocław II 3,5 1,5       2,5     2,5   10
3 (D) LKS Odra Głoska III 2,0 0,0     0,0 0,0         2
4 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 2,5 1,5       3,5 2,5       10
5 (W) UKS Orzeł Prusice II 3,5 1,0       3,5     2,0   10
6 (D) MKS Wolavia Wołów III 2,5     3,5 0,5 3,5         10
7 (W) KS AZS AWF Wrocław 2,5   0,0   0,0 2,5         5
8 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II 2,0 0,0       2,0 3,5   2,5   10
9 (W) MGLKS Odra Oława 2,5 0,5           1,0 0,0   4
10 (D) WZSN Start Wrocław 3,0 1,5       2,0     3,5   10
11 (W) UKS Lider Milicz II 3,5   1,5     2,5   2,5     10
12 (W) ULKS Ciechów III 2,0 0,0 0,0           3,0   5
13 (D) MGLKS Odra Oława 1,5 0,5       1,5     3,5   7
14 (W) LKS Odra Głoska III 2,0 0,0 0,0   0,0           2
15 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II 1,5 0,0     0,0       1,5   3
16 (D) WKN Świt Wrocław II 4,0 0,0 0,5           4,5   9
Razem 38,5 7,5 3,0 3,5 0,5 25,5 9,0 3,5 23,0 1,0 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BARTOSZKO Natalia 2010 K 993 23.08.2021 134
2 BARTOSZKO Nicol 2012 K 994 23.08.2021 135
3 FLIS Antoni 2012 M 996 23.08.2021 137
4 GAWEŁ-KARWATKA Kuba 2006 M 998 23.08.2021 139
5 GĄDEK Szymon 2011 M 1001 23.08.2021 142
6 GROCHOLSKI Miłosz 2013 M 1014 23.08.2021 155
7 HEINKE Tymoteusz 2008 M 1002 23.08.2021 143
8 POLAK Tomasz 2007 M 1006 23.08.2021 147
9 ZAJĄC Hanna 2006 K 1010 23.08.2021 151
10 ZAJĄC Zofia 2011 K 1011 23.08.2021 152