Numer zawodnika: | 871 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1985 |
Przynależność klubowa: | Top Bolesławiec |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 46150 |
Numer licencji okres.: | 417 |
Data wydania: | 09.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 16:00 6. KTS Wolbromek 2 - Top Bolesławiec 10:1 |
|||||||
1 | A | PORĘBA Sylwester | W | GIL Grzegorz | 3:0 (13:11, 11:7, 11:5) | ||
6 | B |
DRZYZGA Paweł LISIECKI Paweł |
X |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
3:0 (11:2, 11:9, 14:12) | ||
8 | B | DRZYZGA Paweł | W | GIL Grzegorz | 1:3 (8:11, 11:13, 11:4, 8:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-07 16:00 12. Top Bolesławiec - LZS Włosień 10:7 |
|||||||
4 | D | GIL Grzegorz | Z | TRAWICKI Damian | 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) | ||
5 | A |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
W |
TRAWICKI Daniel ATLAK Miłosz |
2:3 (9:11, 6:11, 11:4, 11:6, 8:11) | ||
9 | D | GIL Grzegorz | Y | TRAWICKI Daniel | 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) | ||
14 | D | GIL Grzegorz | X | ŚWIEŻAK Dawid | 2:3 (13:11, 12:14, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
16 | D | GIL Grzegorz | W | ATLAK Miłosz | 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 8:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 16:00 17. Top Bolesławiec - ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:7 |
|||||||
3 | C | GIL Grzegorz | Y | ROSIAK Jacek | 1:3 (5:11, 5:11, 11:8, 7:11) | ||
5 | A |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
W |
ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
3:0 (11:7, 12:10, 11:9) | ||
10 | C | GIL Grzegorz | Z | ROSIAK Norbert | 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 8:11, 5:11) | ||
12 | C | GIL Grzegorz | W | PIEŚLA Tomasz | 2:3 (13:11, 11:9, 6:11, 10:12, 11:13) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-28 16:00 22. KTS Jelenia Góra - Top Bolesławiec 3:10 |
|||||||
2 | B | ŻUŁAWSKI Marcin | X | GIL Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
5 | A |
GRUSZKA Krzysztof ŻUŁAWSKI Marcin |
W |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) | ||
7 | A | GRUSZKA Krzysztof | X | GIL Grzegorz | 2:3 (13:11, 8:11, 11:7, 10:12, 6:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-11-04 16:00 27. Top Bolesławiec - LZS Sparta Grębocice 10:0 |
|||||||
3 | C | GIL Grzegorz | Y | GROCHAŁA Wojciech | 3:0 (11:7, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
X |
GŁAZ Tomasz GROCHAŁA Wojciech |
3:1 (11:7, 11:9, 10:12, 11:7) | ||
10 | C | GIL Grzegorz | Z | ŁAWNICZAK Jakub | 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-18 16:00 ⇨ 2023-11-11 16:00 32. UKS Żak Gierałtowiec - Top Bolesławiec 7:10 |
|||||||
2 | B | GRYGORCEWICZ Andrzej | X | GIL Grzegorz | 0:3 (7:11, 0:11, 8:11) | ||
5 | A |
KOWALEWSKI Kamil SEJ Szymon |
W |
GIL Grzegorz WOŁOWICKI Marcin |
2:3 (9:11, 11:7, 11:13, 11:4, 3:11) | ||
7 | A | KOWALEWSKI Kamil | X | GIL Grzegorz | 3:0 (11:5, 12:10, 11:8) | ||
14 | D | SEJ Szymon | X | GIL Grzegorz | 3:2 (13:11, 11:7, 8:11, 8:11, 11:9) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 16:00 ⇨ 2023-12-05 18:00 37. Top Bolesławiec - LZSTS Zaręba 2:10 |
|||||||
1 | A | GIL Grzegorz | W | CZARNIECKI Piotr | 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) | ||
5 | A |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
W |
OKUNIEWICZ Artur SZYMAŃSKI Dariusz |
3:1 (6:11, 11:4, 11:9, 11:8) | ||
7 | A | GIL Grzegorz | X | SZYMAŃSKI Dariusz | 0:3 (6:11, 12:14, 3:11) | ||
