MKS Wolavia Wołów III (M)
Klub: MKS Wolavia Wołów
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
56-100 Wołów, ul. Trzebnicka 6
Sprzęt: ANDRO 3S, Donic - 6 szt., Andro - 2 szt.
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Walencki Michał (tel. 668 303 951)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS Dodany
1 HOŁODNIUK Paulina 2006 K 4370 02.09.2021 367 16.01.2022
2 KACZAN Alicja 2006 K 4371 02.09.2021 368 14.12.2021
3 KALISZ Karol 2007 M 4372 02.09.2021 369 20.11.2021
4 PIOTROWSKI Lucjan 2010 M 4373 02.09.2021 370 10.10.2021
5 PROŚNIEWSKI Adam 2010 M 4374 02.09.2021 371 10.10.2021
6 SKAWIŃSKA Liwia 2010 K 9437 19.09.2021 911 10.10.2021
7 SKAWIŃSKA Nikola 2007 K 4375 02.09.2021 372 16.01.2022
8 STASZCZYK Jakub 2008 M 4376 02.09.2021 373 20.11.2021
9 STOLARZ Hanna 2010 K 4377 02.09.2021 374 10.10.2021
10 WILK Anatol 2011 M 4380 02.09.2021 377 10.10.2021
11 WILK Mateusz 1981 M 4392 02.09.2021 389 06.11.2021
12 WOJTYŁA Joanna 1981 K 8074 10.09.2021 713 06.11.2021
13 WOJTYŁA Maja 2010 K 4381 02.09.2021 378 10.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 6WR 1/1 2021-10-09 10:00 MKS Wolavia Wołów III - WZSN Start Wrocław 0:10🏓 ⇓
2 6WR 1/2 2021-10-23 14:00 UKS Lider Milicz II - MKS Wolavia Wołów III 10:0🏓 ⇓
3 6WR 1/3 2021-10-30 10:00 MKS Wolavia Wołów III - ULKS Ciechów III 1:10🏓 ⇓
4 6WR 1/4 2021-11-06 10:00 WKN Świt Wrocław II - MKS Wolavia Wołów III 10:0🏓 ⇓
5 6WR 1/5 2021-11-20 10:00 MKS Wolavia Wołów III - LKS Odra Głoska III 4:10🏓 ⇓
6 6WR 1/6 2021-12-01 17:30 KU AZS UE Wrocław IV - MKS Wolavia Wołów III 10:3🏓 ⇓
7 6WR 1/7 2021-12-04 10:00 MKS Wolavia Wołów III - UKS Orzeł Prusice II 10:7🏓 ⇑
8 6WR 1/8 2021-12-13 18:30 MKS Wolavia Wołów III - UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III 10:5🏓 ⇑
9 6WR 1/9 2021-12-22 19:00 MKS Wolavia Wołów III - KS AZS AWF Wrocław 10:8🏓 ⇑
10 6WR 1/10 2022-01-15 10:00 MKS Wolavia Wołów III - MKS Rokita Brzeg Dolny II 9:9🏓 ⇔
11 6WR 1/11 2022-01-22 10:00 MGLKS Odra Oława - MKS Wolavia Wołów III 10:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
1 (D) WZSN Start Wrocław       0,0   0,0     0,0 0,0     0,0 0
2 (W) UKS Lider Milicz II       0,0 0,0 0,0       0,0       0
3 (D) ULKS Ciechów III       0,0 1,0 0,0       0,0     0,0 1
4 (W) WKN Świt Wrocław II       0,0   0,0       0,0 0,0 0,0 0,0 0
5 (D) LKS Odra Głoska III     0,5 0,0 0,0 0,0   3,5   0,0     0,0 4
6 (W) KU AZS UE Wrocław IV         1,0     1,0   1,0     0,0 3
7 (D) UKS Orzeł Prusice II     2,5 0,0 1,0     4,5   0,0     2,0 10
8 (D) UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III   0,5 3,5 0,0       4,5 0,0       1,5 10
9 (D) KS AZS AWF Wrocław     3,5   0,0 1,5   3,5         1,5 10
10 (D) MKS Rokita Brzeg Dolny II 2,5 0,5 0,0       3,0 3,0           9
11 (W) MGLKS Odra Oława     0,5     0,0   2,5         0,0 3
Razem 2,5 1,0 10,5 0,0 3,0 1,5 3,0 22,5 0,0 1,0 0,0 0,0 5,0 50
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr DOZTS
1 HOŁODNIUK Paulina 2006 K 4370 02.09.2021 367
2 KACZAN Alicja 2006 K 4371 02.09.2021 368
3 KALISZ Karol 2007 M 4372 02.09.2021 369
4 PIOTROWSKI Lucjan 2010 M 4373 02.09.2021 370
5 PROŚNIEWSKI Adam 2010 M 4374 02.09.2021 371
6 SKAWIŃSKA Liwia 2010 K 9437 19.09.2021 911
7 SKAWIŃSKA Nikola 2007 K 4375 02.09.2021 372
8 STASZCZYK Jakub 2008 M 4376 02.09.2021 373
9 STOLARZ Hanna 2010 K 4377 02.09.2021 374
10 WILK Anatol 2011 M 4380 02.09.2021 377
11 WILK Mateusz 1981 M 4392 02.09.2021 389
12 WOJTYŁA Joanna 1981 K 8074 10.09.2021 713
13 WOJTYŁA Maja 2010 K 4381 02.09.2021 378