Norbert Rosiak
Numer zawodnika: 793
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa: ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 30164
Numer licencji okres.: 9452
Data wydania: 20.09.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-27 18:30
5. Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 8:10
4   D GŁOWACZ Remigiusz Z ROSIAK Norbert 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 13:11) ⇓
6   B GŁOWACZ Remigiusz
STOLICKI Norbert
X ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:9) ⇓
10   C KOWAL Tomasz Z ROSIAK Norbert 3:2 (11:7, 8:11, 12:10, 4:11, 12:10) ⇓
13   B GIL Grzegorz Z ROSIAK Norbert 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
15   A WOŁOWICKI Marcin Z ROSIAK Norbert 3:0 (12:10, 11:9, 12:10) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-04 17:00
10. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra 2 3:10
1   A ROSIAK Norbert W GRUSZKA Krzysztof 3:1 (11:8, 9:11, 11:6, 11:9) ⇑
5   A ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
W ISAŃSKA Aleksandra
TROJAN Robert
0:3 (10:12, 9:11, 8:11) ⇓
7   A ROSIAK Norbert X TROJAN Robert 0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A ROSIAK Norbert Y MISKA Kamil 3:1 (20:18, 8:11, 11:5, 11:6) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-08 16:00
16. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 7:10
4   D MANOWIEC Mateusz Z ROSIAK Norbert 0:3 (8:11, 2:11, 9:11) ⇑
5   A ROJEK Michał
MANOWIEC Mateusz
W ROSIAK Jacek
ROSIAK Norbert
3:0 (12:10, 12:10, 11:8) ⇓
10   C PISZCZAŁKA Kamil Z ROSIAK Norbert 2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
13   B ROJEK Michał Z ROSIAK Norbert 1:3 (14:16, 12:10, 12:14, 11:13) ⇑
15   A OPYD Oskar Z ROSIAK Norbert 3:1 (11:8, 9:11, 15:13, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-22 16:00
21. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Legnica 10:5
1   A ROSIAK Norbert W HAZNAR Sebastian 3:1 (11:13, 11:5, 11:5, 13:11) ⇑
5   A ROSIAK Jacek
ROSIAK Norbert
W HAZNAR Dariusz
ZARÓWNY Przemysław
0:3 (7:11, 11:13, 10:12) ⇓
7   A ROSIAK Norbert X MARSZAŁEK Mariusz 3:1 (11:6, 11:9, 10:12, 11:6) ⇑
11   A ROSIAK Norbert Y TUTAJ Waldemar 3:1 (11:8, 11:8, 11:13, 11:3) ⇑
15   A ROSIAK Norbert Z ZARÓWNY Przemysław 3:2 (11:8, 11:6, 8:11, 6:11, 11:8) ⇑
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-05 16:00 ⇨ 2022-10-25 17:00
25. LZSTS Zaręba - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:5
4   D CZARNIECKI Roman Z ROSIAK Norbert 3:0 (11:7, 13:11, 15:13) ⇓
6   B CZARNIECKI Roman
HAŁAS Iwona
X ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
1:3 (4:11, 14:12, 4:11, 7:11) ⇑
10   C HAŁAS Iwona Z ROSIAK Norbert 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 5:11) ⇑
13   B ADAMCZUK Łukasz Z ROSIAK Norbert 2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:9, 12:14) ⇑
15   A JAŹWIEC Łukasz Z ROSIAK Norbert 3:0 (11:7, 11:6, 11:6) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-19 16:00 ⇨ 2022-11-15 17:00
32. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - UKS Żak Gierałtowiec 10:3
1   A ROSIAK Norbert W GRYGORCEWICZ Andrzej 3:0 (11:8, 11:2, 11:9) ⇑
6   B ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
X GRYGORCEWICZ Andrzej
SEJ Szymon
3:1 (11:7, 11:6, 10:12, 11:8) ⇑
