UKS Orzeł Prusice II (M)
Klub: UKS Orzeł Prusice
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkół Prusice, ul. Żmigrodzka 42
Sprzęt: Andro, 4 Donic
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zbigniew Hrycak (tel. 600 904 448)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 BIELECKI Damian 1984 M 6813 08.09.2021 496 12.10.2021
2 BRONOWICKI Krzysztof 1984 M 6814 08.09.2021 497 12.10.2021
3 HRYCAK Zbigniew 1970 M 6815 08.09.2021 498 12.10.2021
4 KAŁWAK Mateusz 1983 M 6816 08.09.2021 499 12.10.2021
5 KICIŃSKI Maciej 2000 M 6817 08.09.2021 500 12.10.2021
6 KIEJDA Patryk 1994 M 6818 08.09.2021 501 12.10.2021
7 KITA Tomasz 1965 M 6819 08.09.2021 502 12.10.2021
8 MAKAREWICZ Damian 1993 M 11579 16.11.2021 1454 19.11.2021
9 MATEJUNAS Krzysztof 1983 M 6820 08.09.2021 503 12.10.2021
10 PAŁASZEWSKI Marek 1978 M 6821 08.09.2021 504 12.10.2021
11 PIÓRKOWSKI Marcin 1985 M 6822 08.09.2021 505 12.10.2021
12 REDER Maksym 1999 M 11580 16.11.2021 1453 19.11.2021
13 ROSA Krzysztof 1973 M 10695 08.10.2021 1199 12.10.2021
14 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002 M 6823 08.09.2021 506 12.10.2021
15 TOBOLSKI Wiesław 1969 M 10473 05.10.2021 1148 12.10.2021
16 ŻYŁA Kazimierz 1961 M 6824 08.09.2021 507 12.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 UKS Orzeł Prusice II - UKS Lider Milicz II 10:8🏓 ⇑
2 6WR 1/2 2021-10-26 19:00 ULKS Ciechów III - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇓
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 UKS Orzeł Prusice II - WKN Świt Wrocław II 0:10 WO ⇓
4 6WR 1/4 2021-11-06 10:00 LKS Odra Głoska III - UKS Orzeł Prusice II 10:3🏓 ⇓
5 6WR 1/5 2021-11-17 18:00 UKS Orzeł Prusice II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10🏓 ⇓
6 6WR 1/6 2021-11-27 10:30 UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - UKS Orzeł Prusice II 10:7🏓 ⇓
7 6WR 1/7 2021-12-04 10:00 MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7🏓 ⇓
8 6WR 1/8 2021-12-11 10:00 UKS Orzeł Prusice II - KS AZS AWF Wrocław 5:10🏓 ⇓
9 6WR 1/9 2021-12-18 10:00 MKS Rokita Brzeg Dolny II - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇓
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 UKS Orzeł Prusice II - MGLKS Odra Oława 2:10🏓 ⇓
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 WZSN Start Wrocław - UKS Orzeł Prusice II 10:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) UKS Lider Milicz II 3,5   3,0   2,5     1,0   10
2 (W) ULKS Ciechów III 1,5 0,0   2,5 0,0         4
3 (D) WKN Świt Wrocław II                   0
4 (W) LKS Odra Głoska III   1,0 1,0   1,0       0,0 3
5 (D) KU AZS UE Wrocław IV     3,5   2,5 0,0   1,0   7
6 (W) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III     4,5   2,5 0,0   0,0   7
7 (W) MKS Wolavia Wołów III     3,0   2,0   1,5 0,5   7
8 (D) KS AZS AWF Wrocław     2,5   1,5 1,0   0,0   5
9 (W) MKS Rokita Brzeg Dolny II     1,0   1,0 0,0   2,0   4
10 (D) MGLKS Odra Oława     2,0   0,0 0,0 0,0 0,0   2
11 (W) WZSN Start Wrocław     1,5   2,5 0,0   0,0   4
Razem 5,0 1,0 22,0 2,5 15,5 1,0 1,5 4,5 0,0 53
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 BIELECKI Damian 1984 M 6813 08.09.2021 496
2 BRONOWICKI Krzysztof 1984 M 6814 08.09.2021 497
3 HRYCAK Zbigniew 1970 M 6815 08.09.2021 498
4 KIEJDA Patryk 1994 M 6818 08.09.2021 501
5 KITA Tomasz 1965 M 6819 08.09.2021 502
6 MAKAREWICZ Damian 1993 M 11579 16.11.2021 1454
7 REDER Maksym 1999 M 11580 16.11.2021 1453
8 ŚLUSARCZYŃSKI Maciej 2002 M 6823 08.09.2021 506
9 ŻYŁA Kazimierz 1961 M 6824 08.09.2021 507