Przemysław Rybikowski
Numer zawodnika: 771
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: GUKS Sokół Jerzmanowa
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 17969
Numer licencji okres.: 8126
Data wydania: 07.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 14:00
6. KTS Legnica - GUKS Sokół Jerzmanowa 10:8
1   A ZARÓWNY Przemysław W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
6   B TUTAJ Waldemar
KOŁAKOWSKI Robert
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
3:2 (11:7, 4:11, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
8   B TUTAJ Waldemar W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
12   C KOŁAKOWSKI Robert W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 10:12) ⇑
16   D MOŻEJKO Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (10:12, 6:11, 7:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00
9. GUKS Sokół Jerzmanowa - LZS Sparta Grębocice 2 10:0
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W PRZYTULSKI Karol 3:0 (11:4, 11:1, 11:4) ⇑
5   A HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
W PRZYTULSKI Karol
PRZYBYLSKI Mirosław
3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:8) ⇑
7   A RYBIKOWSKI Przemysław X PRZYBYLSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 12:00
14. GLKS Jaworzyna Śląska - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
1   A PAWŁOWSKI Dariusz W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (12:14, 8:11, 12:14) ⇑
6   B KASPEROWICZ Artur
KORZYSTKA Arkadiusz
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
0:3 (14:16, 9:11, 14:16) ⇑
8   B MAKOWSKI Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (2:11, 3:11, 6:11) ⇑
12   C KASPEROWICZ Artur W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 9:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 12:00 ⇨ 2023-11-25 10:00
23. GUKS Sokół Jerzmanowa - KS Górnik Polkowice 10:3
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W KACIUBA Mikołaj 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇓
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X KACIUBA Mikołaj
KOWALSKI Adam
3:2 (11:5, 7:11, 4:11, 11:6, 11:6) ⇑
7   A RYBIKOWSKI Przemysław X KOWALSKI Adam 3:1 (9:11, 11:7, 11:5, 11:7) ⇑
11   A RYBIKOWSKI Przemysław Y FLOREK Szymon 3:0 (11:2, 11:2, 11:2) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 10. | 2024-02-03 12:00
39. GUKS Sokół Jerzmanowa 2 - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
1   A WAJMAN Piotr W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 2:11, 7:11) ⇑
6   B BEDNARCZYK Julia
WAJMAN Piotr
X RYBIKOWSKI Przemysław
HORNIAK Eryk
0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇑
8   B BEDNARCZYK Julia W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (3:11, 8:11, 3:11) ⇑
12   C BUCZYŃSKI Grzegorz W RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (4:11, 11:9, 7:11, 8:11) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 11. | 2024-02-10 14:00
42. GUKS Sokół Jerzmanowa - KTS Legnica 10:1
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W LECH Janusz 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) ⇑
5   A HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
W TUTAJ Waldemar
HAZNAR Dariusz
3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:6) ⇑
7   A RYBIKOWSKI Przemysław X HAZNAR Dariusz 3:1 (11:13, 11:7, 11:5, 11:6) ⇑
11   A RYBIKOWSKI Przemysław Y MOŻEJKO Piotr 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-02 12:00 ⇨ 2024-03-09 12:00
50. GUKS Sokół Jerzmanowa - GLKS Jaworzyna Śląska 9:9
1   A RYBIKOWSKI Przemysław W PAWŁOWSKI Dariusz 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) ⇑
6   B HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
X KASPEROWICZ Artur
BIELAK Zbigniew
3:1 (9:11, 13:11, 11:8, 11:6) ⇑
7   A RYBIKOWSKI Przemysław X MAKOWSKI Piotr 3:0 (11:6, 11:1, 11:6) ⇑
11   A RYBIKOWSKI Przemysław Y ZALEWSKA Wioletta 3:1 (11:9, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
15   A RYBIKOWSKI Przemysław Z KASPEROWICZ Artur 3:1 (11:8, 8:11, 11:8, 11:4) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-11 18:00
59. KS Górnik Polkowice - GUKS Sokół Jerzmanowa 5:10
4   D SŁOWIŃSKI Sławomir Z RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A KACIUBA Mikołaj
SŁOWIŃSKI Sławomir
W HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
2:3 (11:7, 8:11, 11:13, 13:11, 9:11) ⇑
10   C OWCZAREK Sergiusz Z RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (7:11, 7:11, 5:11) ⇑
13   B KOWALSKI Adam Z RYBIKOWSKI Przemysław 1:3 (11:7, 7:11, 11:13, 8:11) ⇑
15   A KACIUBA Mikołaj Z RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇑
4LG | I runda | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-04-27 12:00
66. GOKSiR Dobromierz - GUKS Sokół Jerzmanowa 2:10
1   A FIGLEWICZ Jan W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
6   B FIGLEWICZ Jan
ANDRUSZKO Wiktor
X HORNIAK Grzegorz
RYBIKOWSKI Przemysław
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 6:11) ⇑
8   B WALAS Grzegorz W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) ⇑
12   C ANDRUSZKO Wiktor W RYBIKOWSKI Przemysław 0:3 (8:11, 7:11, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
697 ABRAMCZUK Albert 1981
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
1041 ANDRUSZKO Wiktor 2005
257 BEDNARCZYK Julia 2011
870 BEDNARZ Adrian 1984
698 BERESTECKI Krystian 1997
786 BREŚ Aleksandra 2006
231 BUCZYŃSKI Grzegorz 2011
719 CERAZY Józef 1970
315 CZARNIECKI Piotr 1983
316 CZARNIECKI Roman 1970
699 DERKOWSKI Robert 1969
1594 DINDORF Grzegorz 1979
773 DUSZA Mirosław 1966
1034 FIGLEWICZ Jan 1956
1960 FLOREK Szymon 2010
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
922 GLIB Michał 1999
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1198 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987
722 HANKUS Artur 1971
1294 HAZNAR Dariusz 1964
781 HAZNAR Sebastian 1996
836 IGNATIUK Arkadiusz 1992
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
452 KACIUBA Mikołaj 2007
764 KASPEROWICZ Artur 1972
1776 KOBYLARZ Jakub 2001
1296 KOŁAKOWSKI Robert 1962
873 KOWAL Tomasz 1991
783 KOWALEWSKI Kamil 1990
1886 KOWALSKI Adam 1973
1480 KOZAK Mateusz 1995
923 KOZIEJ Piotr 1977
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1333 LECH Janusz 1970
1756 MACHACZ Marek 2003
1155 MAKOWSKI Piotr 1968
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
1334 MIKULICZ Adam 1980
844 MISKA Kamil 1988
1335 MOŻEJKO Piotr 1967
798 NOWICKI Piotr 2003
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
1322 OWCZAREK Sergiusz 1972
710 PACIOREK Łukasz 2004
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
766 PAWŁOWSKI Dariusz 1969
1701 PRZYBYLSKI Mirosław 1964
1699 PRZYTULSKI Karol 1982
926 ROJEK Michał 1992
793 ROSIAK Norbert 1999
788 SEJ Szymon 2003
1304 SŁOWIŃSKI Sławomir 1962
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
166 SZKLANY Krystian 1973
167 ŚCIEŻKA Łukasz 1977
327 ŚWIEŻAK Dawid 1997
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
1997 WAJMAN Piotr 2011
1039 WALAS Grzegorz 1979
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
795 ZAKRZEWSKI Rafał 1974
1822 ZALEWSKA Wioletta 1983
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
169 ZAWADZKI Roman 1973
853 ZAWODNIK Łukasz 1988
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979