VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 3
Data kolejki ligowej: 2021-10-30
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-10-28 16:30 13 MKS Rokita Brzeg Dolny II - WZSN Start Wrocław 9:9
1   A BAZYLEWSKA Zuzanna W STASZAK Daniel 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) 1:0
2   B PUŁECKA Gabriela X LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) 1:1
3   C SMOLAREK Lena Y WRZASK Zbigniew 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) 2:1
4   D CHRĄCHOL Marika Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (18:16, 9:11, 7:11, 8:11) 2:2
5   A BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
W STASZAK Daniel
WRZASK Zbigniew
3:0 (11:6, 12:10, 13:11) 3:2
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
2:3 (11:9, 11:8, 6:11, 4:11, 8:11) 3:3
7   A BAZYLEWSKA Zuzanna X LEMAŃSKI Bogdan 3:2 (9:11, 8:11, 11:9, 11:6, 11:8) 4:3
8   B PUŁECKA Gabriela W STASZAK Daniel 0:3 (4:11, 3:11, 9:11) 4:4
9   D CHRĄCHOL Marika Y WRZASK Zbigniew 3:0 (11:6, 11:9, 11:4) 5:4
10   C SMOLAREK Lena Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (5:11, 10:12, 2:11) 5:5
11   A BAZYLEWSKA Zuzanna Y WRZASK Zbigniew 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:6) 6:5
12   C SMOLAREK Lena W STASZAK Daniel 1:3 (5:11, 11:9, 9:11, 6:11) 6:6
13   B PUŁECKA Gabriela Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (2:11, 6:11, 4:11) 6:7
14   D CHRĄCHOL Marika X LEMAŃSKI Bogdan 3:2 (11:13, 11:6, 11:4, 6:11, 11:8) 7:7
15   A BAZYLEWSKA Zuzanna Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) 7:8
16   D CHRĄCHOL Marika W STASZAK Daniel 3:2 (5:11, 7:11, 11:6, 11:8, 11:9) 8:8
17   B PUŁECKA Gabriela Y WRZASK Zbigniew 3:2 (11:6, 7:11, 9:11, 11:9, 11:6) 9:8
18   C SMOLAREK Lena X LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (4:11, 7:11, 7:11) 9:9
2021-10-30 10:00 14 MGLKS Odra Oława - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:2
1   A MUSZKIETA Tomasz W MRUK Jan 3:0 (11:9, 11:7, 11:9) 1:0
2   B PRZYGODA Michał X KŁUSEK Jacek 2:3 (10:12, 5:11, 12:10, 11:6, 9:11) 1:1
3   C ŁASTOWSKI Grzegorz Y BOGUSZ Krzysztof 3:2 (11:9, 11:5, 7:11, 6:11, 11:4) 2:1
4   D SOLSKI Tomasz Z BOGUSZ Michał 3:0 (11:4, 11:2, 11:4) 3:1
5   A PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
W BOGUSZ Krzysztof
BOGUSZ Michał
3:0 (11:2, 11:6, 11:8) 4:1
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:2, 11:4, 11:9) 5:1
7   A MUSZKIETA Tomasz X KŁUSEK Jacek 3:0 (11:6, 11:6, 11:1) 6:1
8   B PRZYGODA Michał W MRUK Jan 2:3 (7:11, 12:10, 11:8, 7:11, 9:11) 6:2
9   D SOLSKI Tomasz Y BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:8, 11:4, 11:1) 7:2
10   C ŁASTOWSKI Grzegorz Z BOGUSZ Michał 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) 8:2
11   A MUSZKIETA Tomasz Y BOGUSZ Krzysztof 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) 9:2
12   C ŁASTOWSKI Grzegorz W MRUK Jan 3:1 (11:5, 9:11, 13:11, 11:9) 10:2
2021-10-30 10:00 15 KS AZS AWF Wrocław - UKS Lider Milicz II 10:2
1   A DOLATA Paweł W DZIUBA Kamil 1:3 (9:11, 7:11, 13:11, 9:11) 0:1
2   B LENCKI Bogdan X SKIBA Marcel 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) 1:1
3   C ANTMAN Grzegorz Y WALEŃSKI Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) 2:1
4   D OPERACZ Kuba Z ŻMIJEWSKI Cezary 3:1 (11:8, 12:10, 8:11, 15:13) 3:1
5   A LENCKI Bogdan
