Mirosław Tworek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: WKN Świt Wrocław
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-10-09 12:00
6. LKS Odra Głoska III - WKN Świt Wrocław II 7:10
2   B PRZELICKI Wiktor X TWOREK Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
6   B KAPITAN Fabian
PRZELICKI Wiktor
X TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
0:3 (5:11, 6:11, 5:11) ⇑
7   A STANIOWSKI Stanisław X TWOREK Mirosław 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:6) ⇓
14   D JARZĄBEK Mikołaj X TWOREK Mirosław 3:0 (11:8, 11:9, 12:10) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-23 10:00
11. WKN Świt Wrocław II - KU AZS UE Wrocław IV 7:10
4   D TWOREK Mirosław Z BARTOSZKO Nicol 3:0 (11:9, 11:6, 11:9) ⇑
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W BARTOSZKO Nicol
ZAJĄC Hanna
2:3 (11:9, 5:11, 6:11, 11:4, 9:11) ⇓
9   D TWOREK Mirosław Y GROCHOLSKI Miłosz 3:1 (5:11, 12:10, 11:4, 11:9) ⇑
14   D TWOREK Mirosław X BARTOSZKO Natalia 2:3 (11:7, 9:11, 12:10, 7:11, 5:11) ⇓
16   D TWOREK Mirosław W ZAJĄC Hanna 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-11-06 10:00
22. WKN Świt Wrocław II - MKS Wolavia Wołów III 10:0
3   C TWOREK Mirosław Y WILK Anatol 3:0 (11:4, 11:6, 11:1) ⇑
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W WOJTYŁA Maja
SKAWIŃSKA Liwia
3:1 (11:6, 11:6, 8:11, 11:3) ⇑
10   C TWOREK Mirosław Z PIOTROWSKI Lucjan 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-11-19 18:00
28. KS AZS AWF Wrocław - WKN Świt Wrocław II 8:10
3   C OPERACZ Kuba Y TWOREK Mirosław 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
5   A DOLATA Paweł
ANTMAN Grzegorz
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:1 (11:7, 11:5, 10:12, 11:6) ⇓
9   D LENCKI Bogdan Y TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
11   A ANTMAN Grzegorz Y TWOREK Mirosław 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) ⇓
17   B DOLATA Paweł Y TWOREK Mirosław 3:2 (11:9, 1:11, 10:12, 11:5, 12:10) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-27 10:00 ⇨ 2021-11-24 18:00
31. MKS Rokita Brzeg Dolny II - WKN Świt Wrocław II 10:7
4   D PUŁECKA Gabriela Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:4, 11:7, 5:11, 9:11, 5:11) ⇑
6   B PUŁECKA Gabriela
SMOLAREK Lena
X TWOREK Mirosław
WIERZBICKI Michał
0:3 (7:11, 8:11, 11:13) ⇑
10   C SMOLAREK Lena Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B CHRĄCHOL Marika Z TWOREK Mirosław 1:3 (9:11, 11:13, 11:5, 7:11) ⇑
15   A BAZYLEWSKA Zuzanna Z TWOREK Mirosław 3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 12:10) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-04 09:00
38. MGLKS Odra Oława - WKN Świt Wrocław II 10:2
3   C PRZYGODA Michał Y TWOREK Mirosław 3:2 (11:8, 11:6, 10:12, 3:11, 11:8) ⇓
6   B PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
X TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:0 (15:13, 11:4, 12:10) ⇓
9   D ŁASTOWSKI Grzegorz Y TWOREK Mirosław 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
11   A MUSZKIETA Tomasz Y TWOREK Mirosław 3:0 (11:6, 11:5, 11:8) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-11 10:00
45. WKN Świt Wrocław II - WZSN Start Wrocław 5:10
4   D TWOREK Mirosław Z KAMIŃSKI Andrzej 0:3 (3:11, 10:12, 6:11) ⇓
6   B TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
X KOPACZYŃSKA Jolanta
STASZAK Daniel
3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:9) ⇑
9   D TWOREK Mirosław Y STASZAK Daniel 3:2 (11:9, 8:11, 12:10, 15:17, 11:9) ⇑
14   D TWOREK Mirosław X KOPACZYŃSKA Jolanta 0:3 (8:11, 4:11, 6:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00
52. UKS Lider Milicz II - WKN Świt Wrocław II 2:10
