VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 11
Data kolejki ligowej: 2022-01-22
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2022-01-26 18:00 61 MKS Rokita Brzeg Dolny II - KS AZS AWF Wrocław 10:0 WO
Brak wyników szczegółowych dla tego meczu.
2022-01-22 10:00 62 MGLKS Odra Oława - MKS Wolavia Wołów III 10:3
1   A MUSZKIETA Tomasz W STASZCZYK Jakub 2:3 (8:11, 11:4, 11:7, 7:11, 10:12) 0:1
2   B WATEHA Robert X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:2, 11:9, 11:9) 1:1
3   C MICHNIACKI Franciszek Y WOJTYŁA Maja 3:0 (11:1, 11:1, 11:5) 2:1
4   D SOLSKI Tomasz Z KALISZ Karol 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) 3:1
5   A MICHNIACKI Franciszek
SOLSKI Tomasz
W WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
3:0 (11:6, 11:1, 11:7) 4:1
6   B ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
X KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
1:3 (11:5, 9:11, 7:11, 6:11) 4:2
7   A ŁASTOWSKI Grzegorz X SKAWIŃSKA Liwia 3:0 (11:2, 11:1, 11:6) 5:2
8   B WATEHA Robert W STASZCZYK Jakub 3:2 (11:8, 4:11, 7:11, 11:8, 11:4) 6:2
9   D SOLSKI Tomasz Y WOJTYŁA Maja 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) 7:2
10   C MICHNIACKI Franciszek Z KALISZ Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:7) 8:2
11   A ŁASTOWSKI Grzegorz Y WOJTYŁA Maja 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) 9:2
12   C MICHNIACKI Franciszek W STASZCZYK Jakub 2:3 (7:11, 9:11, 11:8, 11:7, 13:15) 9:3
13   B WATEHA Robert Z KALISZ Karol 3:0 (11:4, 11:4, 11:3) 10:3
2022-01-22 10:00 63 WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4
1   A KAMIŃSKI Andrzej W HRYCAK Zbigniew 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 1:0
2   B LEMAŃSKI Bogdan X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:1 (11:8, 6:11, 11:8, 11:8) 2:0
3   C KOPACZYŃSKA Jolanta Y MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) 3:0
4   D STASZAK Daniel Z KITA Tomasz 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:5) 4:0
5   A KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
W ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 5:0
6   B KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
X HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
0:3 (7:11, 7:11, 7:11) 5:1
7   A KAMIŃSKI Andrzej X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:0 (11:1, 11:0, 11:1) 6:1
8   B LEMAŃSKI Bogdan W HRYCAK Zbigniew 3:2 (12:10, 9:11, 9:11, 11:8, 11:7) 7:1
9   D STASZAK Daniel Y MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) 8:1
10   C KOPACZYŃSKA Jolanta Z KITA Tomasz 0:3 (8:11, 8:11, 5:11) 8:2
11   A KAMIŃSKI Andrzej Y MAKAREWICZ Damian 3:0 (11:3, 11:3, 11:3) 9:2
12   C KOPACZYŃSKA Jolanta W HRYCAK Zbigniew 2:3 (5:11, 5:11, 11:1, 11:5, 12:14) 9:3
13   B LEMAŃSKI Bogdan Z KITA Tomasz 2:3 (11:8, 11:9, 7:11, 9:11, 7:11) 9:4
14   D STASZAK Daniel X ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:7) 10:4
2022-01-22 10:00 64 UKS Lider Milicz II - KU AZS UE Wrocław IV 2:10
1   A ŁOCHOWSKA Otylia W BARTOSZKO Natalia 0:3 (4:11, 2:11, 6:11) 0:1
2   B IWANICKI Milan X GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (4:11, 5:11, 8:11) 0:2
3   C ŻMIJEWSKI Cezary Y FLIS Antoni 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) 1:2
4   D MISIAK Krystian Z POLAK Tomasz 1:3 (12:10, 7:11, 7:11, 9:11) 1:3
5   A IWANICKI Milan
MISIAK Krystian
W BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
1:3 (13:11, 5:11, 6:11, 0:11) 1:4
6   B ŁOCHOWSKA Otylia
ŻMIJEWSKI Cezary
X FLIS Antoni
POLAK Tomasz
2:3 (5:11, 12:14, 12:10, 11:6, 8:11) 1:5
7   A ŁOCHOWSKA Otylia X GROCHOLSKI Miłosz 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) 1:6
8   B IWANICKI Milan W BARTOSZKO Natalia 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) 1:7
9   D MISIAK Krystian Y FLIS Antoni 3:2 (12:10, 12:10, 7:11, 9:11, 11:8) 2:7
10   C ŻMIJEWSKI Cezary Z POLAK Tomasz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:13) 2:8
11   A ŁOCHOWSKA Otylia Y FLIS Antoni 2:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:7, 7:11) 2:9
12   C KOWALSKA Lena W BARTOSZKO Natalia 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) 2:10
2022-01-22 10:00 65 ULKS Ciechów III - LKS Odra Głoska III 6:10
1   A HACZKIEWICZ Łukasz W STANIOWSKI Dawid 3:1 (11:3, 7:11, 11:9, 11:8) 1:0
2   B ANTOSIK Ireneusz X TRYBAŁA Szymon 1:3 (11:9, 7:11, 8:11, 8:11) 1:1
3   C MĘKARSKI Bartosz Y STANIOWSKI Stanisław 2:3 (11:7, 10:12, 11:8, 7:11, 8:11) 1:2
4   D PYTKOWSKI Paweł Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (11:5, 8:11, 10:12, 6:11) 1:3
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
1:3 (8:11, 8:11, 11:9, 6:11) 1:4
6   B ANTOSIK Ireneusz
HACZKIEWICZ Łukasz
X STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:6) 2:4
7   A HACZKIEWICZ Łukasz X TRYBAŁA Szymon 3:0 (11:6, 11:7, 11:4) 3:4
8   B ANTOSIK Ireneusz W STANIOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 10:12, 12:14) 3:5
9   D PYTKOWSKI Paweł Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) 4:5
10   C MĘKARSKI Bartosz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 1:3 (9:11, 11:8, 9:11, 9:11) 4:6
11   A HACZKIEWICZ Łukasz Y STANIOWSKI Stanisław 3:0 (11:4, 11:5, 11:6) 5:6
12   C MĘKARSKI Bartosz W STANIOWSKI Dawid 2:3 (7:11, 11:8, 11:9, 8:11, 8:11) 5:7
13   B ANTOSIK Ireneusz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 0:3 (12:14, 7:11, 9:11) 5:8
14   D PYTKOWSKI Paweł X TRYBAŁA Szymon 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 5:9
15   A HACZKIEWICZ Łukasz Z OSTOJA-SOLECKI Jakub 3:1 (11:8, 11:0, 4:11, 11:9) 6:9
16   D PYTKOWSKI Paweł W STANIOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 10:12, 11:6, 8:11) 6:10
2022-01-22 10:00 66 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - WKN Świt Wrocław II 1:10
1   A MRUK Jan W ZIĘBA Michał 2:3 (11:9, 12:10, 8:11, 7:11, 8:11) 0:1
2   B KŁUSEK Jacek X WIERZBICKI Michał 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 8:11) 0:2
3   C ZAWADA Wojciech Y DOBRZAŃSKI Jakub 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) 0:3
4   D BOGUSZ Michał Z TWOREK Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) 0:4
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
1:3 (6:11, 13:11, 5:11, 8:11) 0:5
6   B BOGUSZ Krzysztof
MRUK Jan
X WIERZBICKI Michał
DOBRZAŃSKI Jakub
1:3 (8:11, 9:11, 11:7, 7:11) 0:6
7   A MRUK Jan X WIERZBICKI Michał 1:3 (9:11, 11:6, 10:12, 7:11) 0:7
8   B KŁUSEK Jacek W ZIĘBA Michał 3:2 (11:7, 11:13, 10:12, 12:10, 11:7) 1:7
9   D BOGUSZ Michał Y DOBRZAŃSKI Jakub 1:3 (11:5, 3:11, 2:11, 8:11) 1:8
10   C ZAWADA Wojciech Z TWOREK Mirosław 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) 1:9
11   A MRUK Jan Y DOBRZAŃSKI Jakub 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) 1:10
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16