ANTMAN Grzegorz
W WALEŃSKI Tomasz
ŻMIJEWSKI Cezary
3:1 (11:9, 11:9, 12:14, 11:7) 4:1
6   B OPERACZ Kuba
DOLATA Paweł
X DZIUBA Kamil
SKIBA Marcel
3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 7:11, 11:9) 5:1
7   A DOLATA Paweł X SKIBA Marcel 3:0 (11:7, 11:1, 11:9) 6:1
8   B LENCKI Bogdan W DZIUBA Kamil 3:2 (11:8, 8:11, 11:7, 5:11, 11:5) 7:1
9   D OPERACZ Kuba Y WALEŃSKI Tomasz 1:3 (9:11, 11:6, 5:11, 9:11) 7:2
10   C ANTMAN Grzegorz Z ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:5, 11:2, 11:2) 8:2
11   A DOLATA Paweł Y WALEŃSKI Tomasz 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:2) 9:2
12   C ANTMAN Grzegorz W DZIUBA Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:7) 10:2
2021-10-30 10:00 16 MKS Wolavia Wołów III - ULKS Ciechów III 1:10
1   A SKAWIŃSKA Liwia W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (4:11, 1:11, 1:11) 0:1
2   B WOJTYŁA Maja X PYTKOWSKI Paweł 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) 0:2
3   C PROŚNIEWSKI Adam Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) 0:3
4   D WILK Anatol Z GĄSIOROWSKI Wiktor 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) 0:4
5   A PIOTROWSKI Lucjan
PROŚNIEWSKI Adam
W MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
0:3 (5:11, 9:11, 2:11) 0:5
6   B WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
X GĄSIOROWSKI Wiktor
HACZKIEWICZ Łukasz
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) 0:6
7   A SKAWIŃSKA Liwia X PYTKOWSKI Paweł 0:3 (1:11, 4:11, 1:11) 0:7
8   B WOJTYŁA Maja W HACZKIEWICZ Łukasz 0:3 (2:11, 6:11, 3:11) 0:8
9   D WILK Anatol Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) 0:9
10   C PROŚNIEWSKI Adam Z HANIECKI Krystian 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 1:9
11   A SKAWIŃSKA Liwia Y MĘKARSKI Bartosz 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) 1:10
2021-10-30 10:00 17 UKS Orzeł Prusice II - WKN Świt Wrocław II 0:10 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2021-10-30 10:00 18 KU AZS UE Wrocław IV - LKS Odra Głoska III 2:10
1   A BARTOSZKO Natalia W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 11:8, 7:11, 7:11) 0:1
2   B BARTOSZKO Nicol X JARZĄBEK Mikołaj 1:3 (5:11, 11:5, 12:14, 8:11) 0:2
3   C GĄDEK Szymon Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (0:11, 5:11, 6:11) 0:3
4   D GROCHOLSKI Miłosz Z GOLEŃSKI Adam 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 9:11) 0:4
5   A BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
W STANIOWSKI Dawid
STANIOWSKI Stanisław
2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 11:13, 4:11) 0:5
6   B BARTOSZKO Nicol
GĄDEK Szymon
X GOLEŃSKI Adam
JARZĄBEK Mikołaj
0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 0:6
7   A BARTOSZKO Natalia X JARZĄBEK Mikołaj 3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:4) 1:6
8   B BARTOSZKO Nicol W STANIOWSKI Dawid 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11) 1:7
9   D GROCHOLSKI Miłosz Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (10:12, 10:12, 10:12) 1:8
10   C GĄDEK Szymon Z GOLEŃSKI Adam 0:3 (0:11, 2:11, 3:11) 1:9
11   A BARTOSZKO Natalia Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:5, 12:10, 11:5) 2:9
12   C GĄDEK Szymon W STANIOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) 2:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16