VI liga Wrocław
Runda: 1, Numer kolejki: 7
Data kolejki ligowej: 2021-12-04
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-02 18:00 37 MKS Rokita Brzeg Dolny II - LKS Odra Głoska III 0:10
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W STANIOWSKI Dawid 1:3 (11:4, 4:11, 8:11, 9:11) 0:1
2   B SMOLAREK Lena X TRYBAŁA Szymon 2:3 (7:11, 7:11, 11:9, 11:6, 13:15) 0:2
3   C SOWA Sebastian Y STANIOWSKI Stanisław 1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 8:11) 0:3
4   D PUŁECKA Gabriela Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (7:11, 5:11, 8:11) 0:4
5   A PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) 0:5
6   B MOLIŃSKI Jakub
SOWA Sebastian
X OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
0:3 (9:11, 8:11, 7:11) 0:6
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X TRYBAŁA Szymon 2:3 (9:11, 11:6, 11:6, 7:11, 9:11) 0:7
8   B SMOLAREK Lena W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 13:11, 11:13, 8:11) 0:8
9   D PUŁECKA Gabriela Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) 0:9
10   C SOWA Sebastian Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (10:12, 11:13, 11:9, 8:11) 0:10
2021-12-04 09:00 38 MGLKS Odra Oława - WKN Świt Wrocław II 10:2
1   A MUSZKIETA Tomasz W OSMAN Janusz 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 1:0
2   B WATEHA Robert X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) 2:0
3   C PRZYGODA Michał Y TWOREK Mirosław 3:2 (11:8, 11:6, 10:12, 3:11, 11:8) 3:0
4   D SOLSKI Tomasz Z ZIĘBA Michał 3:0 (11:1, 11:2, 11:1) 4:0
5   A ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
W OSMAN Janusz
WIERZBICKI Michał
3:0 (11:6, 11:9, 11:6) 5:0
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:0 (15:13, 11:4, 12:10) 6:0
7   A MUSZKIETA Tomasz X WIERZBICKI Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) 7:0
8   B WATEHA Robert W OSMAN Janusz 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 12:10) 8:0
9   D ŁASTOWSKI Grzegorz Y TWOREK Mirosław 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 5:11) 8:1
10   C PRZYGODA Michał Z ZIĘBA Michał 1:3 (7:11, 8:11, 11:5, 7:11) 8:2
11   A MUSZKIETA Tomasz Y TWOREK Mirosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) 9:2
12   C PRZYGODA Michał W OSMAN Janusz 3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 7:11, 11:9) 10:2
2021-12-08 18:00 39 WZSN Start Wrocław - ULKS Ciechów III 8:10
1   A KAMIŃSKI Andrzej W PYTKOWSKI Paweł 3:0 (12:10, 11:8, 12:10) 1:0
2   B LEMAŃSKI Bogdan X ŁACH Artur 3:2 (12:10, 4:11, 8:11, 11:7, 11:6) 2:0
3   C WRZASK Zbigniew Y ANTOSIK Ireneusz 0:3 (2:11, 10:12, 7:11) 2:1
4   D STASZAK Daniel Z MĘKARSKI Bartosz 0:3 (6:11, 2:11, 6:11) 2:2
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
3:0 (12:10, 11:8, 11:8) 3:2
6   B STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
X GĄSIOROWSKI Wiktor
ŁACH Artur
3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 4:2
7   A KAMIŃSKI Andrzej X ŁACH Artur 3:1 (9:11, 11:5, 11:8, 11:2) 5:2
8   B LEMAŃSKI Bogdan W PYTKOWSKI Paweł 1:3 (12:10, 9:11, 8:11, 6:11) 5:3
9   D STASZAK Daniel Y ANTOSIK Ireneusz 1:3 (8:11, 11:9, 4:11, 9:11) 5:4
10   C WRZASK Zbigniew Z MĘKARSKI Bartosz 0:3 (10:12, 6:11, 5:11) 5:5
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y ANTOSIK Ireneusz 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 11:6) 6:5
12   C WRZASK Zbigniew W PYTKOWSKI Paweł 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 6:11) 6:6
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z MĘKARSKI Bartosz 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) 6:7
14   D STASZAK Daniel X ŁACH Artur 3:0 (15:13, 11:8, 11:7) 7:7
15   A KAMIŃSKI Andrzej Z MĘKARSKI Bartosz 3:2 (5:11, 11:7, 3:11, 12:10, 11:5) 8:7
16   D STASZAK Daniel W PYTKOWSKI Paweł 1:3 (12:10, 16:18, 8:11, 7:11) 8:8
17   B LEMAŃSKI Bogdan Y ANTOSIK Ireneusz 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) 8:9
18   C WRZASK Zbigniew X ŁACH Artur 1:3 (11:4, 6:11, 5:11, 7:11) 8:10
2021-12-04 10:00 40 UKS Lider Milicz II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 4:10
1   A ŻMIJEWSKI Cezary W MRUK Jan 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 8:11) 0:1
2   B DZIUBA Kamil X BOGUSZ Krzysztof 3:2 (11:9, 11:7, 10:12, 11:13, 11:8) 1:1
3   C TWARDA Ola Y ZAWADA Wojciech 0:3 (1:11, 4:11, 6:11) 1:2
4   D ŁOCHOWSKA Otylia Z KŁUSEK Jacek 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) 1:3
5   A DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
W BOGUSZ Krzysztof
MRUK Jan
1:3 (10:12, 13:11, 8:11, 9:11) 1:4
6   B ŁOCHOWSKA Otylia
TWARDA Ola
X KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
0:3 (6:11, 6:11, 4:11) 1:5
7   A ŻMIJEWSKI Cezary X BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:5, 11:9, 13:11) 2:5
8   B DZIUBA Kamil W MRUK Jan 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) 3:5
9   D ŁOCHOWSKA Otylia Y ZAWADA Wojciech 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 3:6
10   C TWARDA Ola Z KŁUSEK Jacek 1:3 (3:11, 11:9, 7:11, 4:11) 3:7
11   A ŻMIJEWSKI Cezary Y ZAWADA Wojciech 2:3 (9:11, 11:6, 11:9, 9:11, 7:11) 3:8
12   C TWARDA Ola W MRUK Jan 0:3 (7:11, 3:11, 6:11) 3:9
13   B DZIUBA Kamil Z KŁUSEK Jacek 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) 4:9
14   D ŁOCHOWSKA Otylia X BOGUSZ Krzysztof 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) 4:10
2021-12-03 18:30 41 KS AZS AWF Wrocław - KU AZS UE Wrocław IV 10:5
1   A BAJOR Patryk W BARTOSZKO Natalia 3:0 (11:3, 11:6, 11:8) 1:0
2   B LENCKI Bogdan X FLIS Antoni 3:1 (11:5, 12:10, 12:14, 11:7) 2:0
3   C OPERACZ Kuba Y GROCHOLSKI Miłosz 1:3 (11:9, 9:11, 6:11, 7:11) 2:1
4   D ANTMAN Grzegorz Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:1, 11:6, 11:5) 3:1
5   A OPERACZ Kuba
LENCKI Bogdan
W BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
0:3 (5:11, 7:11, 7:11) 3:2
6   B BAJOR Patryk
ANTMAN Grzegorz
X FLIS Antoni
GĄDEK Szymon
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) 4:2
7   A BAJOR Patryk X FLIS Antoni 3:0 (11:1, 11:4, 11:2) 5:2
8   B LENCKI Bogdan W BARTOSZKO Natalia 2:3 (11:9, 11:9, 7:11, 7:11, 10:12) 5:3
9   D ANTMAN Grzegorz Y GROCHOLSKI Miłosz 1:3 (4:11, 11:7, 7:11, 7:11) 5:4
10   C OPERACZ Kuba Z GĄDEK Szymon 3:1 (8:11, 12:10, 11:3, 11:7) 6:4
11   A BAJOR Patryk Y GROCHOLSKI Miłosz 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) 7:4
12   C OPERACZ Kuba W BARTOSZKO Natalia 0:3 (4:11, 8:11, 10:12) 7:5
13   B LENCKI Bogdan Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:6, 11:4, 11:8) 8:5
14   D ANTMAN Grzegorz X FLIS Antoni 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) 9:5
15   A BAJOR Patryk Z GĄDEK Szymon 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) 10:5
2021-12-04 10:00 42 MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7
1   A STASZCZYK Jakub W HRYCAK Zbigniew 3:1 (11:2, 11:9, 7:11, 11:7) 1:0
2   B WOJTYŁA Maja X REDER Maksym 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 2:0
3   C PROŚNIEWSKI Adam Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:1 (11:7, 10:12, 11:5, 11:2) 3:0
4   D KALISZ Karol Z KITA Tomasz 3:1 (11:8, 12:14, 11:9, 11:6) 4:0
5   A KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
W HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
3:2 (13:11, 5:11, 16:18, 11:4, 13:11) 5:0
6   B PROŚNIEWSKI Adam
WILK Anatol
X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
REDER Maksym
2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:13) 5:1
7   A STASZCZYK Jakub X REDER Maksym 3:1 (11:2, 11:7, 4:11, 11:6) 6:1
8   B WOJTYŁA Maja W HRYCAK Zbigniew 0:3 (8:11, 7:11, 7:11) 6:2
9   D KALISZ Karol Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) 7:2
10   C PROŚNIEWSKI Adam Z KITA Tomasz 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 7:3
11   A STASZCZYK Jakub Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) 8:3
12   C PIOTROWSKI Lucjan W HRYCAK Zbigniew 0:3 (2:11, 7:11, 7:11) 8:4
13   B WOJTYŁA Maja Z KITA Tomasz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 8:5
14   D WILK Anatol X REDER Maksym 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) 8:6
15   A STASZCZYK Jakub Z KITA Tomasz 3:1 (9:11, 11:2, 11:5, 11:6) 9:6
16   D WILK Anatol W HRYCAK Zbigniew 0:3 (4:11, 7:11, 1:11) 9:7
17   B WOJTYŁA Maja Y ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) 10:7
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16