11 | A | GIL Grzegorz | Y | OKUNIEWICZ Artur | 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 16:00 52. Top Bolesławiec - ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja 10:8 |
|||||||
4 | D | GIL Grzegorz | Z | PISZCZAŁKA Kamil | 3:0 (11:6, 11:9, 11:9) | ||
6 | B |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
X |
HAZNAR Sebastian ROJEK Michał |
3:1 (18:16, 11:5, 7:11, 11:6) | ||
9 | D | GIL Grzegorz | Y | HAZNAR Sebastian | 0:3 (9:11, 8:11, 7:11) | ||
14 | D | GIL Grzegorz | X | ROJEK Michał | 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:3) | ||
16 | D | GIL Grzegorz | W | OPYD Oskar | 0:3 (6:11, 14:16, 9:11) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-09 16:00 ⇨ 2023-12-19 18:00 46. LZS SKS Raszówka 2 - Top Bolesławiec 10:2 |
|||||||
3 | C | JADACH Tomasz | Y | GIL Grzegorz | 3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:8) | ||
5 | A |
PILARCZYK Filip MARUD Grzegorz |
W |
GIL Grzegorz GĄSIOR Kamil |
3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 12:10) | ||
9 | D | MARSZAŁEK Krzysztof | Y | GIL Grzegorz | 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | MARUD Grzegorz | Y | GIL Grzegorz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-02-03 16:00 59. KTS Jelenia Góra 2 - Top Bolesławiec 2:10 |
|||||||
4 | D | KURPIEL Krzysztof | Z | GIL Grzegorz | 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) | ||
6 | B |
GICALA Grzegorz PAWLEWSKI Sławomir |
X |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 6:11) | ||
10 | C | PAWLEWSKI Sławomir | Z | GIL Grzegorz | 1:3 (11:5, 7:11, 6:11, 10:12) | ||
3Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-10 16:00 65. Top Bolesławiec - UKS TS Sparta Lubań 10:7 |
|||||||
4 | D | GIL Grzegorz | Z | ŚCIEŻKA Łukasz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) | ||
5 | A |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
W |
ZAWADZKI Roman PASTERNAK Przemysław |
1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 7:11) | ||
9 | D | GIL Grzegorz | Y | SZKLANY Krystian | 0:3 (8:11, 13:15, 6:11) | ||
14 | D | GIL Grzegorz | X | PASTERNAK Przemysław | 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) | ||
16 | D | GIL Grzegorz | W | ZAWADZKI Roman | 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-02-24 16:00 68. ULKS Jastrząb Boguszów-Gorce - Top Bolesławiec 10:4 |
|||||||
1 | A | ROSIAK Norbert | W | GIL Grzegorz | 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) | ||
6 | B |
ROSIAK Jacek SŁOWIK Robert |
X |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
2:3 (10:12, 15:17, 11:9, 11:7, 7:11) | ||
8 | B | ROSIAK Jacek | W | GIL Grzegorz | 3:1 (10:12, 11:5, 12:10, 11:8) | ||
12 | C | ZAKRZEWSKI Rafał | W | GIL Grzegorz | 0:3 (9:11, 5:11, 10:12) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-03 11:00 69. Top Bolesławiec - KTS Wolbromek 2 0:10 |
|||||||
3 | C | GIL Grzegorz | Y | PORĘBA Sylwester | 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 9:11) | ||
6 | B |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
X |
LISIECKI Paweł MARAŃDA Marcin |
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 7:11) | ||
10 | C | GIL Grzegorz | Z | MARAŃDA Marcin | 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) | ||
3Z | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-16 16:00 72. ULKS Ursus ZOKiR Złotoryja - Top Bolesławiec 10:4 |
|||||||
4 | D | ROJEK Michał | Z | GIL Grzegorz | 3:2 (10:12, 11:3, 9:11, 11:7, 11:9) | ||
6 | B |
HAZNAR Sebastian OPYD Oskar |
X |
GIL Grzegorz KOWAL Tomasz |
3:0 (11:9, 11:2, 11:3) | ||
10 | C | PISZCZAŁKA Kamil | Z | GIL Grzegorz | 0:3 (7:11, 5:11, 4:11) | ||
13 | B | HAZNAR Sebastian | Z | GIL Grzegorz | 3:1 (11:7, 3:11, 11:4, 11:9) |