VI liga Wrocław => I runda
Runda: 1, Numer kolejki: 8
Data kolejki ligowej: 2021-12-11
Termin Numer
meczu
Mecz
A-X
Wynik Wer.
2021-12-12 10:00 43 KU AZS UE Wrocław IV - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
1   A ZAJĄC Hanna W SMOLAREK Lena 3:0 (15:13, 11:8, 11:1) 1:0
2   B GROCHOLSKI Miłosz X PUŁECKA Gabriela 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) 1:1
3   C BARTOSZKO Natalia Y CHRĄCHOL Marika 3:1 (11:5, 10:12, 11:2, 11:7) 2:1
4   D HEINKE Tymoteusz Z BAZYLEWSKA Zuzanna 2:3 (11:7, 8:11, 13:11, 9:11, 4:11) 2:2
5   A HEINKE Tymoteusz
ZAJĄC Hanna
W PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) 3:2
6   B BARTOSZKO Natalia
GROCHOLSKI Miłosz
X BAZYLEWSKA Zuzanna
CHRĄCHOL Marika
0:3 (9:11, 9:11, 8:11) 3:3
7   A ZAJĄC Hanna X PUŁECKA Gabriela 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:5) 4:3
8   B GROCHOLSKI Miłosz W SMOLAREK Lena 3:1 (11:9, 7:11, 11:7, 11:6) 5:3
9   D HEINKE Tymoteusz Y CHRĄCHOL Marika 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 11:6, 11:9) 6:3
10   C BARTOSZKO Natalia Z BAZYLEWSKA Zuzanna 3:2 (12:10, 11:5, 9:11, 8:11, 11:6) 7:3
11   A ZAJĄC Hanna Y CHRĄCHOL Marika 2:3 (11:9, 13:15, 11:6, 7:11, 4:11) 7:4
12   C BARTOSZKO Nicol W SOWA Sebastian 1:3 (11:13, 11:6, 7:11, 7:11) 7:5
13   B GROCHOLSKI Miłosz Z BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (11:7, 10:12, 6:11, 8:11) 7:6
14   D HEINKE Tymoteusz X PUŁECKA Gabriela 3:2 (11:7, 9:11, 11:9, 7:11, 11:9) 8:6
15   A ZAJĄC Hanna Z BAZYLEWSKA Zuzanna 1:3 (4:11, 12:14, 11:9, 6:11) 8:7
16   D HEINKE Tymoteusz W SOWA Sebastian 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) 9:7
17   B GROCHOLSKI Miłosz Y CHRĄCHOL Marika 3:1 (11:6, 7:11, 11:7, 11:7) 10:7
2021-12-12 14:00 44 LKS Odra Głoska III - MGLKS Odra Oława 10:6
1   A STANIOWSKI Dawid W SOLSKI Tomasz 1:3 (5:11, 13:11, 6:11, 7:11) 0:1
2   B STANIOWSKI Stanisław X PRZYGODA Michał 3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:9) 1:1
3   C TRYBAŁA Szymon Y WATEHA Robert 1:3 (7:11, 7:11, 11:7, 3:11) 1:2
4   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Z MUSZKIETA Tomasz 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:7) 2:2
5   A STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
W PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
3:0 (11:3, 11:9, 11:6) 3:2
6   B OSTOJA-SOLECKI Jakub
STANIOWSKI Dawid
X ŁASTOWSKI Grzegorz
MUSZKIETA Tomasz
3:1 (11:9, 12:14, 11:6, 11:7) 4:2
7   A STANIOWSKI Dawid X PRZYGODA Michał 3:0 (11:4, 11:9, 11:9) 5:2
8   B STANIOWSKI Stanisław W SOLSKI Tomasz 0:3 (4:11, 1:11, 9:11) 5:3
9   D OSTOJA-SOLECKI Jakub Y WATEHA Robert 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) 6:3
10   C TRYBAŁA Szymon Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (13:11, 12:14, 1:11, 11:13) 6:4
11   A STANIOWSKI Dawid Y WATEHA Robert 3:2 (5:11, 11:9, 11:8, 9:11, 11:5) 7:4
12   C JARZĄBEK Mikołaj W SOLSKI Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) 7:5
13   B STANIOWSKI Stanisław Z MUSZKIETA Tomasz 1:3 (11:5, 16:18, 7:11, 7:11) 7:6
14   D OSTOJA-SOLECKI Jakub X ŁASTOWSKI Grzegorz 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) 8:6
15   A STANIOWSKI Dawid Z MUSZKIETA Tomasz 3:2 (11:6, 11:4, 11:13, 10:12, 13:11) 9:6
16   D OSTOJA-SOLECKI Jakub W SOLSKI Tomasz 3:2 (11:9, 4:11, 11:9, 7:11, 11:5) 10:6
2021-12-11 10:00 45 WKN Świt Wrocław II - WZSN Start Wrocław 5:10
1   A ZIĘBA Michał W LEMAŃSKI Bogdan 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 1:0
2   B CIEŚLAK Andrzej X KOPACZYŃSKA Jolanta 0:3 (10:12, 9:11, 12:14) 1:1
3   C GRODZISKI Jakub Y STASZAK Daniel 0:3 (4:11, 7:11, 2:11) 1:2
4   D TWOREK Mirosław Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) 1:3
5   A CIEŚLAK Andrzej
GRODZISKI Jakub
W KAMIŃSKI Andrzej
LEMAŃSKI Bogdan
0:3 (6:11, 6:11, 8:11) 1:4
6   B TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
X KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:9) 2:4
7   A ZIĘBA Michał X KOPACZYŃSKA Jolanta 3:2 (9:11, 11:5, 10:12, 11:8, 11:5) 3:4
8   B CIEŚLAK Andrzej W LEMAŃSKI Bogdan 3:1 (11:2, 6:11, 11:9, 16:14) 4:4
9   D TWOREK Mirosław Y STASZAK Daniel 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 15:17, 11:9) 5:4
10   C GRODZISKI Jakub Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (0:11, 2:11, 2:11) 5:5
11   A ZIĘBA Michał Y STASZAK Daniel 2:3 (2:11, 11:9, 7:11, 11:9, 5:11) 5:6
12   C GRODZISKI Jakub W LEMAŃSKI Bogdan 0:3 (3:11, 0:11, 4:11) 5:7
13   B CIEŚLAK Andrzej Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (8:11, 4:11, 7:11) 5:8
14   D TWOREK Mirosław X KOPACZYŃSKA Jolanta 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) 5:9
15   A ZIĘBA Michał Z KAMIŃSKI Andrzej 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 10:12) 5:10
2021-12-11 10:00 46 ULKS Ciechów III - UKS Lider Milicz II 10:0
1   A PYTKOWSKI Paweł W ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) 1:0
2   B ANTOSIK Ireneusz X MISIAK Krystian 3:0 (11:7, 11:8, 11:5) 2:0
3   C GĄSIOROWSKI Wiktor Y ŁOCHOWSKA Otylia 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) 3:0
4   D MĘKARSKI Bartosz Z TWARDA Ola 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 4:0
5   A MĘKARSKI Bartosz
PYTKOWSKI Paweł
W MISIAK Krystian
ŻMIJEWSKI Cezary
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) 5:0
6   B ANTOSIK Ireneusz
GĄSIOROWSKI Wiktor
X ŁOCHOWSKA Otylia
TWARDA Ola
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) 6:0
7   A PYTKOWSKI Paweł X MISIAK Krystian 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) 7:0
8   B ANTOSIK Ireneusz W ŻMIJEWSKI Cezary 3:0 (11:7, 11:7, 12:10) 8:0
9   D MĘKARSKI Bartosz Y ŁOCHOWSKA Otylia 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) 9:0
10   C GĄSIOROWSKI Wiktor Z TWARDA Ola 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) 10:0
2021-12-11 10:00 47 UKS Orzeł Prusice II - KS AZS AWF Wrocław 5:10
1   A KITA Tomasz W ANTMAN Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 11:13) 0:1
2   B MAKAREWICZ Damian X WESOŁOWSKI Łukasz 3:2 (11:7, 11:5, 7:11, 7:11, 11:8) 1:1
3   C ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Y LENCKI Bogdan 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) 1:2
4   D HRYCAK Zbigniew Z BAJOR Patryk 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) 1:3
5   A ŚLUSARCZYŃSKI Maciej
MAKAREWICZ Damian
W BAJOR Patryk
ANTMAN Grzegorz
0:3 (8:11, 8:11, 6:11) 1:4
6   B HRYCAK Zbigniew
KITA Tomasz
X LENCKI Bogdan
WESOŁOWSKI Łukasz
3:0 (11:7, 11:6, 11:3) 2:4
7   A KITA Tomasz X WESOŁOWSKI Łukasz 3:0 (11:8, 11:4, 11:3) 3:4
8   B MAKAREWICZ Damian W ANTMAN Grzegorz 0:3 (4:11, 9:11, 3:11) 3:5
9   D HRYCAK Zbigniew Y LENCKI Bogdan 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) 4:5
10   C ŚLUSARCZYŃSKI Maciej Z BAJOR Patryk 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) 4:6
11   A KITA Tomasz Y LENCKI Bogdan 2:3 (11:9, 13:15, 11:6, 7:11, 8:11) 4:7
12   C ŚLUSARCZYŃSKI Maciej W ANTMAN Grzegorz 1:3 (5:11, 11:8, 7:11, 8:11) 4:8
13   B MAKAREWICZ Damian Z BAJOR Patryk 0:3 (7:11, 6:11, 6:11) 4:9
14   D HRYCAK Zbigniew X WESOŁOWSKI Łukasz 3:0 (11:9, 11:4, 11:2) 5:9
15   A KITA Tomasz Z BAJOR Patryk 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) 5:10
2021-12-13 18:30 48 MKS Wolavia Wołów III - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5
1   A STASZCZYK Jakub W MRUK Jan 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:9) 1:0
2   B KACZAN Alicja X ZAWADA Wojciech 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) 1:1
3   C WOJTYŁA Maja Y BOGUSZ Michał 3:1 (11:9, 14:12, 6:11, 16:14) 2:1
4   D KALISZ Karol Z KŁUSEK Jacek 3:0 (11:4, 11:5, 11:8) 3:1
5   A KACZAN Alicja
WOJTYŁA Maja
W MRUK Jan
BOGUSZ Michał
3:0 (12:10, 11:8, 14:12) 4:1
6   B KALISZ Karol
STASZCZYK Jakub
X KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
3:0 (11:4, 11:7, 11:4) 5:1
7   A STASZCZYK Jakub X ZAWADA Wojciech 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) 6:1
8   B KACZAN Alicja W MRUK Jan 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 9:11) 6:2
9   D KALISZ Karol Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) 7:2
10   C WOJTYŁA Maja Z KŁUSEK Jacek 1:3 (11:5, 7:11, 5:11, 9:11) 7:3
11   A STASZCZYK Jakub Y BOGUSZ Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) 8:3
12   C STOLARZ Hanna W MRUK Jan 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) 8:4
13   B PIOTROWSKI Lucjan Z KŁUSEK Jacek 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) 8:5
14   D KALISZ Karol X ZAWADA Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) 9:5
15   A STASZCZYK Jakub Z KŁUSEK Jacek 3:1 (12:14, 11:7, 11:5, 13:11) 10:5
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16