1   A DZIUBA Kamil W TWOREK Mirosław 1:3 (10:12, 11:9, 16:18, 3:11) ⇑
6   B DZIUBA Kamil
ŻMIJEWSKI Cezary
X TWOREK Mirosław
WIERZBICKI Michał
1:3 (9:11, 11:6, 8:11, 6:11) ⇑
8   B IWANICKI Milan W TWOREK Mirosław 1:3 (11:9, 3:11, 8:11, 0:11) ⇑
12   C MISIAK Krystian W TWOREK Mirosław 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-15 10:00
59. WKN Świt Wrocław II - ULKS Ciechów III 6:10
4   D TWOREK Mirosław Z MĘKARSKI Bartosz 2:3 (12:10, 11:13, 11:13, 11:8, 3:11) ⇓
6   B TWOREK Mirosław
DOBRZAŃSKI Jakub
X ANTOSIK Ireneusz
GĄSIOROWSKI Wiktor
3:2 (11:8, 11:9, 9:11, 7:11, 11:8) ⇑
9   D TWOREK Mirosław Y GĄSIOROWSKI Wiktor 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
14   D TWOREK Mirosław X ANTOSIK Ireneusz 2:3 (11:13, 11:4, 11:4, 8:11, 10:12) ⇓
16   D TWOREK Mirosław W PYTKOWSKI Paweł 2:3 (11:8, 2:11, 12:10, 2:11, 3:11) ⇓
6WR | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-22 10:00
66. UKS GOKiS Kąty Wrocławskie III - WKN Świt Wrocław II 1:10
4   D BOGUSZ Michał Z TWOREK Mirosław 0:3 (8:11, 6:11, 3:11) ⇑
5   A KŁUSEK Jacek
ZAWADA Wojciech
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
1:3 (6:11, 13:11, 5:11, 8:11) ⇑
10   C ZAWADA Wojciech Z TWOREK Mirosław 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-19 10:00
67. WKN Świt Wrocław II - LKS Odra Głoska III 0:10
4   D TWOREK Mirosław Z STANIOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 12:14) ⇓
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W STANIOWSKI Stanisław
TRYBAŁA Szymon
0:3 (7:11, 8:11, 12:14) ⇓
9   D TWOREK Mirosław Y STANIOWSKI Stanisław 0:3 (7:11, 10:12, 10:12) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-26 10:00 ⇨ 2022-03-12 10:00
70. ULKS Ciechów III - WKN Świt Wrocław II 0:10 walkower
4   D MĘKARSKI Bartosz Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:7, 8:11, 11:7, 9:11, 5:11) -
5   A MĘKARSKI Bartosz
HACZKIEWICZ Łukasz
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:0 (13:11, 12:10, 11:5) -
10   C ANTOSIK Ireneusz Z TWOREK Mirosław 3:2 (11:6, 7:11, 0:11, 12:10, 13:11) -
13   B KRZYMIŃSKI Wiesław Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) -
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-26 10:00
73. WKN Świt Wrocław II - MKS Rokita Brzeg Dolny II 10:7
4   D TWOREK Mirosław Z CHRĄCHOL Marika 2:3 (4:11, 11:9, 11:5, 8:11, 3:11) ⇓
5   A TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
W MOLIŃSKI Jakub
PUŁECKA Gabriela
3:1 (11:6, 11:6, 7:11, 11:5) ⇑
9   D TWOREK Mirosław Y PUŁECKA Gabriela 3:0 (14:12, 11:4, 11:9) ⇑
14   D TWOREK Mirosław X MOLIŃSKI Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇑
16   D TWOREK Mirosław W SMOLAREK Lena 3:2 (15:13, 11:13, 11:4, 15:17, 11:5) ⇑
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-23 10:00
76. WKN Świt Wrocław II - MGLKS Odra Oława 0:10
4   D TWOREK Mirosław Z SOLSKI Tomasz 1:3 (11:7, 5:11, 6:11, 4:11) ⇓
6   B TWOREK Mirosław
CIEŚLAK Andrzej
X PRZYGODA Michał
SOLSKI Tomasz
2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 5:11, 13:15) ⇓
9   D TWOREK Mirosław Y ŁASTOWSKI Grzegorz 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇓
6WR | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-14 10:00
79. KU AZS UE Wrocław IV - WKN Świt Wrocław II 9:9
4   D ZAJĄC Hanna Z TWOREK Mirosław 3:2 (11:8, 12:14, 6:11, 11:6, 11:2) ⇓
5   A FLIS Antoni
ZAJĄC Hanna
W TWOREK Mirosław
ZIĘBA Michał
3:2 (11:7, 11:7, 5:11, 7:11, 11:6) ⇓
10   C FLIS Antoni Z TWOREK Mirosław 2:3 (11:8, 6:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇑
13   B BARTOSZKO Nicol Z TWOREK Mirosław 0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
15   A BARTOSZKO Natalia Z TWOREK Mirosław 3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇓