UKS Lider Milicz II (M)
Klub: UKS Lider Milicz
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Cets Krośnice ul Sanatoryjna 19
Sprzęt: Donic, Andro, Donic - 6 szt
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Rafał Gendera (tel. 606 671 634)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 DZIUBA Kamil 2005 M 2023 31.08.2021 196 12.10.2021
2 IWANICKI Milan 2009 M 3699 02.09.2021 276 18.12.2021
3 KAJDA Klaudia 2005 K 2030 31.08.2021 203 20.11.2021
4 KAJDA Patryk 2008 M 2031 31.08.2021 204 15.01.2022
5 ŁOCHOWSKA Otylia 2007 K 2020 31.08.2021 193 12.10.2021
6 MISIAK Krystian 2008 M 3701 02.09.2021 278 12.12.2021
7 RZĄSA Oliwia 2005 K 9485 19.09.2021 929 12.10.2021
8 SKIBA Marcel 2012 M 3703 02.09.2021 280 12.10.2021
9 TWARDA Ola 2003 K 3705 02.09.2021 282 20.11.2021
10 WALEŃSKI Michał 2008 M 3706 02.09.2021 283 12.10.2021
11 WALEŃSKI Tomasz 2006 M 3707 02.09.2021 284 12.10.2021
12 ŻMIJEWSKI Cezary 2007 M 3709 02.09.2021 286 12.10.2021
13 ŻMIJEWSKI Marcin 1975 M 2018 31.08.2021 191 12.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 UKS Orzeł Prusice II - UKS Lider Milicz II 10:8🏓 ⇓
2 6WR 1/2 2021-10-23 14:00 UKS Lider Milicz II - MKS Wolavia Wołów III 10:0🏓 ⇑
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 KS AZS AWF Wrocław - UKS Lider Milicz II 10:2🏓 ⇓
4 6WR 1/4 2021-11-03 17:00 UKS Lider Milicz II - MKS Rokita Brzeg Dolny II 3:10🏓 ⇓
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MGLKS Odra Oława - UKS Lider Milicz II 10:1🏓 ⇓
6 6WR 1/6 2021-12-02 17:00 UKS Lider Milicz II - WZSN Start Wrocław 2:10🏓 ⇓
7 6WR 1/7 2021-12-04 10:00 UKS Lider Milicz II - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 4:10🏓 ⇓
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 ULKS Ciechów III - UKS Lider Milicz II 10:0🏓 ⇓
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:00 UKS Lider Milicz II - WKN Świt Wrocław II 2:10🏓 ⇓
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 LKS Odra Głoska III - UKS Lider Milicz II 10:0🏓 ⇓
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 UKS Lider Milicz II - KU AZS UE Wrocław IV  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1 (W) UKS Orzeł Prusice II 3,0             0,0   3,5   1,5 8
2 (D) MKS Wolavia Wołów III 2,5             2,0   2,5 0,5 2,5 10
3 (W) KS AZS AWF Wrocław 1,0             0,0     1,0 0,0 2
4 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II 1,0           0,5 0,0       1,5 3
5 (W) MGLKS Odra Oława     0,0   0,0       0,0     1,0 1
6 (D) WZSN Start Wrocław 2,0       0,0     0,0       0,0 2
7 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 3,0       0,0       0,0     1,0 4
8 (W) ULKS Ciechów III         0,0 0,0     0,0     0,0 0
9 (D) WKN Świt Wrocław II 1,0 0,0     0,0 0,0 0,0         1,0 2
10 (W) LKS Odra Głoska III 0,0 0,0   0,0               0,0 0
Razem 13,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 2,0 0,0 6,0 1,5 8,5 32
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 DZIUBA Kamil 2005 M 2023 31.08.2021 196
2 IWANICKI Milan 2009 M 3699 02.09.2021 276
3 KAJDA Klaudia 2005 K 2030 31.08.2021 203
4 KAJDA Patryk 2008 M 2031 31.08.2021 204
5 ŁOCHOWSKA Otylia 2007 K 2020 31.08.2021 193
6 MISIAK Krystian 2008 M 3701 02.09.2021 278
7 RZĄSA Oliwia 2005 K 9485 19.09.2021 929
8 SKIBA Marcel 2012 M 3703 02.09.2021 280
9 TWARDA Ola 2003 K 3705 02.09.2021 282
10 WALEŃSKI Michał 2008 M 3706 02.09.2021 283
11 WALEŃSKI Tomasz 2006 M 3707 02.09.2021 284
12 ŻMIJEWSKI Cezary 2007 M 3709 02.09.2021 286