7   A ROSIAK Norbert X CZECH Michał 3:1 (9:11, 11:4, 11:7, 11:5) ⇑
11   A ROSIAK Norbert Y STANISŁAWSKI Patryk 1:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:13) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2022-11-26 16:00 ⇨ 2022-11-17 18:00
39. LZS SKS Raszówka 2 - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:2
4   D PILARCZYK Filip Z ROSIAK Norbert 2:3 (2:11, 11:3, 7:11, 11:3, 10:12) ⇑
6   B CERAZY Józef
MARSZAŁEK Krzysztof
X ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
3:0 (11:9, 11:7, 11:9) ⇓
10   C MARSZAŁEK Krzysztof Z ROSIAK Norbert 3:0 (13:11, 11:7, 11:8) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2022-12-03 16:00 ⇨ 2022-11-29 17:30
46. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - KTS Jelenia Góra 1 10:6
1   A ROSIAK Norbert W MOTYKA Mariusz 3:0 (11:4, 11:3, 11:2) ⇑
6   B ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
X MOTYKA Mariusz
TROĆ Remigiusz
3:0 (11:4, 11:5, 12:10) ⇑
7   A ROSIAK Norbert X KOSAL Maciej 3:2 (8:11, 12:10, 11:8, 7:11, 11:6) ⇑
11   A ROSIAK Norbert Y TROĆ Remigiusz 3:1 (12:10, 11:2, 10:12, 11:7) ⇑
15   A ROSIAK Norbert Z ŻUŁAWSKI Marcin 2:3 (9:11, 11:6, 11:7, 5:11, 9:11) ⇓
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-01-14 16:00 ⇨ 2022-12-01 17:00
65. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - LZS Błękitni Krzewie Wielkie 10:3
1   A ROSIAK Norbert W OKUNIEWICZ Artur 3:0 (11:4, 11:6, 11:8) ⇑
6   B ROSIAK Norbert
ZAKRZEWSKI Rafał
X OKUNIEWICZ Artur
DINDORF Grzegorz
3:2 (11:5, 9:11, 10:12, 11:7, 11:8) ⇑
7   A ROSIAK Norbert X DINDORF Grzegorz 3:0 (15:13, 14:12, 11:6) ⇑
11   A ROSIAK Norbert Y OLEJNIK Piotr 3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr DOZTS Zawodnik Rok ur.
312 ADAMCZUK Łukasz 1994
870 BEDNARZ Adrian 1984
698 BERESTECKI Krystian 1997
786 BREŚ Aleksandra 2006
719 CERAZY Józef 1970
316 CZARNIECKI Roman 1970
1414 CZECH Michał 2003
699 DERKOWSKI Robert 1969
1594 DINDORF Grzegorz 1979
1413 DRZYZGA Kamil 2000
1013 FLORCZAK Jerzy 1954
833 GICALA Grzegorz 1976
871 GIL Grzegorz 1985
872 GŁOWACZ Remigiusz 1973
248 GÓRSKI Zygmunt 1966
834 GRUSZKA Krzysztof 1974
780 GRYGORCEWICZ Andrzej 1986
1198 GRYGORCEWICZ Grzegorz 1987
318 HAŁAS Iwona 1969
781 HAZNAR Sebastian 1996
249 HORNIAK Grzegorz 1979
620 ISAŃSKA Aleksandra 1994
724 JADACH Tomasz 1974
782 JAKUBIK Dawid 1985
319 JAŹWIEC Łukasz 1980
838 KOSAL Maciej 1981
873 KOWAL Tomasz 1991
839 KURPIEL Krzysztof 1960
1637 MANOWIEC Mateusz 1990
841 MARAŃDA Marcin 1985
725 MARSZAŁEK Krzysztof 1989
250 MARSZAŁEK Marian 1957
1263 MARSZAŁEK Mariusz 1964
784 MARUD Grzegorz 1988
843 MIKIEL Waldemar 1960
844 MISKA Kamil 1988
845 MOTYKA Mariusz 1976
626 OKUNIEWICZ Artur 1973
627 OLEJNIK Piotr 1969
924 OPYD Oskar 2001
628 PASTERNAK Przemysław 1990
847 PAWLEWSKI Sławomir 1970
727 PILARCZYK Filip 1986
925 PISZCZAŁKA Kamil 1991
926 ROJEK Michał 1992
252 SAMBORSKI Marek 1962
788 SEJ Szymon 2003
848 SOKALSKI Wojciech 1960
785 STANISŁAWSKI Patryk 1992
1129 ŚWIRSKI Marcin 1996
956 TEMYROVA Anastasia 1995
849 TROĆ Remigiusz 1976
850 TROJAN Robert 1975
1292 TUTAJ Waldemar 1967
851 WOJNAROWICZ Paweł 1989
876 WOŁOWICKI Marcin 1986
709 ZALEWSKI Andrzej 1975
1337 ZARÓWNY Przemysław 1972
632 ZATYLNY Marek 1962
854 ŻARCZYŃSKI Robert 1964
855 ŻUŁAWSKI Marcin 1979